Eco-inovacijos LT – priemonė ekologiškos gamybos plėtrai

Ūkio ministerija siūlo 1,5 mln. eurų įmonėms, norinčioms gaminti ekologiškiau ir tapti konkurencingesnėms tarptautinėje rinkoje. Paskelbtas jau trečiasis kvietimas labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms teikti paraiškas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Eco-inovacijos LT“.

Rūmų atstovas VšĮ „Versli Lietuva“ valdyboje

Į naują VšĮ „Versli Lietuva“ valdybą paskirti didžiųjų šalies verslą vienijančių asociacijų vadovai, o iš 9 naujai paskirtų valdybos narių 7 yra nepriklausomi valdybos nariai. Tokią verslumą skatinančios agentūros valdybą įsakymu patvirtino ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

Lietuvoje kuriamas naujas ilgalaikio finansavimo instrumentas, suteiksiantis daugiau galimybių verslui

Finansų ministerija viešai konsultacijai pateikė pakeitimo vertybiniais popieriais ir padengtųjų obligacijų įstatymo projektą, suteiksiantį finansinėms institucijoms daugiau galimybių pritraukti lėšų ir finansuoti verslo įmones bei tokiu būdu prisidėti prie  ilgalaikio šalies ekonomikos augimo skatinimo.

„Kauno startuoliai 2018“: kokie pokyčiai laukia šiemet?

Visos startuolių ekosistemos Kaune laukia permainų vėjai. Jau ketvirtus metus skaičiuojanti verslumo skatinimo programa „Kauno startuoliai“ šiemet grįžta su atnaujinta, dar labiau jauno verslo poreikiams pritaikyta koncepcija. Programa oficialiai startuoja rugsėjo mėnesį, tačiau jau dabar sulaukė didžiulio susidomėjimo. Dėl galimybės tapti programos veiklų įgyvendintojais kovoja stambiausios Lietuvos organizacijos.

Verslo misija į Ispaniją

Kviečiame dalyvauti verslo misijoje į Ispaniją (Mursija ir Valencija) spalio 24-30 d.  Enterprise Europe Network partneriai iš Ispanijos pagal pateiktus Jūsų  (Lietuvos įmonių) verslo interesus kvies savo regiono įmones į b2b susitikimus.

Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai

Nuo rugpjūčio 1 d. bus priimamos paraiškos gauti paramą investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai.

Rinkos apsaugos priemonės į ES importuojamiems plieno produktams

Liepos 18 d. Europos Sąjungos Oficialiajame leidinyje paskelbttas Europos Komisijos (toliau – EK) reglamentas Nr. 2018/1013, kuriuo nustatomos laikinosios rinkos apsaugos priemonės į ES importuojamiems plieno produktams.

EK paskelbė Komunikatą dėl pasirengimo Jungtinės Karalystės išstojimui iš ES

Šiandien Europos Komisija priėmė  komunikatą , kuriame aprašoma, kaip šiuo metu rengiamasi visiems Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos padariniams.

Simbolinis deimantas - „Hegelmann transporte“ grupei

Šiemet  tarptautinė  „Hegelmann transporte“ grupė mini veiklos 20-mečio sukaktį. Šiandien rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis įmonių grupės valdybos nariui Anton Hegelmann įteikė simbolinį deimantą.

Verslo vadovų klubo nariai susitiko „Volfas Engelman“ studijoje

Rūmuose veikiančio Verslo vadovų klubo nariai kelias valandas praleido„Volfas Engelman“ studijoje. Daugiau kaip 20 susirinkusių regiono įmonių vadovų bravoro „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas pirmiausiai papasakojo apie bendrovės istoriją ir šiandieną.