Komisija supaprastino viešojo investavimo į uostus, oro uostus, kultūrą ir atokiausiuose regionuose vykdomus projektus taisykles

Europos Komisija šiandien (gegužės 17 d.) patvirtino naujas valstybės pagalbos taisykles, pagal kurias tam tikroms viešosios paramos uostams, oro uostams, kultūrai ir atokiausiems regionams priemonėms galima netaikyti išankstinės Komisijos kontrolės reikalavimo. Taip siekiama, kad būtų lengviau vykdyti viešąsias investicijas, skirtas darbo vietoms kurti ir augimui skatinti drauge išlaikant konkurenciją.

„Vyšniniai vokai“ iš Sodros

Kiekvienais metais ketvirtadalis į pensiją išeinančių žmonių neturi sukaupę būtinojo 30 metų stažo. Jiems pensija yra mažesnė: tiek jos pagrindinė, tiek papildoma dalys; jie taip pat negauna ir priedo už stažo metus. Nepakankamo stažo pensijai problema tik aštrėja.

Šiaurės Kazachstanas kviečia investuoti

Didžiausi pasaulyje alavo ir chromo ištekliai, milijonai hektarų derlingų žemių, žalia šviesa investuotojams, pigi darbo jėga ir energetiniai ištekliai, įspūdinga gamta. Šiuos ir kitus savo šalies pranašumus vardijo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose apsilankęs Šiaurės Kazachstano srities vicegubernatorius Ratmiras Achmetovas.

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Paminėjo profesinę Buhalterių dieną

Kasmet antrąjį gegužės  penktadienį švenčiama Buhalterių diena, skirta  pagerbti žmones, pasirinkusius nelengvą, bet prasmingą finansų ir apskaitos specialistų profesiją. Kauno PPA rūmų Sūduvos klubo buhalteriai penktadienio popietę išsiruošė į pažintinę kelionę po Zyplių dvarą. Klubo narės aplankė Zyplių dvaro muziejų, etnografinėje muziejaus ekspozicijoje apžiūrėjo namų apyvokos daiktus ir darbo įrankius, kraitinius baldus, sužinojo jų paskirtį. Gidas plačiau papasakojo šio krašto istoriją, papročius. 

Susitikimai su Korėjos įmonėmis Varšuvoje

Birželio 29-30 d. Varšuvoje organizuojami susitikimai su Korėjos įmonėmis. Renginyje planuoja dalyvauti apie 70 lyderiaujančių Korėjos įmonių, kurios pristatys pažangiausias technologijas (cutting-edge technologies) ir inovatyvius šių sričių gaminius: IT, medicininiai įrenginiai, pramoninės medžiagos, elektronika, vartojimo prekės.

Lietuvos – Baltarusijos verslo forumas Kaune

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija pirmą kartą organizuoja Lietuvos – Baltarusijos verslo forumą.

Portugalų patirtis lietuvių akimis

Patirties sklaida – puikus būdas bendrauti ir bendradarbiauti, todėl Kauno technikos profesinio mokymo centras dalyvauja „Erasmus+“ programos projekte „Europinė patirtis rengiant inžinerinių specialybių mokinius“. Projekto įgyvendinimui Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą. 2017 m. balandžio 23 d. Kauno TPMC profesijos mokytojų grupė (automobilių elektromechaniko, automobilių kėbulų remontininko ir metalo apdirbimo staklininko specialybės profesijos mokytojai) vyko į Portugaliją susipažinti su šios šalies profesinio mokymo ir praktinės veiklos įstaigų inžinerinių specialybių mokymo bazėmis, pažangiomis darbo technologijomis, mokymo metodais, mokymo medžiaga.

Žemės mokesčio naujienos

2017 metai yra paskutinieji metai, kai taikomos pereinamojo laikotarpio nuostatos.

Rūmų premija įteikta žurnalistei Vilmai Kasperavičienei

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus sprendimu šiemet premija už ekonomikos ir verslo temų nagrinėjimą žiniasklaidoje skirta „Savaitraščio Kaunui“ žurnalistei Vilmai Kasperavičienei. Jos 2016 m. rašiniai pripažinti geriausiais.

Valdžios ir verslo pusryčiai su Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovais

Gegužės 11 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, mero pavaduotojas Kazys Kiaulakis, administracijos direktorius Vitas Gavėnas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, l. e. Investicijų, strateginio planavimo ir vietinio ūkio skyriaus vedėjo pareigas Jurga Grigaliūnaitė sėdo prie apskritojo stalo su aktyviausiais Vilkaviškio rajono verslininkais bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovais. Susitikimo tikslas – skatinti vietos valdžios ir verslo struktūrų atstovų bendradarbiavimą. Jo metu susirinkę Vilkaviškio krašto verslininkai su valdžios atstovais pasidalino savo patirtimi, išsakė pastebėjimus ir lūkesčius.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

 

 

Klysti – žmogiška, atleisti – dieviška.

Aleksanderis Popas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Domas Jakutis, UAB „Lonas“ direktorius
 

Versle kaip gamtoje – arba augi, arba miršti.

UAB „Lonas“ generalinis direktorius Domas Jakutis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;