Kauno Aleksoto vietos veiklos grupei skirtas 1 mln. eurų finansavimas

Vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamentas, atlikęs naudos ir kokybės įvertinimą, pritarė, jog Kauno miesto Aleksoto vietos veiklos grupės pateiktam projektui „Aleksoto vietos plėtros strategija 2015-2020“ būtų paskirtas 1 mln. eurų finansavimas.

„Metų CEO 2016“ finale kviečiame palaikyti Marių Horbačauską

Į „Verslo žinių“ tradicinio konkurso „Metų CEO 2016“ finalą pateko mūsų kolega, AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas. Balsuokime, palaikykime rūmų bendruomenės atstovą: http://balsavimas.vz.lt/197746 , registruojantis arba per Facebook‘ą.

Kaune – seminaras apie ekologiją, darnų vartojimą ir antrinį dizainą

Nors susidomėjimas ekologinėmis problemos didėja, vis dar retai susimąstome apie vieną iš didžiausią grėsmę darniam ir „žalesniam“ pasauliui keliančių mūsų kasdienybės aspektų – po savęs paliekamų atliekų kiekį. Per dieną žmogus išmeta apie 2 kg šiukšlių, tai yra du kartus daugiau nei prieš 30 metų. Ar susimąstoma, koks kiekis atliekų susidaro per metus? 

Gyvenimo be šiukšlių ekspertė Bea Johnson: „Pirmiausia turite išmokti pasakyti NE“

Per dieną žmogus išmeta apie 2 kg. šiukšlių, tai yra du kartus daugiau nei prieš 30 metų. Nors didžioji dalis visuomenės žino pagrindines aplinkosaugos problemas, ypač apie šiukšlinimo mastą,  retas susimąsto apie tai, ką ji(s) gali individualiai nuveikti, norėdama(s) sumažinti po savęs paliekamų atliekų kiekį. Kaune įsikūręs „Kūrybos kampas 360°” kauniečius bei miesto svečius skatina vartoti darniai, rūšiuoti teisingai, o kartą panaudotus ir pasidėvėjusius daiktus prikelti naujam gyvenimui, t.y. siekiama ir Lietuvoje išpopuliarinti antrinio dizaino (trash design ) idėją. Projekto iniciatorius Giedrius Bučas, pokyčių lyderis,  teigia, kad svarbiausia šio projekto misija ir žinutė – tvaresnis, darnesnis ir švaresnis pasaulis ateities kartoms. „Kūrybos kampas 360°” dalyvauja tarptautinėje ne pelno siekiančios organizacijos „Reach for Change“ programoje, kurios pagrindinis tikslas investicija į asmenybes – socialinius verslininkus, padedančius kurti geresnį pasaulį vaikams.

VMI informuoja: ką turi žinoti gyventojai apie pranešimą PRC911?

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad gyventojai iki 2016 m. birželio 30 d. VMI turi pranešti apie grynais pinigais gautas paskolas ir dovanas, kurių iki šiol nebuvo deklaravę, o sandoriai nebuvo patvirtinti pas notarą. Į dažniausiai gyventojų užduodamus klausimus dėl pranešimo PRC911 atsako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė.

Kampanijoje ,,Už saugią Lietuvą“ – „Kalėdinės vaikų svajonės“

Gegužės 24 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai pakvietė narius jungtis prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“.

Į kampanijos gerųjų pavyzdžių sąrašą, paskatinus Prezidentūrai, vienas pirmųjų pateko UAB „SDG“ socialinis projektas „Kalėdinės vaikų svajonės“.

Į Ženevą atvyko socialinės apsaugos ir darbo ministrė

Ženevoje toliau vyksta Tarptautinės darbo organizacijos 105-oji konferencija, kurioje, paskutiniais organizatorių duomenimis, dalyvauja 5920 delegatų iš 170 valstybių. Kiekvieną dieną kongreso darbotvarkės – ypatingai įtemptos: komitetų pasitarimai, plenariniai posėdžiai, valstybių ir interesų grupių prisistatymai, neformalios diskusijos.  

Rūmų taryboje aptariama klubų veikla

Birželio 7 d. rūmų tarybos posėdyje buvo apsvarstyti einamieji klausimai: išklausytos informacijos apie gegužės mėnesio veiklą, planuojamus birželio darbus, nario mokesčio dydžius ir kt. Tarybos posėdyje dalyvavo trijų klubų – Verslo moterų tinklo, Kauno personalo vadovų ir Verslo vadovų klubų pirmininkai. 

Š. Kliokys. Lietuvą sustiprins pameistriai?

Ar kada klausėte savęs, kas pasikeistų Lietuvoje, o galbūt ir jūsų pačių gyvenime, jei šalyje būtų tinkamai vystoma ir, svarbiausia, gerbiama meistrystė?

Iniciatyvas Kaunui kuria ir rūmų nariai

„Iniciatyvos Kaunui" – tai Kauno miesto savivaldybės inicijuojama programa, kurios metu nevyriausybinės organizacijos ir bendruomenės buvo kviečiamos prisidėti prie Kauno problemų sprendimų, siūlant iniciatyvas ir teikiant paraiškas.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

 

 

Pabaiga gali būti gera tik tada, kai viskas prieš tai esti bloga.

Erichas Marija Remarkas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.
 

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.

Rimantas Šidlauskas, LPPAR asociacijos generalinis direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;