Pradžia / Paslaugos / Konsultacijos / „BDO“ konsultacijos audito, apskaitos ir mokesčių klausimais Versija spausdinimui

„BDO“ konsultacijos audito, apskaitos ir mokesčių klausimais

bdo-logo

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS AUDITO, APSKAITOS IR MOKESČIŲ KLAUSIMAIS

„BDO“ yra penktas didžiausias pasaulyje ir Lietuvoje apskaitos, audito ir konsultacijų įmonių tinklas. Užimdami šią poziciją pasaulyje, mes koncentruojamės  į stiprių ir ilgalaikių santykių kūrimą su klientais, kurie ieško dviejų svarbiausių dalykų: profesinio meistriškumo atliekant specializuotas paslaugas ir išskirtinių kliento bei paslaugos teikėjo santykių.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys „BDO auditas ir apskaita, UAB siūlo pasinaudoti turimomis žiniomis, patirtimi mokesčių, apskaitos ir audito srityse. Kauno PPA narius nemokamai (iki valandos trukmės) konsultuojame šiais klausimais:

  • Konsultacijos įmonių apskaitos ir mokesčių klausimais (apskaitos tvarkymas, mokesčių skaičiavimas, mokesčių deklaravimas, konsultacijos mokesčių optimizavimo klausimais, įmonių konsultacijos sandorių kainų klausimais, konsultacijos dėl mokestinių patikrinimų ir paaiškinimų teikimas VMĮ, raštiški užklausimai VMI, apskaitos politika ir metodika,  ir kita);
  • Konsultacijos audito klausimais (finansinių ataskaitų auditas, peržvalga, specialiosios audito procedūros, įmonės finansų srities vertinimas, vidaus auditas ir kita);
  • Kitos finansinės konsultacijos (konsultacijos verslo steigimo klausimais, verslo planai, įmonių sujungimai ir įsigijimai, pardavimo sandoriai, rizikos valdymo politika, investicijos į užsienio rinkas, ES fondų finansavimas).

Konsultacijos teikiamos Kauno PPA rūmų salėje (K. Donelaičio g. 8, Kaunas). Būtina išankstinė registracija.

Registracija ir papildoma informacija el paštu: vera.mileikiene@chamber.lt , tel. 8 37 203483, 8 620 54548.

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Žodžiais tikėkite tik tada, kai juos atitinka darbai. 

Napoleonas Bonapartas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Spalis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Kai valdžios keičiasi, verslui svarbiausia darbų tęstinumas ir nuoseklumas. Jei vienais metais ragins sodinti svogūnus, po ketverių metų – tulpes, nieko gero nebus.

Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;