Aukščiausi Seimo apdovanojimai už nuopelnus valstybei – M. Rondomanskui ir Z. Dargevičiui

Liepos 7 d. iškilmingame rūmų tarybos posėdyje Panemunės pilyje aukščiausi Seimo apdovanojimai už nuopelnus valstybei įteikti 1996-2012 m. rūmų prezidentui Mečislovui Rondomanskui ir ilgamečiam tarybos nariui Zigmantui Dargevičiui. Garbingus apdovanojimus jiems įteikė Seimo pirmasis vicepirmininkas Vydas Gedvilas.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Šiemetinė rūmų premija – „Verslo žinių“ korespondentei Indrei Sesartei

Gegužės 9 d. tradiciniame, jau dvidešimt trečią kartą surengtame Spaudos baliuje antrą kartą buvo įteikta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų įsteigta premija ekonomikos ir verslo temas nagrinėjančiam Kauno ir Marijampolės regionų žurnalistui. 

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Evaldui Rapolui - aukštas tarptautinis įvertinimas

Pagal paskelbtus paskutinius vieno iš prestižiškiausių  leidinių - "Legal500"  teisininkų reitingus, Kauno PPA rūmų tarybos narys, advokatų profesinės bendrijos "Magnusson ir partneriai" partneris Evaldas Rapolas pasauliniu mastu yra rekomenduojamas advokatas ginčų sprendimo srityje (http://www.legal500.com/c/lithuania/dispute-resolution ).

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Seimo apdovanojimas – Vytautui Šileikiui

Seimo apdovanojimai už indėlį atkuriant nepriklausomybę ir valstybės stiprinimą šiemet skirti ir JAV, ir vietos atstovams bei tarnautojams.

Apdovanojimas už verslo plėtrą regionuose bus įteiktas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generaliniam direktoriui Vytautui Šileikiui.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Trys rūmų nariai apdovanoti „Verslo taurais“

Vasario 13 d. Kauno rotušėje vyko miesto savivaldybės antrus metus iš eilės surengtų „Verslo taurų“ apdovanojimų ceremonija. Meras Andrius Kupčinskas „Verslo taurų“ statulėles įteikė dvylikai geriausiomis savo srityse pripažintų Kauno įmonių.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Vyriausybėje įteikti „Lietuvos eksporto prizai“ ir „Darbo žvaigždės“

Vasario 13 d. Vyriausybėje premjeras Algirdas Butkevičius įteikė vienus svarbiausių rūmų sistemos apdovanojimus – ,,Lietuvos eksporto prizus” ir sidabro ,,Darbo žvaigždes”.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Atkurtas istorinis „Darbo žvaigždės medalis“

Artėjant istorinei datai – rūmų įkūrimo 90-mečiui, kurį minėsime 2015 m. birželį, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija atkūrė aukštą prieškario apdovanojimą – „Darbo žvaigždės medalį“. 

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Prestižinis apdovanojimas – „Columbus Lietuva“

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys „Columbus Lietuva“ pelnė prestižinį apdovanojimą už naujus pramoninius sprendimus LR Ūkio ministerijos konkurse „Už nuopelnus verslui“.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

„Europos burių“ nominacijos

Jau aštuntus metus Finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus. ,,Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Paskirti rūmų metų apdovanojimai

Lapkričio 4 d.  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdžio sprendimu nusipelniusiems asmenims ir svarių rezultatų pasiekusioms įmonėms skirti 2014 m.  apdovanojimai. 

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos