Inovatyvioms didelio poveikio pramonės technologijoms diegti – 26,5 mln. eurų ES investicijų

Ūkio ministerija skelbia antrąjį kvietimą Lietuvos įmonėms pasinaudoti galimybe įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „DPT Pramonei LT+“. Pagal šią priemonę, kurios tikslas – skatinti tradicinės pramonės pertvarką, diegti pramonės inovatyvumui ir šalies ekonomikos augimui svarbias didelio poveikio technologijas labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių gamybos procesuose, numatoma skirti iki 26,535 mln. eurų ES investicijų.

Kviečiama teikti paraiškas tradiciniams „Investors‘ Forum“ apdovanojimams

Kiekvienais metais didžiausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ kviečia įvertinti ir apdovanoti įmones, valstybės institucijas, švietimo ir žiniasklaidos atstovus, kurie praėjusiais metais labiausiai prisidėjo prie verslo aplinkos ir šalies investicinio klimato gerinimo.

Verslininkai susitiko su Seimo nariais

Kovo 6 d. grupė Kaune išrinktų Seimo narių susitiko su miesto vadovais ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariais. Susitikime aptartas bendradarbiavimas ir glaudaus ryšio palaikymas su kauniečiais parlamentarais. Metų pradžioje Kaune ir rajone išrinkti politikai Seime susibūrė į Kauno krašto bičiulių grupę.

Nariai keitėsi kontaktais ir idėjomis

Kovo 3-osios penktadienio ryto kavos metu susirinkę rūmų bendruomenės nariai pristatė savo atstovaujamas įmones, kuriamus produktus ar teikiamas paslaugas, išskirtinumą, artimiau susipažino su kitais nariais, daugiau sužinojo apie jų veiklas ir bendradarbiavimą. 

„Sodra“ skelbia viešus duomenis – vidutinius priskaičiuotų draudžiamųjų pajamų vidurkius

Nuo vasario 28 dienos, įgyvendinant naujos redakcijos Valstybinio socialinio draudimo įstatymą, „Sodra“ pradėjo skelbti naujus viešus duomenis – vidutinius Lietuvos draudėjų priskaičiuotų draudžiamųjų pajamų vidurkius. Viešai bus skelbiami tik tų draudėjų vidutinio darbo užmokesčio duomenys, kurie ataskaitiniu laikotarpiu turės daugiau nei tris darbuotojus.

Pakeistos Važtaraščių ir kitų krovinių gabenimo dokumentų duomenų teikimo taisyklės

Pakeistos Važtaraščių ir kitų krovinių gabenimo dokumentų duomenų teikimo Valstybinei mokesčių inspekcijai taisyklės, patvirtintos Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos viršininko 2016 m. balandžio 1 d. įsakymu Nr. VA-36 „Dėl Važtaraščių ir kitų krovinių gabenimo dokumentų duomenų teikimo Valstybinei mokesčių inspekcijai taisyklių patvirtinimo“

Lietuva užima 13-ąją vietą ES skaitmeninės rinkos indekse

Kovo 3 d. Europos Komisija paskelbė 2017 m. Skaitmeninės ekonomikos ir visuomenės indekso  (DESI) rezultatus. Šiuo indeksu parodoma 28 valstybių narių veikla įvairiose srityse: nuo prisijungimo galimybių ir skaitmeninių įgūdžių iki įmonių ir viešųjų paslaugų skaitmeninimo.

Europos Komisija teikia baltąją knygą dėl Europos ateities

Kovo 1 d.  Europos Komisija teikia baltąją knygą dėl Europos ateities. Joje išvardijami pagrindiniai ateinantį dešimtmetį Europos laukiantys iššūkiai ir galimybės. Baltojoje knygoje apžvelgiamos ateinančio dešimtmečio Europos permainos: nuo naujų technologijų poveikio visuomenei ir darbo vietoms iki abejonių dėl globalizacijos, saugumo problemų ir išaugusio populizmo.

Plėtros kryptis – eksportas. Auginame kompetencijas

Paskatinti Lietuvos įmones eksportuoti ir plėsti apimtis, suteikti reikiamų žinių apie eksporto procesus ir jų valdymą, pristatyti VšĮ „Versli Lietuva“ eksporto skatinimo priemonių žemėlapį, Kauno PPA rūmų teikiamas paslaugas ir pasidalinti sėkmės istorijomis. Toks buvo Jonavoje vykusio renginio„Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!” tikslas.

Rūmų klubas naujojoje Kauno autobusų stotyje

Naujoji Kauno autobusų stotis – moderniausia ne tik Lietuvoje, bet greičiausiai ir visoje Europoje. Rūmų nariams buvo sudaryta išskirtinė galimybė pamatyti ne vien tai, kas akivaizdu kiekvienam keleiviui, bet ir tai, kas „nematoma“. Susipažinti su naujuoju statiniu panoro itin gausus bendruomenės narių būrys.

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

 

 

Sėkmingi žmonės užduoda geresnius klausimus, todėl gauna ir geresnius atsakymus.

Tony Robbins

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;