Tarptautiniai ryšiai

Verslo partnerių paieška

Vykdydami Europos Sąjungos inicijuotą projektą „Enterprise Europe Network“, rūmai teikia viešąsias nemokamas konsultacines paslaugas, kurių tikslas – padėti įmonėms plėtoti verslą, siekiant patekti į tarptautines rinkas. Bendradarbiaudami su projekto partneriais ir naudodamiesi verslo bendradarbiavimo duomenų baze, rūmai įmonėms padeda ieškoti partnerių daugiau nei 60 šalių. 

Duomenų bazėje  talpinami verslo, technologinių bei tyrimų ir plėtros pasiūlymai, o susidomėjus, įmonės gali teikti užklausas kontaktams gauti  bei pačios talpinti savo pasiūlymus.  Daugiau informacijos: www.paramaverslui.eu , kreiptis telefonu (8 623 73 520)  arba elektroniniu paštu: agne.jaraite@chamber.lt .

Užsienio įmonių ir organizacijų adresų paieška

Bendradarbiaudami su kitų valstybių prekybos ir pramonės rūmais bei tarptautinių projektų partneriais, rūmai pagal poreikį atlieka užsienio įmonių bei organizacijų (gamintojų, importuotojų, didmenininkų, asociacijų) adresų paiešką. Daugiau informacijos: kreiptis telefonu  (8 37 229 212)  arba elektroniniu paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt .

Informacija apie verslo parodas ir muges

Naudodamiesi plačiu partnerių tinklu, rūmai teikia informaciją apie tarptautines parodas-muges, verslo kontaktų renginius bei jų organizatorius užsienio valstybėse. Daugiau informacijos: kreiptis telefonu (8 614 08 739), elektroniniu paštu: cylikas@chamber.lt .

Išvykų į verslo kontaktų renginius bei tarptautines parodas organizavimas

Rūmai organizuoja verslininkų išvykas į verslo kontaktų renginius bei tarptautines parodas. Konsultuoja, kaip pasiruošti ir dalyvauti verslo kontaktų renginiuose bei tarptautinėse parodose. Rūmų nariai ir kitos įmonės apie renginius informuojami papildomai.

Daugiau informacijos: kreiptis telefonu (8 614 08 739), elektroniniu paštu: cylikas@chamber.lt .

Verslo misijų organizavimas užsienio valstybėse 

Atsižvelgdami pateikiamus įmonių interesus, rūmai organizuoja verslo misijas užsienio valstybėse. Renkamos įmonių grupės, paruošiami konkretūs jų komerciniai pasiūlymai bei reikalavimai potencialiems partneriams. Konsultuojantis su rūmų partneriais, organizuojami individualūs verslininkų susitikimai, apsilankymai įmonėse, seminarai, kultūrinės-pažintinės ekskursijos. Verslo misijos metu gali būti numatytas ir tarptautinės parodos ar kito renginio aplankymas. Sekite rūmų naujienas. Daugiau informacijos: www.paramaverslui.eu , kreiptis telefonu (8 614 08 739) arba elektroniniu paštu: cylikas@chamber.lt .

Verslo misijos iš užsienio valstybės priėmimas ir verslininkų susitikimų organizavimas

Rūmai priima verslininkų misijas iš užsienio valstybių, organizuoja individualius susitikimus su Lietuvos įmonėmis, įmonių vizitus, seminarus. Susitikimai vyksta pagal iš anksto suderintą grafiką. Į susitikimus kviečiami rūmų nariai ir kitos įmonės. 

Seminarai apie verslo sąlygas užsienio valstybėse

Rūmai organizuoja susitikimus-seminarus apie verslo sąlygas užsienio valstybėse. Kviečiami užsienio valstybių ambasadų, LR ambasadų, Užsienio reikalų ministerijos bei kitų organizacijų atsakingi darbuotojai, kurie skaito pranešimus aktualiomis verslininkams temomis, atsako į klausimus. Sekite rūmų naujienas arba apsilankykite www.paramaverslui.eu .

Verslininkų susitikimas su Baltarusijos Respublikos ambasadoriumi

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai gegužės 2 d. 11.30 val. kviečia verslininkus į susitikimą su Baltarusijos Respublikos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvoje Aleksandr Korol. Susitikime dalyvaus patarėjas prekybos ir ekonomikos klausimais Aleksandr Ignatenko, patarėjas pasienio, transporto, tranzito klausimais Vadim Losickij, antrasis sekretorius (prekybos ir ekonomikos klausimai) Dmitrij Tolkač. Svečiai pristatys verslo sąlygas Baltarusijos Respublikoje, atsakys į verslininkų klausimus, pateiks sėkmingos Lietuvos verslo plėtros Baltarusijoje pavyzdžius. Susitikimo forma yra Baltarusijos ambasadoriaus ir Lietuvos verslininkų dialogas.

Lietuvos ir Ukrainos ekonomikos forumas

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia į 2-ąjį Lietuvos – Ukrainos ekonomikos forumą, kuris vyks gruodžio 12 d. Kijeve. 

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Jungtinė Karalystė nori plėsti ryšius su Lietuva

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis lapkričio 8 d. susitiko su Jungtinės Karalystės ambasadore Claire Louise  Lawrence  ir Ieva Binkauskaite, ambasados Tarptautinės prekybos departamento atstove. 

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Verslo struktūros vienija jėgas bendrai veiklai su Ukraina ir Baltarusija

Didžiausios tinklinės ir asocijuoto verslo struktūros Lietuvoje – Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asocijacija (LPPARA) – vienija jėgas. Rugsėjo 30 d. abi verslo organizacijos pasirašė susitarimą dėl bendros veiklos ir sąveikos dvišalėse Verslo Tarybose su Ukraina ir Baltarusija.

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Svečiai iš Kinijos

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose viešėjo Kauno kolegijos partneriai iš Kinijos – Hainanio programinės įrangos technologijų kolegijos (Hainan College of Software Technology) atstovai.