Verslo vadovų klubui toliau vadovaus Nerijus Šėža

Balandžio 8 d. įvyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų visuotinis klubo ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Jame dalyvavo 32 nariai. Sveikinimo žodį tarė Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, palinkėjęs ir toliau tarpusavyje keistis gerąja praktika, dalintis aktualia informacija, o klubui tapti viso gyvenimo mokykla. 

Temos: Rūmų klubai 

Mokiniams apie pinigus

Kovo 10–17 d. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, buvo minima Vaikų finansinio švietimo savaitė.

„Su vaikais apie pinigus reikia kalbėti nuo mažų dienų, kad paaugę jie turėtų daugiau gebėjimų išmintingai tvarkyti finansus, – sako Vilius Šapoka, Lietuvos banko Priežiūros tarnybos finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktorius. – Pernai surengėme Vaikų finansinio švietimo dieną, o šiemet ši mūsų ir partnerių iniciatyva išsiplėtė – pailgėjo jos trukmė, padaugėjo projekte dalyvaujančių organizacijų, įtraukta įvairesnių temų.“

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas „Interjero erdvėje“

Dar visai neseniai rūmų narys, salonas „Interjero erdvė“ kvietė visus į įkurtuves Kauno senamiestyje. Kovo 26 d. dizaino salono šeimininkai pakvietė apsilankyti rūmų bendruomenės narius ten, kur akcentuojamas lietuviškas dizainas, kur visas stilius atsispindi paprastume, ekologiškume ir patikimume. Salone nuolat rengiamos parodos, taip pat organizuojamas didžiausias dizaino festivalis Lietuvoje – „Dizaino savaitė“, kuris vyks gegužės 4-10 d. penkiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Telšiuose. Dizaino savaitėje aktyviai dalyvauja architektai, dizaineriai, gamintojai ir pardavėjai. Bendradarbiaujama su aukštosiomis mokyklomis, prekybos centrais. 

Temos: Rūmų klubai 

Eksportuotojų klubo naujienos

Kovo 19 d. Eksportuotojų klubo nariai rinkosi į susitikimą, kurio metu buvo diskutuojama apie sėkmingos eksporto strategijos plėtojimo prielaidas.

Informacija, žiniomis ir įžvalgomis eksporto srityje su klubo nariais dalinosi lektorius Rokas Bekeris - projektų valdymo, eksporto plėtros bei tarptautinio marketingo ir finansų konsultantas (www.eksportopartneriai.lt ).

Temos: Rūmų klubai 

Kaip bendrauti su žiniasklaida

Kovo mėnesio Marketingo vadovų klubo susitikime svečiavosi ir įžvalgomis apie bendravimą su žiniasklaida dalijosi Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos tarybos pirmininkė ir bendrovės „OMConsulting“ steigėja Orijana Mašalė.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas „Modus“ centre

Pernai gegužės mėnesį Kauno centre, netoli „Akropolio“, duris atvėrė išskirtinis, moderniausias Baltijos šalyse grožio paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“.

Centro įkūrėjas – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, viena didžiausių Lietuvoje profesinio mokymo įstaigų.

Temos: Rūmų klubai 

Kauno Finansininkų klube pristatytos mokesčių įstatymų naujovės

Rūmuose veikiantis Kauno finansininkų klubas surengė vieną iš jau tradiciniais tapusių susitikimų su Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistais.

Šįkart su verslo bendruomenės atstovais susitiko VMI Mokesčių informacijos departamento Švietimo ir konsultavimo skyriaus vyriausiosios specialistės Kristina Laurinavičienė, Renata Vaikasienė ir Viktorija Černiauskienė. 

Temos: Rūmų klubai 

Verslo moterys rinkosi Kaune

Vasario 20-21 d. Kaune vyko visuotinis Verslo moterų tinklo susitikimas. Jo tema – „Susipažinkime artimiau – Kaunas“.  

Tradiciniai verslo moterų susitikimai vyksta nuo 2012 m. Pagrindinis jų tikslas – susipažinti tarpusavyje, padiskutuoti aktualiomis temomis, dalintis gerąja patirtimi, užmegzti verslo ryšius ar tiesiog linksmai paleisti laiką. Visuotiniai susitikimai jau vyko Trakuose, Panevėžyje, Druskininkuose, Palangoje, o šiemet susitikimą organizavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Kauno verslo moterų tinklo narės.

Temos: Rūmų klubai 

Eksportuotojų klube – apie klientų elgesio tipus

Vasario 19 d. Eksportuotojų klubo nariai rinkosi į susitikimą, kurio tema –  „Pirkėjų elgesio tipai ir skirtingi pirkimo įpročiai“. Pranešimą skaitė Kauno PPAR tarybos narys, Verslo vadovų klubo valdybos pirmininkas, UAB „Šėža ir partneriai“ (http://seza.lt ) vadovas ir konsultantas Nerijus Šėža.

Temos: Rūmų klubai 

EQ ir tapingas

Vasario 10 d. susitikime KPPAR Marketingo vadovų klubo nariai toliau gilinosi į emocinio intelekto (EQ) temą – VšĮ „TAPINGO STUDIJA“  steigėja ir vadovė, sertifikuota EFT instruktorė ir kartu nauja klubo narė Sandra Varanavičė skaitė pranešimą „EQ ir TAPINGAS“.

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

 

 

Laikas atskleidžia visa, kas slapta, ir slepia visa, kas aišku.

Sofoklis

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Geriau specialistas, kuris nieko nežino apie tekstilę, negu turintis blogą patirtį.
 

Geriau specialistas, kuris nieko nežino apie tekstilę, negu turintis blogą patirtį.

Rosvaldas Kunickas, UAB „Danspin” direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;