LIFE+ Informacinis Seminaras 2011

LIFE+ Informacinis Seminaras 2011

2011 m. vasario mėn. Europos Komisija paskelbs penktą LIFE+ programos paraiškų  teikimo procedūrą. Iki 265 milijonų 360 tūkstančių eurų skirta kofinansuoti Europos Sąjungos šalių trijų skirtingų tipų projektus: gamta ir biologinė įvairovė, aplinkos politika ir valdymas, informacija ir ryšiai. 

Europos Komisija kartu su STELLA Consulting ir MWH kompanijomis organizuoja LIFE+ programos informacinį seminarą Lietuvoje. Informacinio seminaro tikslas – supažindinti potencialius 2011 m. pareiškėjus su LIFE+ 2011 programos paraiškų teikimo procedūra ir jos taisyklėmis, padėti potencialiems pareiškėjams nuspręsti, ar teikti paraiškas, pabrėžti kai kuriuos pagrindinius klausimus, kurie padės išvengti įprastų klaidų teikiant paraiškas.  Informacinis seminaras vyks: 

2011 m. kovo 3d. Aplinkos Ministerijos konferencijų salėje
(Jakšto 4/9), Vilnius

Norėdami užsiregistruoti arba rasti daugiau informacijos apie LIFE+ informacinį seminarą prašome įvesti  nuorodą http://www.surveymonkey.com/s/2011RegistrationformLithuania  į savo internetinę naršyklę. Registracija šiam seminarui baigsis: 2011 m. vasario 17d.

Papildomą informaciją galite rasti LIFE tinklalapyje: http://ec.europa.eu/environment/life/funding/lifeplus.htm