Svečiuose – Olegas Lapinas

Svečiuose – Olegas Lapinas

Rūmuose veikiantis Kauno personalo vadovų klubas gegužės mėnesio susitikimui pasirinko temą „Manipuliavimas žmonėmis“. Į klubo susitikimą atvyko  apie 30 klubo narių ir svečių.

Temą pristatė visuomenėje gerai žinomas gydytojas psichoterapeutas Olegas Lapinas. Gydytojas turi aukščiausią psichoterapeuto kategoriją, specializuojasi šeimos psichologijos, NLP srityse, yra  knygų „Vienas megabaitas apie meilę“, „Ten ir atgal. Vienas megabaitas apie vaiką“ autorius,  straipsnių žurnale „Psichologija Tau“ autorius.

Manipuliacija – lotyniškas žodis, reiškiantis cirko žanrą, pagrįstą mikliais rankų judesiais, artisto sugebėjimu suklaidinti žiūrovą.

Manipuliaciją, tik skirtingais būdais, naudoja visi žmonės, norėdami gauti tai, ko nori. Pasak Olego Lapino, jei pažįsti savo manipuliacijas, tuomet kitais gali manipuliuoti lengviau.

Buvo pristatyti 4 skirtingi manipuliavimo būdai. Kiekvienas būdą lektorius apipynė gyvenimiškomis istorijomis, kurias kartu su klubo dalyviais analizavo. Pasitelkus klubo narius, buvo inscenizuota vyro ir moters manipuliavimo vienas kitu situacija.

Klubo dalyviai aktyviai diskutavo  ir aptarinėjo lektoriaus pateiktas situacijas, turėjo galimybę papasakoti  savo gyvenimiškas situacijas ir išgirsti  daktaro nuomonę tarpusavio santykių, vaikų auklėjimo klausimais. Aktyviausiai diskusijose dalyvavo UAB „Serfas“ personalo vadovė Sigita Butkienė, „Personalo sprendimų“ direktorė Neringa Sabeckienė, UAB „Sanveda“ vadovė Nijolė Ivančikienė.

2. 001
2. 007
2. 012