Rūmai inicijavo pasitarimą LR Seime dėl regionų stiprinimo ir ekonominio augimo

Liepos 26 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai susitiko LR Seime su Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininke p. Guoda Burokiene aptarė regioninę politiką: „Baltosios knygos“ nuostatas, Regionų plėtros tarybų funkcijų, administracinės struktūros plėtrą, regionų plėtros planų sudarymą. Šiomis temomis taip pat buvo diskutuota su Vidaus reikalų ministru liepos viduryje.

Kviečiame tapti ChangeMakers‘ON CAMP 2018 mentoriumi-ekspertu

Kviečiame prisijungti prie stipriausios ir labiausiai patyrusios ekspertų komandos, kuri prisidės prie naujų socialinių inovacijų atsiradimo bei plėtojimo. Jūsų žinios, patirtis ir įžvalgos yra labai svarbios stovyklai ir renginio dalyviams.

EBPO apžvalgoje apie Lietuvos bendrovių valdymą – pagyrimai ir rekomendacijos

Liepos pradžioje Lietuva oficialiai tapo 36-ąja Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare. Narystė EBPO yra pripažįstama kaip šalies ekonominio stabilumo ir patikimumo garantas, į ją atsižvelgiama teikiant vyriausybėms paskolas, planuojant ilgalaikes investicijas. Būdama EBPO nare Lietuva galės naudotis naujausiais EBPO tyrimais ir geriausia 35 EBPO šalių narių praktika sprendžiant konkrečias ekonominės politikos problemas.

Siūloma lengvinti verslui e-paslaugų vykdymą ES

Smulkiam verslui – paprastesnės sąlygos vykdyti telekomunikacijų, transliavimo ar e-paslaugas kitose Europos Sąjungos (ES) valstybėse narėse. Finansų ministerija pateikė Vyriausybei PVM įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo įmonėms suteikiama galimybė neskaičiuoti PVM kitose valstybėse narėse, jei suteiktos paslaugos tų valstybių neapmokestinamiems asmenims neviršija 10 tūkst. eurų.

Juridinių asmenų nemokumo reguliavimo reforma

Efektyvesni nemokumo procesai ir mažesni kreditorių patiriami nuostoliai dėl verslo nesėkmės – Juridinių asmenų nemokumo įstatymo projektas, kurį 2018-07-30 Finansų ministerija pateikė Vyriausybei. Tai yra vienas iš Vyriausybės programoje numatytų strateginių darbų.

Migracijos funkcijų pertvarka ir užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) parengtam ir birželio pradžioje Vyriausybei svarstyti pateiktam įstatymų paketui dėl migracijos funkcijų pertvarkos.

Rūmų nariai ateinančius dvejus metus dalinsis pasaulį!

Pranešame, kad LR Ūkio ministerijoje vienbalsiai nuspręsta skirti finansavimą 27 projektams pagal priemonę „Naujos galimybės LT“. Šiame sąraše net 9 projektai yra pateikti Lietuvoje veikiančių PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMŲ!

Susitikimas su Švietimo ir mokslo ministrės patarėju Mariumi Ablačinsku

Liepos 19 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko susitikimas – diskusija dėl profesinio mokymo vystymo planų, pameistrystės įgyvendinimo, kompetencijų vertinimo sistemos tobulinimo Lietuvoje.

Rūmų pozicija dėl Aplinkos ministro įsakymu tvirtinamų projektavimo darbų kainų apskaičiavimo rekomendacijų

Liepos 19 d. Lietuvos PPA rūmų asociacija pateikė poziciją Ūkio ministrui ir Konkurencijos tarybai dėl Aplinkos ministro įsakymo projekto „Dėl projektavimo darbų kainų skaičiavimo rekomendacijų patvirtinimo“. Išreikšta pozicija, kad projektavimo darbų skaičiavimo rekomendacijos, kurios derinamos su Architektų rūmais, de facto reikš laisvų rinkos kainų projektavimo darbams funkcionavimo pabaigą, nustatant planines ir vieningas visoje šalyje kainas. Ypač pabrangti turėtų projektavimas regionuose, kur tradiciškai darbų vertė būdavo mažesnė.

Pramonė. Ko reikia Kauno augimui?

Kauno istorija ilga ir turtinga, miestas kelis kartus keitė savo veidą ir ieškojo identiteto, kurį paskutiniais šimtmečiais tvirtina pramonės sektoriuje. Apie Kauno ir jo regiono pokyčius, augimą ir iššūkius kalba Benjaminas Žemaitis - Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

 

 

Vienas iš pačių pražūtingiausių mūsų klaidų – blogai atlikti gerus darbus. 

V.Penas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Mūsų tikslas – nugalėti save įveikiant pasenusius stereotipus, glūdinčius pačiose mumyse, o ne nugalėti vyrus.
 

Mūsų tikslas – nugalėti save įveikiant pasenusius stereotipus, glūdinčius pačiose mumyse, o ne nugalėti vyrus.

Fausta Šeputytė, UAB "Metga" generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;