Kauno regionas

Kauno regionas -  modernus Lietuvos bei Rytų ir Vidurio Europos ekonomikos regionas, mokslo, aukštųjų ir informacinių technologijų, kultūros bei turizmo centras su puikiai išvystyta tarptautinio susisiekimo ir logistikos infrastruktūra, kuriame gyvena nuolat besimokanti, versli, sveika ir saugi bendruomenė.

Regiono išskirtinumas verslui

Kauno regione vystomos naujos verslo idėjos ir koncepcijos, aukštųjų ir vidutinių technologijų pramonė, transportas, plėtojamos paslaugos, turizmas.

Kauno regiono savivaldybės

Lietuvoje, didžiuosiuose miestuose veikia penki Prekybos, pramonės ir amatų rūmai: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

1995 m. priimtas Letuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymas apibrėžė Rūmų veiklos teritorijas.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklos zonai priklauso Kauno miestas, Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Prienų, Raseinių rajonai, Birštono miestas, Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio ir Šakių rajonai.

Verslo ir mokslo kooperacija

Vienas iš svarbiausių Kauno PPAR tikslų patenkinti inovatyvaus verslo poreikius bei skatinti verslumą ir konkurencingumą Kauno regione per partnerystę. Inovatyvaus verslo ugdymui, tvariai regiono ekonomikos plėtrai, verslo aplinkos gerinimui ir žinių ekonomikos kūrimui padeda Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų aktyvus bendradarbiavimas su kitomis Kauno regione veikiančiomis verslo paramos organizacijomis, asocijuotomis verslo struktūromis ir mokslo organizacijomis.

Investiciniai projektai Kauno regione

Kaunas yra modernus, antras pagal dydį miestas Lietuvoje, Europos Sąjungos kryžkelėje tarp Rytų ir Vakarų. Strategiškai palanki geografinė vieta, puiki kelių, geležinkelio ir oro transporto infrastruktūra, gilios taikomųjų mokslinių tyrimų tradicijos, stipri technologinės plėtros bazė, specialistų potencialas, kvalifikuota darbo jėga daro Kauno regioną vienu iš patraukliausių vietų investicijoms ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos valstybėse.

Turizmo informacija regiono svečiui

Kaunas (321,2 tūkst. gyventojų) - antrasis pagal dydį Lietuvos miestas, įsikūręs Nemuno ir Neries santakoje. Miesto pradžia – XIII a. pastatyta pirmoji mūrinė Lietuvoje ir tuo metu didžiausia gynybinė tvirtovė. 1408 m. miestui suteiktos Magdeburgo teisės. Nuo XVI a. Kaunas tapo vienas iš geriausiai suformuotų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės miestų.