Susitikimas Marijampolėje su VDI vadovais

Valstybinės darbo inspekcijos vizija - saugoti darbuotojų sveikatą, gyvybę ir darbingumą, skatinant socialinį dialogą ir vykdant darbo įstatymų pažeidimų, bei profesinių ligų prevenciją. 

Apklausa dėl logistikos specialistų

Kauno kolegijos studentų priėmimo ir karjeros skyrius atlieka Lietuvos verslo sektoriaus tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti logistikos specialistų poreikį darbo rinkoje bei kokiomis savybėmis ir kompetencijomis turi pasižymėti žmogus, norintis dirbti logistikos srityje. Kolegijai yra labai svarbi Jūsų nuomonė, nes tai padės ruošti jauną specialistą, atitinkantį verslo poreikius.

Verslumo pamoka Domeikavos gimnazijoje

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Kauno rajono savivaldybe ir Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centru, organizuoja verslumo pamokas rajono mokyklose.  

Kalėdinis retro vakaras

Gruodžio 6-ąją Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė, beveik du šimtai žmonių, susirinko į įspūdingą šventinį pokylį. Kitais metais laukiama rūmų įsteigimo Kaune 90 metų sukaktis padiktavo renginio temą - svečiai rinkosi pasipuošę tarpukario Kauno stiliumi.

Algimantui Astrauskui - Kauno miesto mero padėka

Gruodžio 1 d.  Kauno rotušėje vyko Bendruomenių pagerbimo vakaras. Joje buvo apdovanoti aktyviausi benduomenių centrai bei centrų nariai.

KTU kviečia į „KTU Karjeros dienas 2015“

„KTU Karjeros dienos 2015“ – atvira Kauno įmonėms, universitetų studentams ir absolventams skirta karjeros kontaktų mugė, kurią 2015 m. organizuos KTU kartu su partneriu LSMU.

Nuteistųjų integracija – galimybės Jūsų verslui

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai susitiko su VĮ „Mūsų amatai“, Kalėjimų departamento ir pataisos įstaigų vadovais bei aptarė bendradarbiavimo galimybes. 

Apskaita ir finansai – verslui

2014 m. lapkričio 27-28 d. Aleksandro Stulginskio universitete ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyboje įvyko 9-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Apskaita ir finansai: mokslo ir verslo integracijos keliu“. Konferencijos tikslas – pristatyti apskaitos ir finansų mokslinių tyrimų idėjas ir rezultatus, aktualius verslui siekiant surasti inovatyvius ir tinkamus sprendimus praktikoje, didinti konkurencingumą ir sprendimų efektyvumą bei skatinti smulkių ir vidutinių įmonių veiklą ir viešojo bei privataus sektorių partnerystę.

Temos: Verslo ir mokslo partnerystė 

Tikslinės valstybės finansuojamos studijos 2015 m.

Švietimo ir mokslo ministro D. Pavalkio įsakymu yra patvirtinta valstybės tikslinio finansavimo studijų programoms tvarka.

Temos: Verslo ir mokslo partnerystė 

Kviečiame bendradarbiauti su KTU pagal interesų sritis

Po spalio 29 d. KTU Ekonomikos ir verslo fakultete vykusios universiteto ir verslo atstovų diskusijos yra parengtas bendradarbiavimo pagal interesų sritis ir temas dokumentas. Pagal 7 bendradarbiavimo formas pateiktas temų sąrašas. Jame - ir balakaurų bei magistrų baigiamieji darbai, ir studentų praktikos, ir dėstytojų stažuotės įmonėse, ir moksliniai tyrimai, verslo atstovų paskaitos įmonėse bei kt. Jeigu Jus domina verslo ir mokslo partnerystė, skiltyje "Įmonės atstovas" ties Jus dominančiomis bendradarbiavimo formomis ir temomis  prašytume įrašyti Jūsų įmonės pavadinimą ir atsakingo asmens pavardę.