Padėkos vakare pagerbti Jonavos verslininkai

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Jonavos atstovybės nariai įteikė savo nominacijas: „Metų mecenatas" – UAB „Ekovalitas" (vadovas Aloyzas Čekavičius); „Metų inovacijos šauklys" – Elmanto Mickevičiaus IĮ „Technoera", „Metų Bitė" – UAB „Iremas" (vadovas Arvydas Endriukatis), „Aktyviausias Jonavos atstovybės narys" – UAB „Binčis" vyr. finansininkė Jolita Peleckienė. Įteikdamas nominacijas Jonavos atstovybės vadovas Alfonsas Meškauskas pasidžiaugė aktyvia rajono verslininkų veikla ir gera žinia, kad rajono atstovybė išaugo į KPPAR filialą.

Rūmų nariai – tradicinio Kauno kalėdinio labdaros vakaro rėmėjai

Jau 24 metus Kaune gyvuojanti kalėdinė labdaros akcija šįmet sulaukė išskirtinio geradarių dėmesio. Gerumo akciją, kurios metu iš viso surinkta 134,7 tūkst. Lt,  užbaigė antrąją šv. Kalėdų dieną Kauno miesto rotušėje vykęs kalėdinis labdaros vakaras, kurio globėjai –  meras Andrius Kupčinskas su žmona Jurgita.

Verslininkų pagerbimo vakare įteiktos metų nominacijos

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų metiniai verslininkų pagerbimo vakarai garsėja kaip vieni didžiausių ir smagiausių kalėdinių balių Kaune. Jie vyksta jau ne vieną dešimtmetį ir juose kasmet dalyvauja ne dešimtimis, o šimtais skaičiuojami verslo, valdžios, akademinės bendruomenės, socialinių partnerių atstovai ir kt.

Apdovanotas A. Astrauskas

UAB "Pirmas žingsnis" įkūrėjas ir vadovas Algimantas Astrauskas 

2013 m. gruodžio 5 d. buvo apdovanotas medaliu  "Už nuopelnus paraolimpiniam sportui".

Už nuopelnus verslui

Ūkio ministerija jau devintus metus iš eilės rengia Verslo dieną ir geriausiems šalies verslininkams teikia apdovanojimus „Už nuopelnus verslui“.

Šiemet įmonės pretendavo į aštuonias nominacijas. Iš gautų paraiškų Ūkio ministerijos sudaryta komisija konkursui kiekvienoje nominacijoje atrinko po tris geriausias įmones. Iš viso konkurse susirungė 24 pretendentės. 

Didžiausias Baltijos šalių atlyginimų tyrimas

Nepriklausoma Atlyginimų tyrimo agentūra, įsikūrusi Estijoje 2011 m.,  vėl vykdo tyrimą Lietuvoje. 
2013 m. pavasarį atliktas pirmasis bandomasis tyrimas. Jame dalyvavo apytiksliai 705 darbdaviai ir 20 000 darbuotojų iš visų trijų Baltijos šalių.

Tiesioginės užsienio investicijos Kaune ir Marijampolėje auga

Tiesioginės užsienio investicijos Lietuvoje praėjusiais metais lyginant su tuo pačiu 2011 m. laikotarpiu ūgtelėjo beveik 10 proc. Kauno mieste šis rodiklis padidėjo kiek daugiau nei 11 proc. 

Ambasada Paryžiuje pristatė Lietuvą Prancūzijos investuotojams

Lietuvos ambasada Paryžiuje kartu su Prancūzijos pramonininkų konfederacija, bendrove „Ernst & Young“, viešąja įstaiga „Investuok Lietuvoje“ ir Lietuvos-Prancūzijos prekybos rūmais lapkričio 18 d. organizavo seminarą Lietuvos investiciniam potencialui pristatyti.