Projektai

Nuo 1998 metų Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose. Jų dėka prasiplėtė rūmų tarptautinis bendradarbiavimas, atsirado naujų partnerių, o taip pat ir naujų projektinių idėjų. Projektuose dalyvauja ir nemaža dalis Kauno PPA rūmų narių – tiek verslo įmonių, tiek mokymo institucijų atstovų.

Būsena


Pastatų renovatorius, 2015-1-LT01-KA102-013056

Projekto tikslai:

  • susipažinti tiek Lietuvoje tiek priimančiose šalyse su pastatų renovacijos pavyzdžiais;
  • ugdyti praktikos darbų atlikimo dalykinius ir technologijų įgūdžius;
  • pagerinti ryšius su socialiniais partneriais (verslo įmonėmis, amatų rūmais), o mokiniams atlikti praktikas su verslo įmonių atstovais;
  • ugdyti projekto dalyvių kūrybiškumą, norą dirbti komandoje, atsakomybės jausmą;
  • skatinti  darbų kvalifikuotą ir kokybišką atlikimą; optimalaus medžiagų ir žaliavų gamybinių pajėgumų naudojimą; medžiagų ir konstrukcijų kokybės tikrinimą;
  • didinti profesinio mokymo patrauklumą;

Kreditų perkėlimo ir kokybės užtikrinimo sistemų pritaikomumas Europos profesiniame mokyme, Nr. 2015-1-LT01-KA102-013284

Projekto tikslas :

Padėti profesinio mokymo dalyviams įgyvendinti mobilumo strategijas pagal ECVET principus, tikslingai taikyti ECVET ir EQAVET mokymo tikslams tampriai tarpusavyje bendradarbiaujant institucijoms, atsakingoms už kvalifikuoto darbininko parengimą – mokymo institucijoms, darbdaviams, amatų rūmams, kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centrui.

Europos Sąjungos programos „Erasmus +” projektas „Mokykla ir darbas“

Europos Sąjungos programos „Erasmus +” projektas „Mokykla ir darbas“ vyksta 2014 09 01– 2016 08 30.

Projekto tikslas – gerinti mokyklų ir verslo įstaigų bendradarbiavimą vykdant ankstyvojo mokinių pasitraukimo iš švietimo sistemos prevencinę veiklą, aktyviau įtraukti darbdavius stiprinant mokinių motyvaciją tęsti mokymąsi mokykloje, pasirinkti profesiją pagal savo gebėjimus ir darbo rinkos poreikius.

Erasmus for young entrepreneurs

Projekto tikslas

Programa padeda būsimiems Europos verslininkams įgyti įgūdžių, reikalingų siekiant įsteigti ir(arba) sėkmingai valdyti mažą įmonę Europoje. Nauji verslininkai įgyja gebėjimų bei keičiasi žiniomis ir verslo idėjomis su patyrusiu verslininku, pas kurį vieši ir su kuriuo bendradarbiauja nuo vieno iki šešių mėnesių. Viešnagė iš dalies finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.

Naujų praktinio mokymo būdų išbandymas profesiniame mokyme ir meistrų rengimas mokyti darbo vietoje

Projekto tikslas – skatinti įmonių meistrų profesinį tobulėjimą profesinio mokymo įstaigų mokinius mokyti darbo vietoje, bendradarbiaujant ir mokantis Europos Sąjungos bei regioniniu lygmeniu; stiprinti bendradarbiavimą tarp profesinio mokymo įstaigų, socialinių partnerių ir mažų bei vidutinio dydžio įmonių.

Verslumo skatinimas ir pagalba naujai steigiamam verslui

Veiklos yra skirtos didinti verslumą ir paskatinti Lietuvos – Lenkijos Bendradarbiavimo Programos regionų ekonomikos augimą, gerinti verslo paramos organizacijų teikiamų paslaugų kokybę.

Partneriai dalinsis žiniomis ir gerąja patirtimi, kompetenciją kels verslo paramos organizacijų personalas, kad suteiktų kokybiškas paslaugas jauniems verslams. Taip siekiama padidinti naujai įkurtų inovatyvių verslų skaičių ir jų kokybę.

Specialiųjų sektorinių mokymų vadybos ir rinkodaros specialistams vykdymas

Projekto tikslas: Darbuotojų profesinių kompetencijų ugdymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Projektu siekiama tobulinti pardavimo įgūdžius, mokyti klientų pritraukimo ir pardavimo e- komercjoje metodų, efektyvaus bendravimo su klientais,- siekiant galutinio tikslo – prekės ar paslaugos pardavimo. Mokymuose pateikiamų praktinių užduočių metu susipažindinti dalyvius su pardavimo taktikomis, klaidomis ir būdais joms išvengti. Kiekvienas mokymų dalyvį ,,įtraukti” į pardavimo aktualijas, leisti pardavinėti, analizuoti bei vertinti kitus.

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Vienintelis pelno centras yra klientas.

Peteris Druckeris

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Spalis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Verslo pasaulį moterys daro geresnį“
 

Verslo pasaulį moterys daro geresnį.

Asta Šileikienė, Verslo moterų tinklo Lietuvoje iniciatorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;