Klaidinančios ir neleidžiamos lyginamosios reklamos vertinimo gairės

2015 m. rugsėjo 8 d. Marketingo vadovų klubo susitikime svečiavosi advokatės Redos Žabolienės kontoros „METIDA“ jaunesnieji teisininkai Aurimas Sobutas ir Ignas Motiejūnas, kurie, atsižvelgdami į Lietuvos Vyriausiojo administracinio teismo ir Lietuvos Respublikos Konkurencijos tarybos praktiką, informatyviai ir vaizdžiai (pavyzdžių pagalba) pristatė klaidinančios ir neleidžiamos lyginamosios reklamos vertinimo gaires, o klubiečiai aktyviai įsitraukė į diskusiją, kuri vyko beveik viso pristatymo metu.

Temos: Rūmų klubai 

Personalo vadovų vakarienė

Birželio mėnesį Kauno personalo vadovų klubo nariai kartu gaminosi vakarienę – susitikimas vyko „Čiop Čiop“ kulinarijos studijoje, kur šefas Jonas mokė gaminti Peru virtuvės patiekalus. 

Temos: Rūmų klubai 

Eksportuotojų viešnagė įmonėje ACONITUM

Birželio 11 d. Eksportuotojų klubo nariai svečiavosi UAB „Aconitum“ – vienoje iš žinomiausių vaistų ir maisto papildų gamybos įmonių Lietuvoje. 

Temos: Rūmų klubai 

Pirmasis marketingo vadovų klubo gimtadienis

Birželio mėnesį Marketingo vadovų klubo nariai šventė pirmąjį gimtadienį – lygiai prieš metus buvo įsteigtas šios srities specialistus vienijantis klubas.

Susitikimo metu nariai dalijosi įspūdžiais apie praėjusius metus, buvo aptarti klubo susitikimai ir nuveikti darbai – bendradarbiavimas su LiMA (Lietuvos marketingo asociacija), Kauno miesto savivaldybės Kultūros skyriumi (rekomendacijos Kauno miesto ženklo vystymui ir žinomumo didinimui). Diskutuota apie būsimus susitikimus, aptartos galimos temos ir kviestiniai svečiai.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas „Enerstenoje“

Gegužės 27 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai lankėsi pas rūmų bendruomenės kolegą UAB „Enerstena“. Atvykę kitų įmonių atstovai buvo supažindinti su bendrovės veikla, dalyvavo ekskursijoje po biokuro katilinių technologinės įrangos gamyklą, bendravo neformalioje aplinkoje.

Temos: Rūmų klubai 

Kauno verslininkai trečią kartą gėlėmis papuošė Savanorių prospektą

Gegužės 20 d. Savanorių prospekto medžiai nuo įvažiavimo į Kauną iki Žemaičių gatvės vėl padabinti verslinininkų padovanotais gėlių vazonais. Jau trečią kartą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas "Verslas Kaunui" surengė iniciatyvą „ŽYDIM“. Artėjant miesto dienoms, verslininkai padovanojo beveik 2000 pelargonijų. 

Temos: Rūmų klubai 

Marketingo naujovės ir netradiciniai sprendimai

Gegužės mėnesį Marketingo vadovų klubo nariai domėjosi marketingo naujovėmis. Daugiau nei 15 metų informacinių technologijų bei marketingo srityje dirbantis UAB „Agmis“ direktorius Saulius Kaukėnas su komanda pristatė naujos kartos apklausų įrankį „SurveyJazz“. Netradicinės reklamos sprendimą įmonėms ir originalų šventės atributą asmeniniams vakarėliams „CloudMaker“ pademonstravo klubo narys Paulius Kazakauskas.

Temos: Rumu klubai 

Rūmų klubas „Autokurte“

Balandžio 29 d. rūmų bendruomenė lankėsi UAB „Autokurtas“, didžiausiame Lietuvoje sunkvežimių servisų tinkle, veikiančiame keturiuose Lietuvos miestuose – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Nuo 2008 m. naujas modernus specializuotas „Mercedes-Benz“ automobilių priežiūros centras Kauno rajone, Kumpių kaime, tapo pagrindine „Autokurto“ buveine.

Temos: Rūmų klubai 

Nauja Kauno verslo moterų tinklo vadovė – Saulė Motiejūnienė

Balandžio 27 d. įvyko visuotinis Kauno verslo moterų tinklo narių susirinkimas.  Kauno branduolio vadovė Fausta Puzanovienė (UAB „Metga“ generalinė direktorė), tinklui vadovavusi nuo 2008 m., nusprendė lyderės vairą perleisti į kitas rankas.  F. Puzanovienė pasidžiaugė aktyvia tinklo veikla ir nuveiktais darbais bei naujų polėkių ir idėjų palinkėjo naujai pirmininkei,  ilgametei tinklo narei, UAB „Linolitas“ įmonės direktorei Saulei Motiejūnienei. 

Temos: Rūmų klubai 

Marketingo KPI matavimas

Balandžio mėnesį Marketingo vadovų klubo susitikime pranešimą apie pagrindinius marketingo veiklos rodiklius (KPI – key performance indicators) skaitė ir įžvalgomis apie jų taikymą dalijosi „Password” rinkodaros efektyvumo konkurso komisijos bei LiMA Ekspertų grupės narė Rūta Gaudiešienė. Lektorė reguliariai skaito paskaitas ir pranešimus konferencijose apie rinkos tyrimų praktinį pritaikymą, sprendžiant verslo užduotis, kintančią vartotojų elgseną.

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

 

 

Gyvenime kartais subtiliausia gudrybe tampa paprastumas ir atvirumas.

Žanas de la Briujeras

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Vaida Butkuvienė
 

Viena iš Kauno finansininkų klubo užduočių – žaibiškai reaguoti į vykstančius procesus finansų srityje ir apie tai informuoti verslo visuomenę.

Vaida Butkuvienė, Kauno finansininkų klubo pirmininkė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;