Nuolaidos rūmų nariams

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir rūmuose veikiantis Marketingo vadovų klubas pradėjo bendradarbiauti su Lietuvos marketingo asociacija (LiMA). Nuo šiol visiems Kauno PPA rūmų nariams yra taikoma 30 proc. nuolaida Kaune vykstantiems LiMA renginiams. Artimiausias renginys lapkričio 13 d. "Viešųjų ryšių ir marketingo sinergija: bendradarbiavimo galia ir klaidos, kurių galima išvengti". 

Asociacijos "Šviesuva" mokymuose

Asociacija "Šviesuva" vykdo 2014.11.03 / 2014.11.07 NVO mokymus „GEROVĖS VISUOMENĖ: KURKIME KARTU!“

Atidarytas Kauno kolegijos studijų centras

Lapkričio 6 d. iškilmingai duris atvėrė naujas Kauno kolegijos studijų centras, kuriame visos erdvės, užimančios per 4000 kv. metrų, yra skirtos studentams.

Paskirti rūmų metų apdovanojimai

Lapkričio 4 d.  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdžio sprendimu nusipelniusiems asmenims ir svarių rezultatų pasiekusioms įmonėms skirti 2014 m.  apdovanojimai. 

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Atidaromas „Santakos“ slėnio Technologinis verslo inkubatorius

Lapkričio 14 d. atidaromas „Santakos“ slėnio KTU regioninio mokslo parko Technologinis verslo inkubatorius K. Baršausko gatvėje. 

Numatoma, kad per 3 metus šioje infrastruktūroje įsikurs ir savo verslą plėtos 40 jaunų technologinių įmonių. 

Temos: Verslo ir mokslo partnerystė 

Vieša Europos Komisijos konsultacija dėl Europos iniciatyvos „Smulkiojo verslo aktas“ (SVA)

Europos iniciatyva „Smulkiojo verslo aktas“ (angl. Small Business Act) priimta 2008 m. ir nuo to laiko pasiteisino kaip vertinga politinė mažųjų ir vidutinių įmonių (MVĮ) paramos priemonė. Siekiant pagerinti sąlygas, kuriomis veikia šios įmonės, ir padėti joms augti, buvo imtasi įvairių iniciatyvų tiek ES, tiek nacionaliniu lygmenimis.

Nacionalinis konkursas "Inovacijų prizas 2014"

VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija jau dešimtąjį kartą organizuoja pripažinimo sulaukusį nacionalinį konkursą „Inovacijų prizas“, kurį globoja Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija. Konkurso tikslas - skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą.

Aštuoni žingsniai verslininkams apsirūpinti eurais

Spalio pradžioje Lietuvos bankas pradėjo vykdyti pirminį išankstinį euro monetų, o nuo lapkričio - ir banknotų paskirstymą - jų gabenimą į bankus. Gruodžio 1 d. bankai pradės tiekti eurus savo klientams. Tam bankai turi žinoti klientų poreikius. Lietuvos bankas ragina įmones nedelsti ir pateikti atitinkamą informaciją bankams.

Išsamiau

Už gautas dovanas iš artimų giminaičių mokesčių mokėti nereikia

Už dovanas gautas iš sutuoktinių, vaikų, įvaikių, tėvų, įtėvių, brolių, seserų, vaikaičių ir senelių mokesčių mokėti nereikia. Iš šių gyventojų gautos dovanos yra neapmokestinamos, nesvarbu, kokio dydžio, kokia forma (pinigais ar natūra) ir kiek kartų per kalendorinius metus jos gautos, tačiau prievolė deklaruoti pajamas pasibaigus metams, kuriais gautos dovanos, atsiranda, jeigu tokių pajamų suma per kalendorinius metus yra didesnė kaip 10 000 litų.

Temos: VMI pranešimai 

Verslo bendruomenės RETRO vakaras

Kviečiame į tradicinį Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų 
VERSLO BENDRUOMENĖS RETRO VAKARĄ.