Europos Komisijos pirmininkas: pagrindinės mintys apie ES padėtį

Europos Komisijos Pirmininkas Jeanas-Claude’as Junckeris  vakar Strasbūre Europos Parlamento nariams perskaitė 2017 m. pranešimą apie Europos Sąjungos padėtį . Jis pristatė ateinančių metų prioritetus ir išdėstė savo viziją, kokia ES galėtų būti 2025 metais. Jis taip pat pateikė Vieningesnės, stipresnės ir demokratiškesnės Europos Sąjungos kūrimo planą .

Prezidento laiškas rūmų nariams

Sparčiai kintanti aplinka verčia keistis ir verslą aptarnaujančius rūmus. Pokyčiai reikalauja organizacijos lankstumo ir greičio. 

Penktadienio kava

Praėjusią savaitę įvyko pirmoji šio rudens penktadienio kava. Nebetilpome prie vieno didelio stalo, bet tai netrukdė naudingai ir linksmai bendrauti. Kas nebuvote - esate laukiami kiekvieną penktadienį. Išgirsite rūmų naujienų, narių sėkmės ir nesėkmės istorijų, pabendrausite, pasikeisite kontaktais. 

Investuok Šakiuose

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų inicijuotas ir kartu su Šakių rajono savivaldybe organizuotas forumas „Investuok Šakiuose“  rugsėjo 7 d. į Šakius sukvietė ne tik vietinius, bet ir kaimyninių rajonų politikus, verslininkus, strategijų kūrėjus. 

Šanchajus verslo parodai renkasi Kauną

Rugsėjo 18 d. Kaunas vienai dienai virs mažąja Kinija. Kaune įsikurs keliaujanti verslo ir kultūros paroda „Sail of Shanghai“, kurioje prisistatys daugiau nei 60 įmonių iš didžiausio Kinijos miesto Šanchajaus. Atvirame renginyje galės apsilankyti visi norintys.

Kada viešoji įstaiga, asociacija ar kitas juridinis asmuo tampa perkančiąja organizacija

PO gali būti ne tik valstybės ar savivaldybės institucijos. PO gali tapti ir viešasis ar privatusis juridinis asmuo, jei visa ar tam tikra jo veiklos dalis yra skirta specialiai nekomercinio ir nepramoninio pobūdžio viešiesiems interesams tenkinti ir jei atitinka bent vieną iš VPĮ 2 straipsnio 25 dalies 2 punkte esančių sąlygų.

Apie darbo tarybą įmonėje reikia pranešti VDI

Naujame Darbo kodekse darbdaviams yra numatyta pareiga inicijuoti darbo tarybų sudarymą. Darbo taryba darbdavio iniciatyva privalo būti sudaryta, kai vidutinis darbdavio darbuotojų skaičius yra dvidešimt ir daugiau darbuotojų. Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad yra patvirtintos1  Pranešimo apie darbo tarybos sudarymą ir Pranešimo apie darbo tarybos nesudarymą pavyzdinės formos.

Sudaromas tarpininkų sąrašas kolektyviniams darbo ginčams spręsti – teikite kandidatūras

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kviečia asmenis, pageidaujančius tapti tarpininkais, teikti savo kandidatūras.

Sudaromas arbitrų sąrašas kolektyviniams darbo ginčams spręsti – teikite kandidatūras

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kviečia asmenis, pageidaujančius tapti arbitrais, teikti savo kandidatūras.  

Svarstomi verslui aktualūs įstatymų projektai

LR Seimo Audito komitetas artimiausiu metu svarstys verslui aktualius įstatymų projektus. Pateikiame informaciją ir nuorodas į teisės aktus.

Pastabas dėl pakeitimų projektų prašome teikti el. paštu daiva.vysniauskiene@chamber.lt iki rugsėjo 8 d. Apibendrinę informaciją, perduosime LR Seimo Audito komitetui. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

 

Jei nežinai, į kokį uostą plauki, tai niekada nesulauksi palankaus vėjo.

Seneka

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Gegužė ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Kaip futbolo aikštėje debatuose dalyvaujantiems politikams aš rodau geltoną kortelę. Kitą kartą galite sulaukti ir raudonos.“
 

„Kaip futbolo aikštėje debatuose dalyvaujantiems politikams aš rodau geltoną kortelę. Kitą kartą galite sulaukti ir raudonos.“

Algimantas Stasys Anužis, Rūmų tarybos narys

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;