Verslo kontaktų mugė su LR komercijos atašė ir VšĮ „Versli Lietuva“ kontraktiniais atstovais

VšĮ „Versli Lietuva“ ir „Verslo žinios“ kviečia Lietuvos verslininkus susitikti su LR komercijos atašė ir „Versli Lietuva“ kontraktiniais atstovais užsienyje. Kontaktų mugės metu galėsite pabendrauti su užsienio šalyse reziduojančiais Lietuvos atstovais ir aptarti verslo plėtros galimybes jų atstovaujamose šalyse bei gauti kitos aktualios informacijos apie užsienio rinkas.

Renginys vyks š.m. gegužės 28 d. Kaune, renginio „GAZELĖ 2013 konferencija: tvaraus verslo augimo sprendimai“  metu,  Kaunas PARK INN viešbutyje, Donelaičio g. 27.

Kontaktų mugės metu bus suorganizuoti 30 minučių trukmės individualūs susitikimai su LR komercijos atašė ir „Versli Lietuva“ kontraktiniais atstovais užsienio šalyse.

Šalys, kuriose reziduoja LR komercijos atašė ir Versli Lietuva atstovai: Azerbaidžanas ir TurkmėnistanasBaltarusijaDanijaIzraelisJAVJungtinė KaralystėKazachstanas ,KinijaLenkijaNyderlandaiNorvegijaPrancūzijaRusijaŠvedijaUkraina  ir Vokietija .

Programa

Norinčius dalyvauti kontaktų mugėje ir individualiai pabendrauti su Lietuvos atstovais užsienyje prašome užpildyti anketą  ir iki gegužės 17 d. atsiųsti ją el. paštu: i.zakarauskaite@enterpriselithuania.com  . Telefonas pasiteiravimui 8 684 04959.

Vietų skaičius ribotas.

Praėjusiais metais tokia kontaktų mugė vyko Klaipėdoje. Jos metu įvyko 374 susitikimai, kurių metu 68 Lietuvos kompanijos turėjo progą pabendrauti su atstovais iš septyniolikos šalių.

Dėmesio: nors dalyvavimas „Gazelė“ renginyje yra mokamas, susitikimai su atstovais užsienyje yra nemokami.