Kauno finansininkų klubo nariai diskutavo su „Metų finansų vadovo titulą“ pelniusia Erika Zakarauskiene

„Finansų vadovas turėtų būti itin aštraus proto – gebėti modeliuoti situaciją, priimti tinkamus sprendimus. Taip pat jis turi būti ryžtingas ir energingas, gebėti lanksčiai ir operatyviai priimti sprendimus, kad būtų suvaldytos rizikos ir verslo procesai nesustotų. Prie būtinų finansų vadovo bruožų dar pridėčiau ir lyderystę bei gebėjimą planuoti“, – sakė Erika Zakarauskienė, „KG Group“ finansų direktorė, Kauno PPAR Kauno finansininkų klubo susitikime 2017 m. gegužės 31 d. Erika laimėjo Metų finansų vadovo titulą „Verslo žinių“ organizuotoje konferencijoje „Įmonių finansai 2017“. 

Temos: Rūmų klubai 

Sudarytos palankesnės sąlygos investicinei veiklai

Birželio 1 d. Seimas priėmė Ūkio ministerijos inicijuotus Ūkinių bendrijų įstatymo pakeitimus, kurie sudarys palankesnes ir patrauklesnes sąlygas investicinei veiklai Lietuvoje, ypač aktualias rizikos kapitalo fondų veiklai.
Seimo priimtuose įstatymo pakeitimuose ūkinės bendrijos galės vadovautis ne tik bendrijos veiklos sutartimi, bet ir bendrijos dalyvių sutartimi – taip sudaryta galimybė ūkinėms bendrijoms neviešinti tam tikros pasaulinėje praktikoje paprastai konfidencialia laikomos informacijos, kuria kolektyvinio investavimo subjektai konkuruoja tarpusavyje.

EK iniciatyvos dėl mokyklų ir aukštojo mokslo

Europos Komisija paskelbė naujas iniciatyvas dėl mokyklų ir aukštojo mokslo, kuriomis siekiama padėti valstybėms narėms teikti kokybišką švietimą, užtikrinantį žinias ir įgūdžius, atitinkančius darbo rinkos poreikius ir technologinius pokyčius.

LLRI apie darbo apmokestinimą

Šiuo metu egzistuojanti darbo apmokestinimo sistema lemia tai, kad Lietuvos darbuotojų darbo užmokestis atrodo mažesnis nei kaimyninių valstybių, mokesčių sistema paini, o dirbantiesiems yra sunku įvertinti jų sumokamų mokesčių dydį. Balandžio mėnesį atlikta apklausa rodo, kad net pusė šalies gyventojų nežino, kokia yra tikroji jų darbo vietos kaina.

Interneto platformos kovoja su neapykantos kurstymu

Prieš metus Europos Komisija kartu su keturiomis didžiausiomis socialinės žiniasklaidos platformomis (FacebookTwitterYouTube  ir Microsoft)   pristatė Kovos su neteisėtu neapykantos kurstymu internete elgesio kodeksą . Pasirašydamos šį kodeksą, IT bendrovės įsipareigojo, kad didžiąją dalį pagrįstų pranešimų apie neapykantos kurstymą išnagrinės greičiau nei per 24 valandas ir, prireikus, pašalins atitinkamą turinį arba panaikins prieigą prie jo. Taip pat bendrovės įsipareigojo išaiškinti vartotojams, kokio tipo turinys pagal jų taisykles ir gaires yra draudžiamas, ir didinti vartotojų sąmoningumą.

ES pramonės politikos strategija

ES Konkurencingumo Taryba (COMPET) patvirtino išvadas dėl „ES pramonės politikos strategijos” (išvadų tekstas ).

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

 

 

Viskas laiku ateina tiems, kurie moka laukti.

O. de Balzakas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;