Įsteigtas inovacijas skatinantis rūmų klubas „INNO“

Birželio 16 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose pradėjo veikti įmonių vadovus vienijantis ir inovacijas, jų diegimą skatinantis klubas „INNO“. Jo vadovu išrinktas rūmų tarybos narys, UAB „Kika group“ valdybos narys Tauras Plungė.

Temos: Rūmų klubai 

Kauno finansininkų klubas – pirmasis su vėliava

Vienas seniausių, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis nuo 2009 m., Kauno finansininkų klubas pirmasis iš bendruomenės profesinių klubų įsigijo savo vėliavą. Pirmą kartą oficialiai ji pristatyta KFK renginio metu 2016 m. gegužės 26 d.

Temos: Rūmų klubai 

Švaresnė gamyba – ekonomiškai naudinga

Švaresnė gamyba – ne tik palanku aplinkai, bet ir ekonomiškai naudinga. Tai įrodo KTU Aplinkos inžinerijos instituto mokslinė ir taikomoji 25 metų patirtis ir aplinkos apsaugos vadybos ir švaresnės gamybos magistro 15 laidų specialistai. 

Temos: Rūmų klubai 

Verslo moterų tinklo atstovės susitiko su LR Seimo Pirmininke L. Graužiniene

Lietuvos Verslo moterų tinklo (VMT) Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio regionų vadovės gegužės 3 d. pristatė savo veiklą LR Seimo Pirmininkei Loretai Graužinienei.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas „IKEA Industry Lietuva“ Kazlų Rūdoje

„Svarbiausias mūsų išteklis yra, buvo ir bus žmogus. Sauga darbe, modernios ir humaniškos darbo vietos yra esminė mūsų vertybė“, – priimdamas beveik 60 Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės narių pabrėžė UAB „IKEA Industry Lietuva“ gamybos vadovas Karolis Jonaitis.

Temos: Rūmų klubai 

Kauno kolegijoje svečiavosi Finansininkų klubo nariai

Kauno finansininkų klubas inicijavo balandžio 12 d.  Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Apskaitos ir finansų katedroje vykusį klubo ir akademinės bendruomenės susitikimą.  Viena iš klubo veiklos krypčių –  plėtoti glaudų mokslo  ir verslo bendradarbiavimą, dalijantis gerąja profesinės veiklos patirtimi su Kauno aukštosiomis mokyklomis, rengiančiomis finansų specialistus. 

Temos: Rūmų klubai 

„Eura“ pakvietė pažinti Kauną

Kelionių agentūra „Eura“, neseniai minėjusi veiklos 25-metį, sumanė originaliai pažymėti šią sukaktį ir pakvietė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius į Rūmų bendruomenės klubo susitikimą – ekskursiją po Kauno miestą. Jos metu ne vienas ir prisipažino: keliaujame po kitas pasaulio šalis, o nesame buvę Kauno pilies požemiuose ar restauruojamoje Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje... 

Temos: Rūmų klubai 

Finansininkai lankėsi UAB „Omniteksas“

Kauno PPA rūmuose veikiantis Kauno finansininkų klubas lankėsi uždarojoje akcinėje bendrovėje „Omniteksas“, į kurią pakvietė aktyvi klubo narė, įmonės finansų direktorė  Nijolė Jurkonienė.

Temos: Rūmų klubai 

Išrinktas naujas Eksportuotojų klubo vadovas

Kovo 9 d. posėdžiavo Kauno PPA rūmų Eksportuotojų klubo valdyba. Ją sudaro Justina Vasiliauskienė, UAB „Novameta" projektų vadovė,
Andrius Vegys, AB „Kauno Baltija" pardavimų vadovas, Vaidas Bernotas,UAB „Transer“ direktorius, Tomas Skėrys, UAB „Eoltas“  komercijos direktorius eksportui, Donatas Stočkūnas, UAB „Akto" komercijos direktorius, Irma Taparauskienė, Kauno PPA rūmų Verslo plėtros skyriaus vadybininkė, Eksportuotojų klubo koordinatorė.

Temos: Rūmų klubai 

Kokios monetos bus inkrustuotos „Pinigų kalne“?

Klubo „Verslas Kaunui“ iniciatyva sukurti Lietuvos verslo istorijos įamžinimo erdvę Parodų kalne įgauna dar daugiau konkrečių bruožų. Paminklo „Pinigų kalnas“ papėdėje tarsi pabirę iš atrasto lobio bus inkrustuotos lietuviškos monetos. 

Temos: Rūmų klubai