Bičiuliai pas bičiulius

Bičiuliai pas bičiulius

Būrys rūmų narių pas Prienų bitininkus Gediminą ir  Danutę Olsevičius, jų įkurtoje bendrovėje „Wilara“, buvo sutikti kaip tikri bičiuliai. Ko gero, Gedimino nuoširdumas yra jo gyvenimo ir verslo sėkmės raktas. Užtenka pasidairyti po fotografijas iš Lietuvos ir pasaulio bitininkų švenčių, kuriose pelnomi aukso medaliai – supranti, kad apdovanoti ne tik mikronų tikslumu pagaminti aviliai ar bičių duonelės „spragiliukas“, bet ir Gedimino nuoširdumas.

 „Verslas yra tarnystė. Verslininkas yra tas, kuris sprendžia kito žmogaus problemas. Kiek tai yra reikalinga ir naudinga, tiek žmonės balsuoja pinigais. Kiek ilgai „darysi pinigus“, jei nebūsi reikalingas ir naudingas žmonėms?“ – savo moto dėsto Gediminas Olsevičius.

Pradėjusi nuo mažytės raktų dirbtuvėlės, ūkinių prekių krautuvėlės ir lentpjūvėlės, per dvi dešimtis metų  UAB „Wilara“ tapo viena pagrindinių bitininkystės reikmenų įmonių Lietuvoje, siūlanti didžiausią Baltijos šalyse prekių bitininkams asortimentą. Ir ne tik bitininkams – Prienuose nuo 2001 m. veikiančioje parduotuvėje gausu įvairiausio medaus, medaus arbatų, saldumynų, vaško žvakių, maisto papildų, kosmetikos su bičių produktais, vaškinių kalėdinių žaisliukų ir kt.

Pirmieji „Wilaros“ aviliai buvo pagaminti  1994 m. O kelių dešimtmečių triūsą vaikinavo aukso medalis pasaulinėje parodoje  APIMONDIA Kijeve 2013 m. Lietuva bitininkystės kongrese savo gaminius pristatė pirmą kartą istorijoje. Apdovanojimas pelnytas už unikalų įrenginį – stalinę bičių duonelės kūlimo mašiną.

„Bitės surenka žiedadulkes, sukrauna į korį akeles, užpila jas medumi, kurį laiką visa tai fermentuojasi ir tai būna jų baltyminio maisto medžiaga žiemai. Ši bičių duona , kuri yra iš žiedadulkių, yra stipriai koncentruotas baltyminis produktas . Žmogui jis pakeičia visus reikalingus mikroelementus, vitaminus – žodžiu, valgyk bičių duoną ir nereikės pirkti chemijos. Panašu, kad lietuviai išmokė pasaulį išgauti bičių duoną“,
 - aiškina G. Olsevičius.  

Bičių duonelė tapo pretekstu  užpatentuoti tris įrenginius, kurie palengvina šio produkto paėmimą iš korių bei apdorojimą.

Gaminamo ir importuojamo inventoriaus „Wilaroje“ nuolat daugėja: kokybiški medsukiai, tradiciniai ir aukštiniai aviliai, vaškuolės, dūminės, atakiavimo ir filtravimo priemonės, speciali apranga ir gausybė dabar jau nepakeičiamų smulkmenų Lietuvos bitininkams tapo kasdienybe. Pradžioje „Wilara“ siūlė „tik“ 150 prekių, ir tai buvo didžiausia bitininkų reikmenų parduotuvė  Baltijos valstybėse. Dabar siūlo 1500 –  visą laiką išsaugojo didžiausiosios vardą.

Rūmų klube buvo pasveikinti nauji bendruomenės nariai. Tai daugiau kaip dešimt metų veikianti Birštono mažoji bendrija „AromaRex“,  beveik 70 metų leidžiamas vienas seniausių Lietuvoje Prienų ir Birštono laikraštis „Gyvenimas“ ir  Kaune veikianti UAB „Continental transport“. „AromaRex“ visiems įteikė arbatos su iškalbingu šūkiu „Mesk krūmus, stok į rūmus“, „Gyvenimo“ redaktorė  Ramutė Šimukauskaitė pakvietė verslininkus burtis po „Gyvenimo“ stogu, o UAB „Continental transport“ pakvietė į statomą savo logistikos centrą.

Danutė ir Gediminas Olsevičiai vaišino prieniškių kepta grūdų duona su medumi, kitais vietiniais skanėstais, ir dar išlydėjo svečius su medaus ir žiedadulkių dovanėlėmis.

Šiuo metu rūmų atstovybė Prienuose vienija jau 14 rūmų narių. 

Bičiuliai pas bičiulius
Bičiuliai pas bičiulius
Bičiuliai pas bičiulius
Bičiuliai pas bičiulius
Bičiuliai pas bičiulius
Bičiuliai pas bičiulius
Bičiuliai pas bičiulius
Bičiuliai pas bičiulius
Bičiuliai pas bičiulius

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

 

Nieko nėra malonesnio, kaip uždirbti iš klientų pasitenkinimo!

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Gegužė ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Audronė Pocienė, Lietuvos metų verslininkė, UAB „Omniteksas“ generalinė direktorė
 

Mano įvertinimas ir apdovanojimas yra mūsų visos kūrybiškai ir inovatyviai dirbančios komandos laimėjimas.

Audronė Pocienė, Lietuvos metų verslininkė, UAB „Omniteksas“ generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;