Pradžia / Naujienos / Rūmų naujienos / Vilniaus oro uosto „EXPO centre“ prisistatančios šalies įmonės domina verslininkus iš viso pasaulio Versija spausdinimui

Vilniaus oro uosto „EXPO centre“ prisistatančios šalies įmonės domina verslininkus iš viso pasaulio

Vilniaus oro uosto „EXPO centre“  prisistatančios šalies įmonės domina verslininkus iš viso pasaulio

Antrus metus Vilniaus oro uoste veikianti paroda verslui – Lietuvos įmonių  „EXPO centras“ tūkstančiais skaičiuoja kontaktus, kuriuos palieka lietuviškais verslais susidomėję užsienio verslininkai. Oro uoste prisistatančiomis lietuviškomis įmonėmis domisi ir nori bendradarbiauti verslininkai iš viso pasaulio, o šalių geografija vis plečiasi.

 Su 50- čia netradiciškai savo prekes ar paslaugas pristatančių įmonių per dieną vidutiniškai susipažįsta  apie 200 verslininkų ar įmonių atstovų.

Šiuo metu „EXPO centras“ yra gavęs kontaktų Lietuvos įmonėms iš daugiau nei 60 skirtingų pasaulio šalių. Todėl galime drąsiai teigti, jog Lietuvos eksportuotojai yra įdomūs visam pasauliui. Pažintis su  „EXPO centre“ išskirtiniu būdu prisistatančiomis kompanijomis neretai tampa naudingu bendradarbiavimu ar pelninga partneryste “, -sako „EXPO centro“ direktorius Martynas  Čepelis.

Daugiausiai susidomėjusiųjų -  iš Rusijos, Italijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Norvegijos bei Švedijos. Tačiau  susidomėjusių verslininkų sulaukiama ir iš netradicinių eksporto rinkų -Bangladešo, Singapūro, PAR, Kubos, Čilės ir kitų šalių.

Kaip naujas būtų galima paminėti sparčiai augančias Kinijos ir Indijos rinkas. Jų verslo atstovai vis aktyviau domisi Lietuvos eksportuotojais. Dažniausiai šių šalių verslininkai domisi aukštos pridėtinės vertės produktais ar paslaugomis, arba ieško didelę patirtį savo srityje turinčių partnerių ir siūlo bendradarbiavimą.“ - sako M. Čepelis 

Beveik pusė besidominčiųjų yra įmonių vadovai (48,5 proc.), padalinių vadovai ( 25 proc.). Kompanijų savininkai sudaro apie 7 proc. susidomėjusių lankytojų.

„EXPO centre“  prisistato apdirbamosios pramonės, informacinių technologijų, maisto pramonės , statybų, transporto, spaudos ir įvairių paslaugų verslui  atstovai. Vieni eksponuoja konkrečius produktus, kiti pristato pačią įmonę ar paslaugas. Profesionalūs konsultantai, dirbantys „EXPO centre“, išsamiai susipažįsta su eksponuojama kompanija bei pristato ją užsieniečiams, padeda apsikeisti  kontaktais.

Jei verslininkai susidomi sritimi, kurios neranda „EXPO centre“, jie palieka savo kontaktus. Vieni dairosi partnerių Lietuvoje, kiti ieško konkrečių prekių. Pavyzdžiui Pakistano bankas ieško aukštųjų mokyklų bendradarbiavimui dėl studentų maino programos, Makedonijos įmonė dairosi lietuviško alaus tiekėjų, prancūzų įmonė domisi muzikos įrašų leidybos kompanijomis, olandai lopšių kūdikiams pynėjų, o Rusijos kompanija – žvėrienos tiekėjų Maskvos restoranams.

Garsiausių tarptautinių kompanijų atstovai, aukščiausio lygio vadovai ar savininkai, tarp skrydžių stabtelėję oro uoste, nepraleidžia progos susipažinti su įvairiomis Lietuvos pramonės ir prekybos sritimis. Jie ne tik apžiūri kompanijų stendus, informacinę medžiagą, bet ir klausinėja mūsų konsultantų apie įmonės įvaizdį, konkurencinę aplinką, dalijasi savo patirtimi, išsako pastebėjimus ar prašo perduoti komplimentus. Smagu, jog net ir patyrusius verslininkus dar galime nustebinti verslų įvairove, originaliais, globaliais sprendimais, kurie yra gimę Lietuvoje“, - sako M. Čepelis

„EXPO centras“ jau padėjo Lietuvos įmonėms gauti per 2000 verslo kontaktų. Dalis jų jau pasiekė derybų stadiją, kiti virto sėkmingais sandoriais.

Apie „EXPO centrą“: 
"Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) 2012 metų rugsėjį keleiviams duris atvėrė nuolat veikianti paroda verslui – Lietuvos įmonių “EXPO centras“, kurį galima aplankyti kiekvienam išvykstančiam keleiviui, perėjus aviacijos saugumo patikros procedūras. „EXPO centre“ Lietuvos įmonės turi galimybę pristatyti savo veiklą, padidinti savo žinomumą Lietuvoje bei prisistatyti svečiams iš užsienio. Profesionalūs konsultantai dirbantys „EXPO centre“, išsamiai susipažinę su eksponuojama preke ar pristatoma paslauga, ieško potencialių partnerių ir naudingų kontaktų prisistatančioms įmonėms. Tai – pirmoji šalyje tokio tipo paslauga verslui." 

Daugiau informacijos:
„EXPO centro“ direktorius Martynas Čepelis
Tel.: +370 618 89439
El.paštas: m.cepelis@expocenter.lt
www.expocenter.lt

IMG_5234 - Copy
IMG_5239 - Copy

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

 

 

Intelektualai problemas sprendžia, genijai joms kilti užkerta kelią.

Albertas Einšteinas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Informacijos yra daug ir ji brangi. Rūmai jos suteikia sistemiškai ir protinga kaina.
 

Informacijos yra daug ir ji brangi. Rūmai jos suteikia sistemiškai ir protinga kaina.

Jūratė Banienė , UAB „Elodėja“ direktoriaus pavaduotoja

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;