Susitikimas su Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos vadove

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdyje svečiavosi Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė ir Mokestinių prievolių departamento direktorė Daiva Baniulienė.

Seminaras apie bylinėjimąsi ir skolų išieškojimą Vokietijoje

Įmonės sėkmingai vysto savo veiklą Vokietijoje? Jau teko arba tenka ir bylinėtis?  Kaip tai vyksta? Ką reikia žinoti? Kiek laiko trunka procesai? Kaip galima užkirsti kelią bylinėjimuisi? Ką daryti, kad bylinėtis dėl skolų išieškojimo būtų galima Lietuvoje, kur mažesni kaštai, o ne Vokietijoje? Seminaras apie bylinėjimąsi ir skolų išieškojimą Vokietijoje  vyks 2016 m. lapkričio 22 d., antradienį, Vilniuje.

Baltijos šalių teatro festivalis

Nacionalinis Kauno dramos teatras lapkričio 15-20 d. kviečia į Baltijos šalių teatrų festivalį ir per 6 dienas pristatys net 11 spektaklių.

Rūmų taryboje svečiuosis Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos vadovė

Lapkričio 8 d., antradienį, 16 val. šaukiamas rūmų tarybos posėdis.  Jo metu vyks susitikimas su Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininke Judita Stankiene.    

Įmonės galės atsirinkti studentų praktikai

AIESEC, didžiausia jaunimo lyderystės organizacija pasaulyje, Kaune rengia AIESEC dieną. Jos  tikslas - padėti jaunam žmogui žengti pirmuosius žingsnius karjeros link. Tai unikalios koncepcijos renginys, kurį sudarys pranešimai, kūrybinės dirbtuvės ir įmonių mugė. Dalyviai turės galimybę susipažinti su būsimais darbdaviais įmonių mugėje. Verslo atstovai galės atsirinkti gabiausius praktikantus,

Seimas patobulino Darbo kodeksą

Seimas pakartotinai balsavo dėl Darbo kodekso pataisų. Jos  priimtos.

Viena svarbiausių pataisų yra nenustatytos apimties darbo sutarčių rūšių atsisakymas. Taip pat numatyta, kad, abejojant dėl darbo santykius reglamentuojančių sutarčių sąlygų, jos bus aiškinamos darbuotojų naudai. 

Darbdaviams – finansinės paskatos įdarbinti jaunimą ir vyresnio amžiaus žmones

Siekiant sudaryti palankesnes sąlygas su sunkumais darbo rinkoje susiduriančių asmenų užimtumui ir skatinti darbdavius kurti daugiau darbo vietų, pradedama įgyvendinti naujaEuropos socialinio fondo lėšomis finansuojama priemonė „Parama darbui“ . Darbdaviai, kurie planuoja įdarbinti jaunimą iki 29 m. arba vyresnius nei 54 m. asmenis, jau gali kreiptis dėl darbo užmokesčio išlaidų dalies kompensavimo. Tam Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skyrė 40,5 mln. Eur.