DĖL VALSTYBINIO STRATEGINIO ATLIEKŲ TVARKYMO PLANO PROJEKTO PATEIKIMO LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBEI

Aplinkos ministerija š. m. lapkričio 15 d. raštu Nr. (17-1)-D8-10699 Lietuvos Respublikos Vyriausybei pateikė Valstybinio strateginio atliekų tvarkymo plano pakeitimo projektą (toliau – Nutarimo projektas).

Temos: LR Aplinkos ministerija 

VERSLO DIENA MARIJAMPOLĖJE

Antrąjį lapkričio mėnesio penktadienį Lietuvoje pažymima profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena. Ji minima nuo 2005 m. Šia proga Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas surengė diskusiją apie Marijampolės miesto įvaizdį ir apdovanojo labiausiai kraštą garsinančias įmones ir viešojo valstybinio sektoriaus įstaigas.

INTEGRUOTA PRAMONĖS POLITIKA

Šių metų spalio 28 d. Komisija parengė komunikatą dėl integruotos pramonės politikos. Šio komunikato pagrindu pirmininkaujanti ES tarybai Belgija, parengė Tarybos išvadas.

Temos: Konkurencingumo Taryba 

KĖDAINIAI: VERSLO ORGANIZACIJOS SĖKMĖ PRIKLAUSO NUO LYDERIO

Forumo pavadinimas – „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas“ – galėtų būti geras bet kurios partijos šūkis. Renginio iniciatyva yra ženklas, kad bendradarbiavimo problema egzistuoja ir reikia realių žingsnių ją spręsti

PIRMOJOJE „VERSLO POPIETĖJE“ – PAŽADAS KAUNE PASTATYTI KONGRESŲ RŪMUS

Antrus metus vykstantys tradiciniai „verslo pusryčiai“, kuriuose Kauno verslo bendruomenės atstovai ir miesto valdžios vadovai keičiasi aktualia informacija, aptaria miesto raidai svarbius sprendimus ir iniciatyvas, paskatino išplėsti ratą dalyvių, kurie gali konstruktyviai diskutuoti, teikti siūlymus dėl valdžios ir verslo efektyvios partnerystės.

VERSLO IR VALDŽIOS PARTNERYSTĖ: STIPRESNĖ SAVIVALDA, GERESNIS GYVENIMAS

Kviečiame dalyvauti pirmą kartą rengiamame Kėdainių verslo ir valdžios forume, kuriame bus aptariama  rajono verslo aplinka, investicijų pritraukimo galimybės, strateginiai projektai, verslo bendruomenės atstovavimas svarstant ir priimant svarbius rajono raidos sprendimus, jos lūkesčiai ir Savivaldybės veiksmai gerinant verslo aplinką ir gyvenimo kokybę rajone.

RASEINIAI: KRYPTIS AIŠKI, REIKIA EITI

„Nors įprasta kalbėti apie valdžios paramą verslui, manau, procesas yra atvirkščias – tai valdžia vis dažniau prašo verslo paramos“, – tokiomis mintimis Raseinių rajono verslo ir valdžios forumą „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas“ pradėjo rajono meras Petras Vežbavičius. – Antra vertus, džiugu, kad tarp Lietuvos savivaldybių Raseinių rajono strateginis plėtros planas yra vertinamas kaip viena tiksliausių ir konkrečiausių vizijų. Tai kryptis, kuria turime veikti išvien.“

PARAMA VERSLO MODERNIZAVIMUI

Jei turite idėjų verslo modernizavimui, yra gera proga pasinaudoti ES finansine parama.

FORUMAS JONAVOJE: TELKIASI INICIATYVINĖ GRUPĖ

„Rūmų iniciatyva „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas” atspindi pagrindinį ir bendrą mūsų siekį. Todėl linkėčiau, kad diskusijos būtų aktyvios, abipusiai naudingos ir rastume naujų idėjų ir įgytume naujos patirties”, - pradėdamas rugsėjo 30 d.renginį Jonavos rajono savivaldybės didžiojoje salėje kalbėjo rajono meras Bronislovas Liutkus.

VERSLO IR VALDŽIOS FORUMAS KAIŠIADORYSE: EFEKTYVI SĄVEIKA PRASIDEDA NUO IDĖJOS

Rugsėjo 28 d. Kaišiadoryse įvyko pirmasis Rūmų iniciatyva surengtas forumas „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas“. Renginyje dalyvavo Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Romualdas Urmilevičius, administracijos direktorius Vytautas Streikauskas, kiti Savivaldybės vadovai ir specialistai. Verslui atstovavo beveik trys dešimtys Kaišiadoryse veikiančių įmonių vadovų.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

 

 

Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.

Karlas Sandburgas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Jeigu mes savo įmonėje kilusias problemas spręstume taip, kaip problemas sprendžia vyriausybė, tai būtume bankrutavę.
 

Jeigu mes savo įmonėje kilusias problemas spręstume taip, kaip problemas sprendžia vyriausybė, tai būtume bankrutavę.

Vladas Jakaitis, Vilkaviškio siuvimo AB „Žemkalnija“ gen. direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;