Pristatyti finansų valdymo sprendimai

Nauji rūmų nariai – AS UniCredit Bank ir UAB „MVP sprendimai“  verslo informacinės popietės metu balandžio 24 d.  pristatė savo produktus ir sprendimus verslui,  padedančius optimizuoti įmonės finansų valdymą.  Renginio „Finansų valdymo sprendimai – kaip įmonė gali sutaupyti?“ dalyviai sužinojo, kokią naudą gali duoti prekybos finansavimo ir įmonės lėšų valdymo įrankiai ir kaip turėti iš to apčiuopiamos naudos.

AS UniCredit Bank  Lietuvos skyrius siekia būti ilgalaikiu partneriu Lietuvos ir tarptautinėms įmonėms, vystančioms verslą tiek Lietuvoje, tiek Europoje. AS UniCredit Bank  Lietuvos skyrius dirba tik su verslo klientais, todėl banko stipriosios pusės yra greitas sprendimų priėmimas, lankstumas bei tarptautinė UniCredit Group  patirtis.

Renginio dalyviai pranešėjams uždavė klausimų apie produktų pritaikymą Lietuvoje, domėjosi paslaugų specifika, atsakomybe bankroto atveju ir kt.

Tie, kurie negalėjo dalyvauti verslo informacinėje popietėje, gali parsisiųsti pranešimus.

Pranešimus skaitė:

Egidijus Liutkus, AS UniCredit bank Lietuvos skyrius, Kauno padalinys – „Įmonės efektyvumo gerinimas. Finansiniai aspektai“. Parsisiųsti pristatymą.

Žydrūnas Zdanavičius, UAB „MVP sprendimai“, finansų valdymo skyrius –   „Įmonės finansų valdymas. Galimybės ir sprendimai“. Parsisiųsti pristatymą.

Dalia Laniauskienė, AS UniCredit bank Lietuvos skyrius, Prekybos finansavimo skyrius – „ Prekybos finansavimo sprendimai verslui“.

Gintaras Buzkys, AS UniCredit bank Lietuvos skyrius, Lėšų valdymo ir elektroninės bankininkystės skyrius  –  „Lėšų valdymo sprendimai vietiniam ir tarptautiniam verslui“. Parsisiųsti pristatymą.

tinka
tinka2
tinka3
tinkama