Svečiai iš Italijos

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose balandžio 2 d. svečiavosi Katanijos tyrimų konsorciumo prezidentas, Katanijos regiono universiteto (Italija) profesorius Renato Bernardini ir dr. Antonio Ceravolo. Svečiai kartu su rūmų prezidentu Benjaminu Žemaičiu ir generaliniu direktoriumi Vytautu Šileikiu aptarė verslo bendradarbiavimo galimybes, diskutavo tokiomis temomis: technologijų perdavimas, bendri moksliniai tyrimai ir technologijų plėtra bei bendri projektai farmacijos sektoriuje,  bendrų įmonių kūrimo galimybės ir  jaunųjų verslo startuolių  (start - ups) veikla. 

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kviečia įmonesteikti paraiškas Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurse 2014 m.

Daugiau informacijos prisegtuke.

Ūkio ministras E. Gustas patvirtino prekių ir paslaugų kainų nurodymo rekomendacijas euro įvedimo laikotarpiu

Ūkio ministras Evaldas Gustas įsakymu patvirtino rekomendacijas, kurios padės verslininkams lengviau suprasti, kaip įvedant eurą turės būti perskaičiuojamos, apvalinamos ir nurodomos prekių ir paslaugų kainos dvejopo kainų skelbimo laikotarpiu. Dvejopo kainų skelbimo laikotarpis prasidės po 30 dienų, kai Europos Sąjungos (ES) Taryba priims sprendimą dėl neatšaukiamai nustatyto euro ir lito perskaičiavimo kurso, ir tęsis 6 mėnesius po euro įvedimo dienos.

ES struktūrinė parama: ko tikėtis verslui 2014-2020 m.?

Lietuvoje vėluojant parengti programavimo dokumentus, realūs kvietimai įmonėms teikti projektų paraiškas ES struktūrinei paramai gauti gali pasirodyti tik metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje, prognozuoja  UAB „SIKC“ (Struktūrinių investicijų konsultavimo centras) projektų įgyvendinimo grupės vadovas Gintaras Bleizgys.

Eksportuotojų klube – apie Nyderlandus

Kovo 28 d. vyko Eksportuotojų klubo susitikimas, kuriame susirinkusieji diskutavo tema „Nyderlandų ir Lietuvos įmonių bendradarbiavimas: galimybės ir realybė“.

Eksportuotojų klubo valdybos narė, UAB „Metga“ direktorė Fausta Puzanovienė klubo nariams pristatė svečią ir savo verslo partnerį olandą – Pepijn Bosman. Jis – Nyderlandų kompanijos „SBLi“, jau keletą metų aktyviai plečiančios verslą ir turinčios atstovybę Lietuvoje, savininkas. 

Temos: Rūmų klubai 

Jonavoje – projektas „Išbandyk profesiją“

Senamiesčio gimnazija sėkmingai tęsia bendradarbiavimą su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos atstovybe. Dar rudenį gimusi ir verslininkams rūmų narių susirinkime pristatyta idėja sudaryti mokiniams galimybes iš arčiau susipažinti su darbine aplinka išaugo į projektą „Išbandyk profesiją“.