„Metų CEO 2016“

„Verslo žinių“ tradiciniame konkurse „Metų CEO 2016“ tarp būrio žinomų verslininkų varžosi ir trys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių vadovai. Tai Kęstutis Svitojus, UAB „Mantinga“ generalinis direktorius, Marius Horbačauskas, AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius, ir Jonas Dastikas AB „Lifosa“ generalinis direktorius.

Moksleiviai: pažintiniai vizitai į įmones buvo puiki patirtis

Gegužės pabaigoje – birželio pradžioje Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizavo Kauno jėzuitų gimnazijos moksleivių pažintinius vizitus po miesto ir regiono įmones, mokslo ir finansų įstaigas. Rūmai ėmėsi iniciatyvos surengti praktinių susitikimų ir vizitų, kurie padėtų moksleiviams atsakingiau pasirinkti profesinį kelią, o Jėzuitų gimnazija pasirinkta kaip pilotinė, turinti patirties ugdymo karjeros srityje, mokiniai atlieka psichologinius savo pažinimo testus pagal interesus, gebėjimus, savybes.

„Enerstenos“ įmonių grupė pasirašė reikšmingą sutartį Baltarusijoje

Birželio 2 d.  „Enerstenos grupė“ pasirašė sutartį dėl 57 MW šiluminio ir 1,4 MW elektrinio galingumo įrangos tiekimo ir katilinės statybos Kalinkovičių mieste, Baltarusijoje. Sutarties vertė apie 13 mln. Eur, finansuojama Pasaulio banko lėšomis. Sutartyje numatyta, kad „Enerstenos“ įmonių grupė suprojektuos ir pagamins naujai katilinei technologinę įrangą ir ją patieks užsakovui. Taip pat įmonių grupė atliks montavimo darbų priežiūrą bei paleidimo derinimo darbus.

Meno-verslo-mokslo popietė

VDA Kauno fakultetas ir Grafinio dizaino katedra kviečia į savo organizuojamą Meno-verslo-mokslo popietę, kurioje bus   pristatyta šios aukštosios mokyklos ir Grafinio dizaino katedros bendradarbiavimo galimybės su verslo ir pramonės atstovais. Kviečiama draugiškoje aplinkoje pasišnekėti apie aukštosios mokyklos galimybes prisidėti prie Jūsų verslo ir veiklos sėkmės ir pridėtinės vertės kūrimo Jūsų produktams ar paslaugoms bei apie jūsų poreikius ir norus, kuriant inovatyvias, patrauklias ir konkurencingas prekes.

EIF ir „Swedbank“ finansuos Baltijos šalių įmones

Europos investicijų fondas (EIF) ir „Swedbank“ pasirašė pirmąjį daugiašalį susitarimą dėl bendradarbiavimo Europos strateginių investicijų fondo (EFSI) COSME programoje. Per EFSI yra įgyvendinamas Investicijų planas Europai, kurio tikslas atgaivinti investicijas į strateginius projektus

Globalios tiekimo grandinės – ne pavojus, bet galimybė

Tarptautinės darbo organizacijos 105-ojoje konferencijoje visų valstybių atstovai vieną komitetą pasirenka kaip pagrindinį (aš pasirinkau komitetą, kuris rengia rekomendacijas „ Dėl deramo darbo pasaulinėse tiekimo grandinėse“), kituose komitetuose dalyvaujama atsižvelgiant į laiko galimybes arba dalyvauja oficialiųjų delegatų patarėjai, jeigu tokie yra atvykę. Kasdien kiekvienas komitetas rengia po du posėdžius, o pertraukose tarp jų dar dirba darbo grupės (atskirai vyriausybininkų, darbdavių, profsąjungų ir regionų). Rytas paprastai prasideda nuo vakarykštės dienos rezultatų aptarimo ir koordinacinio pasitarimo. Tokiame rytiniame vienos valandos darbdavių pasitarime dalyvauja apie 300 atstovų. 

Šaukiamas rūmų tarybos posėdis

Birželio 7 d., antradienį, 16:00 val. Kauno PPA rūmų salėje (K. Donelaičio g. 8) vyks rūmų tarybos posėdis. Darbotvarkė - priede. Klausimai ir pasiūlymai gali būti pateikti tarybos sekretoriui Andriui Verbylai el. p. andrius.verbyla@chamber.lt ,

Ženevoje prasidėjo Tarptautinės darbo organizacijos 105-oji konferencija

Gegužės 30 d. Ženevoje prasidėjo Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) 105-oji konferencija. Joje tarp kitų daugiau kaip 5000 dalyvių iš 187 valstybių Lietuvai atstovauja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. Vytautas Šileikis. 

Ar priimsite Japonijos studentus praktikai?

Europos Sąjungos ir Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras informuoja apie galimybę į savo įmonę priimti geriausių Japonijos universitetų studentus praktikai nuo 2017 m. rugpjūčio iki 2018 m. kovo R&D veiklai. Studentų specializacijos: inžinerija, biologija, ICT, kt. mokslinės ir aukštųjų technologijų sritys.

Paskelbtas priemonės „Naujos galimybės LT“ kvietimas

Gegužės 31 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su  Ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Naujos galimybės LT“.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

 

 

Pabaiga gali būti gera tik tada, kai viskas prieš tai esti bloga.

Erichas Marija Remarkas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.
 

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.

Rimantas Šidlauskas, LPPAR asociacijos generalinis direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;