Persiškų kilimų mistika, grožis ir prabanga „Lauros Namuose“

Galerijoje „Lauros Namai“ Kauno senamiestyje eksponuojami unikalūs XIX-XXI a. persiški kilimai, buities rakandai, atspindintys Irane gyvenančių klajoklių gyvenimą, rankų darbo austinės pagalvės ir druskos maišai. 

Temos: Rūmų klubai 

Naudingai ir nuotaikingai apie tarptautinį marketingą su Vytautu Liesioniu

Sausio 22 d. Eksportuotojų klubo nariai ir visi norintys prie jų prisijungti rinkosi į susitikimą su VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto Vadybos katedros docentu, socialinių mokslų (vadybos) daktaru Vytautu Liesioniu. Jo pristatyta tema – „Tarptautinis marketingas: efektyvesnis rezultatas turimomis priemonėmis“.

Temos: Rūmų klubai 

Marketingo vadovų klubo idėjos - miestui

Marketingo vadovų klubo, veikiančio Kauno PPA rūmuose, nariai gilinosi į Kauno miesto ženklo koncepciją, analizavo ženklo ir jo idėjos sklaidą bei pateikė pasiūlymus jam vystyti  bei žinomumui didinti. Pagrindinis pasiūlymas – pakoreguoti koncepcijos „Dalinasi“ vartojimo vietą bei techniką. Siūloma šią koncepciją palikti tik leidiniuose, suvenyruose ir kavinių languose (šiuo atveju veiktų kaip rekomendacija); specialiose vietose parengti informacines lenteles su Kauno ženklu ir minimalia informacija bei QR kodu; skirtingomis spalvomis apšviesti skirtingus miesto objektus; sukurti trumpą "virusinį" filmuką su Kauno ženklo idėja ir patalpinti jį Yuotube bei Facebook paskyrose ir kt. (išsamiau - Pasiūlymai ( 1,81 MB)).

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmisRūmų klubai 

Apie emocinį intelektą

Sausio 13 d. rūmų Marketingo vadovų klubo susitikime pranešimą  „Emocinis intelektas (EQ) komunikacijoje su vidiniais ir išoriniais klientais“ skaitė VšĮ „Lyderystės ekspertų grupė“ konsultantė, licenzijuota NLP trenerė ir sertifikuota EQ praktikė Nomeda Marazienė.

Temos: Rūmų klubai 

Eksportuotojai domėjosi AB „Stumbras“ istorija ir dabartimi

Lapkričio 20 d. Eksportuotojų klubo nariai rinkosi į metų baigiamąjį susitikimą.  Jo vieta buvo pasirinkta kiek neeilinė, tačiau labai įdomi aplinka – AB „Stumbras“ muziejus (http://stumbras.eu/LT/Muziejus ).

Temos: Rūmų klubai 

Bičiuliai pas bičiulius

Būrys rūmų narių pas Prienų bitininkus Gediminą ir  Danutę Olsevičius, jų įkurtoje bendrovėje „Wilara“, buvo sutikti kaip tikri bičiuliai. Ko gero, Gedimino nuoširdumas yra jo gyvenimo ir verslo sėkmės raktas. Užtenka pasidairyti po fotografijas iš Lietuvos ir pasaulio bitininkų švenčių, kuriose pelnomi aukso medaliai – supranti, kad apdovanoti ne tik mikronų tikslumu pagaminti aviliai ar bičių duonelės „spragiliukas“, bet ir Gedimino nuoširdumas.

Temos: Rūmų klubai 

Marketingo vadovų klubo susitikimas

Lapkričio 11 d. Kauno PPA rūmų Marketingo vadovų klubo susitikime pranešimą „Į klestėjimą - konstruktyvios komunikacijos keliu“ skaitė UAB „Profesionalų aljansas“ partneris ir konsultantas bei Adizes Instituto atstovybės Vakarų Europai ir Baltijos šalims konsultantas Rolandas Juraitis.

Temos: Rūmų klubai 

Pažintis su seniausiu Lietuvoje cukraus fabriku

Lapkričio mėn. 4d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas surengė klubo „Intelektas“ išvyką į seniausią Lietuvoje cukraus fabriką.

Temos: Rūmų klubai 

Moterys ir verslas: sėkmingai suderinama

Dėl kokių priežasčių moterys imasi verslo, ar jos gali būti sėkmingos vadovės, atsakingų projektų iniciatorės ir vykdytojos? Juk darbas ir profesinė karjera yra tik viena iš daugelio rolių, kurias moterys atlieka savo gyvenime. Apie tai, kaip moterims sekasi kurti ir išlaikyti verslus, ko moterys gali pasiekti bendradarbiaudamos, spalio 23 d. buvo diskutuota Birštono kurhauze. 

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas „sniegynuose”

Ar galite atspėti, kurioje pasaulio vietoje nusifotografavo ši grupė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių? Lyg Turkijos Pamukalėje? Kažkur sniegynuose?

Tai ne taip toli, o Kėdainiai, baltieji AB „Lifosa”  gipso kalnai. Į šią, vieną iš trijų didžiausių Lietuvo įmonių,  galima patekti tik per kasmet rengiamas atvirų durų dienas arba... per Kauno PPA rūmų klubą.  Spalio 28 d. apie 40 rūmų narių sugužėjo į šią išskirtinę šalies įmonę.

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

 

 

Laikas atskleidžia visa, kas slapta, ir slepia visa, kas aišku.

Sofoklis

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Geriau specialistas, kuris nieko nežino apie tekstilę, negu turintis blogą patirtį.
 

Geriau specialistas, kuris nieko nežino apie tekstilę, negu turintis blogą patirtį.

Rosvaldas Kunickas, UAB „Danspin” direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;