Pradžia / Naujienos / Rūmų naujienos / Renginių ciklo „Mokykis ir konkuruok“ renginys „Verslo startas“ Versija spausdinimui

Renginių ciklo „Mokykis ir konkuruok“ renginys „Verslo startas“

Renginių ciklo „Mokykis ir konkuruok“ renginys  „Verslo startas“

Rugsėjo 28 d. Jonavos Jaunimo darbo centre vyko renginių ciklo „Mokykis ir konkuruok“ renginys „Verslo startas“. Džiugu, kad renginiu susidomėjo ne tik jaunuoliai, bet ir nuosavą verslą pradėti ketinantys vyresnio amžiaus darbo ieškantys asmenys. Renginyje dalyvavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo direktorė Dalia Sinkevičienė bei bendrovių IĮ „Technoera“ ir UAB „Militera“ direktorius Elmantas Mickevičius.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo direktorė pristatė amatų rūmų teikiamas paslaugas, pasakojo apie mūsų rajono verslo aplinką, pristatė verslo planą bei verslo plano finansinę skaičiuoklę. Renginio dalyviai taip pat buvo supažindinti su verslo formomis, galimų steigti įmonių įvairove, akcentuojant kiekvieno pasirinkimo privalumus bei trūkumus. Renginio dalyvius ypatingai sudomino galimybė kuriant verslą pasinaudoti Jonavos rajono savivaldybės teikiama finansine parama. „Verslas seksis, jei darysite tai, kas Jums patinka ir malonu. Prieš pradėdami verslą, turite įvertinti savo idėją: ar ji gera, ar pasiteisins, ar verslas bus naudingas Jums ir Jūsų klientams, ar jis bus pelningas, ar atneš Jums sėkmę? Patartina pradėti įgyvendinti savo verslo idėją tik išsiaiškinus, kokių rezultatų Jūs tikitės ir kuo rizikuojate“ – teigė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo direktorė Dalia Sinkevičienė.

Bendrovių IĮ „Technoera“ ir UAB „Militera“ direktorius Elmantas Mickevičius pasidalijo savo paties sėkmingo verslo istorija ir nešykštėjo patarimų verslą pradėti ketinančiam jaunimui: „Siekite ir pasieksite, nebijokite savo svajonių, pasitikėkite savimi, vertinkite tai ką darote ir viską darykite su meile“ – drąsino jaunimą sėkmingas Jonavos verslininkas. Anot Elmanto Mickevičiaus pirmiausia reikia „degti“ savo idėja, kad galėtum klientams įrodyti, kad tai, ką darai, yra verta dėmesio, nes tik patenkintas klientas yra sėkmės garantas.

Smagu, kad kai kurie į renginį atvykę jaunuoliai jau turi konkrečių savo verslo idėjų, todėl renginio pabaigoje jiems buvo teikiamos ir individualios konsultacijos, susijusios su jų verslo sričiai aktualiais klausimais.

Renginių ciklo „Mokykis ir konkuruok“ renginys  „Verslo startas“
Renginių ciklo „Mokykis ir konkuruok“ renginys  „Verslo startas“
Renginių ciklo „Mokykis ir konkuruok“ renginys  „Verslo startas“
Renginių ciklo „Mokykis ir konkuruok“ renginys  „Verslo startas“

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;