Kaune įsteigtas STEAM AP centras

Rugsėjo 15 d. Kaune įsteigtas Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atviros prieigos centras (STEAM AP). 

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Šakiuose įsteigta Verslo taryba

Vasario 9 d. pasirašyta Šakių savivaldybės, Kauno PPA rūmų Šakių atstovybės ir Šakių rajono žemdirbių asociacijos bendradarbiavimo per sudaromą Verslo tarybą sutartis. Ją pasirašė rajono meras Juozas Bertašius, Kauno PPA rūmų Šakių atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas ir Šakių rajono žemdirbių asociacijos pirmininkas Rimantas Valiukas.

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Pirmasis naujos sudėties Verslo tarybos posėdis

Spalio 6 d. Kauno miesto savivaldybėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl naujos sudėties Verslo tarybos. Jos pirmininku išrinktas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybemis 

Jonavos verslininkai susitiko su rajono vadovais

Birželio 11 d. Kauno PPA rūmų Jonavos filialo verslininkai,  Jonavos rajono meras M. Sinkevičius, administracijos direktorius J. K. Songaila, jų pavaduotojai, savivaldybės tarybos nariai, savivaldybės administracijos darbuotojai, Nacionalinės žemės tarnybos prie LR ŽŪM  Jonavos skyriaus atstovai dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje „Bendradarbiavimas, gerinant verslo aplinką Jonavoje: įvykiai, tikslai ir planai“.

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Rūmų tarybos nariai susitiko su miesto vadovais

Birželio 2 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariai susitiko su miesto meru Visvaldu Matijošaičiu, vicemerais Povilu Mačiuliu, Vasilijumi Popovu ir Simonu Kairiu bei savivaldybės administracijos direktoriumi Gintaru Petrausku.

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Ar turizmas išgelbės Prienus?

Praėjusią savaitę Prienų ra­jono savivaldybės mero Al­vydo Vaicekausko iniciatyva vy­kusių verslo pietų metu buvo pratęsta diskusija dėl  Trišalės verslo ta­ry­bos steigimo.

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Pasirašytas bendradarbiavimo su Kauno rajono savivaldybe veiklos planas

Gegužės 14 d. Kauno r. savivaldybėje Kauno PPA rūmų generalinis direktorius Vytautas Šileikis ir Kauno rajono savivaldybės direktorius Ričardas Pudževelis pasirašė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendradarbiavimo su Kauno rajono savivaldybe veiklos planą 2015 m.

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Verslumo pamoka Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Kauno rajono savivaldybe ir Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centru, toliau organizuoja verslumo pamokas rajono mokyklose. 

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybemis 

Kandidatai į Jonavos merus žadėjo gerbti verslą

Vasario  18 d. Jonavoje vyko kandidatų į miesto merus ir verslininkų debatai. Juose savo programas pristatė visi septyni kandidatai į Jonavos rajono vadovo kėdę.

Įžanginį žodį taręs KPPAR Jonavos filialo Tarybos pirmininkas Alfonsas Meškauskas pasidžiaugė, kad susirinko visi kandidatai, kad verslas ir savivalda bendradarbiauja, todėl ras ir bendrus problemų sprendimus. Renginį moderavo Vadimas Nurulinas, aktyviai besidomintis politinėmis Jonavos aktualijomis, nuodugniai susipažinęs su kandidatų programiniais pažadais. 

Temos: Jonavos filialasBendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Prienų verslininkai „egzaminavo“ politikus

Kandidatus į Prienų rajono savivaldybės merus arba juos atstovaujančius bendrapartiečius „egzaminavo“ verslininkai.

Susitikime su verslininkais dalyvavo aštuo­ni pretendentai į merus (neda­lyvavo Juozas Krikštolaitis ir Jo­nas Vilionis). Jie visi tvirtino, kad nori ir yra pasirengę tarnauti savo krašto žmonėms. Skiriasi tik jų požiūris į reformų bei permainų svarbą. Vieni mano, kad visose srityse būtinos kardina­lios reformos. Kiti galvoja, kad užtenka tik eiti teisinga linkme, yra ir abejojančių permainų galimybe, nes „…meras nieko negali“.

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;