Smulkiesiems verslininkams – palankesnė mokesčių nuostata

Gyventojų, dirbančių pagal verslo liudijimą ir per mokestinius metus pardavusių prekių ar paslaugų daugiau kaip už 4.500 Eur juridiniams asmenims, pajamos, viršijančios šią sumą, bus apmokestinamos kaip individualios veiklos pajamos – 5 proc. ar 15 proc. tarifu. Šiuo metu viršijus minėtus 4.500 Eur visos pajamos nuo pirmo euro apmokestinamos kaip individualios veiklos pajamos.

Pirmuoju Lietuvos verslo alėjos ir Verslo skvero rėmėju tapo UAB „Novameta“

Kaip žinia, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo verslo bendruomenės projektą, skirtą  sukurti erdvę, įprasminančią verslą kaip piliečių gerovės šaltinį, valstybės klestėjimo pamatą. Jis itin prasmingas siekiant pažymėti Lietuvos valstybės  atkūrimo 100-metį 2018-aisiais.

Jonavos verslininkų padėkos vakare – apdovanojimai ir smagi nuotaika

Antrą kartą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas surengė verslo bendruomenės vakarą, skirtą Verslo dienai. Padėkos renginyje, vykusiame Jonavos kultūros centro Mažojoje salėje, geriausių rezultatų pasiekusioms rajono įmonėms išdalytos penkios nominacijos, pagerbti jų vadovai ir bendruomenės.

Įmonės kviečiamos dalyvauti projekte

VšĮ „Baltijos aplinkos forumas“ kviečia įmones dalyvauti LIFE/ Fit for REACH  projekte. Tai projektas, padedantis įmonėms užtikrinti efektyvų cheminių medžiagų valdymą ir įgyvendinti pavojingų cheminių medžiagų pakeitimą. Projekte dalyvausiančios įmonės sulauks nemokamų ekspertų konsultacijų, atliekant pavojingų cheminių medžiagų inventorizaciją, pagalbos sudarant investicinius planus ir pan. Projekto metu yra galimybė gauti iki 10 000 Eur finansinę paramą laboratoriniams tyrimams, mažos apimties cheminių medžiagų pakeitimo  įgyvendinimui.

10-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Apskaita ir finansai: mokslo ir verslo partnerystė“

Lapkričio 24-25 d. Aleksandro Stulginskio universitete  vyks 10-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Apskaita ir finansai: mokslo ir verslo partnerystė", skirta pristatyti apskaitos ir finansų mokslinių tyrimų idėjas bei rezultatus, aktualius verslui siekiant surasti inovatyvius ir tinkamus sprendimus praktikoje, didinti konkurencingumą ir sprendimų efektyvumą bei skatinti smulkių ir vidutinių įmonių veiklą ir viešojo bei privataus sektorių partnerystę.

„Financial Times“ rengia žurnalą apie Kauno regioną

Kauno miesto, Kauno rajono savivaldybės ir LEZ valdančioji bendrovė dalyvauja projekte, kuriame kviečiamos dalyvauti ir Kauno miesto bei Kauno rajono verslo bendruomenės.

Seminaras apie kokybišką mobilumą profesiniame mokyme

Nacionaliniai „ECVET“ ekspertai kartu su Švietimo mainų paramos fondu organizuoja seminarą „Kokybiškas mobilumas profesiniame mokyme“.

Jungtinė Karalystė nori plėsti ryšius su Lietuva

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis lapkričio 8 d. susitiko su Jungtinės Karalystės ambasadore Claire Louise  Lawrence  ir Ieva Binkauskaite, ambasados Tarptautinės prekybos departamento atstove. 

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

„Metų žvilgsnis“ Marijampolėje: pagerbti šauniausieji

Lapkričio 3 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas  dešimtą kartą  pakvietė  regiono verslininkus, valdžios atstovus, akademinę bendruomenę  į profesinės verslo dienos šventę „Metų žvilgsnis 2016“. Kasmetinio renginio idėja – stiprinti Marijampolės regiono verslo bendruomenę, skatinti ekonominį ir socialinį verslumą, sudarant palankias sąlygas jauno žmogaus saviraiškai, realizacijai ir vertingam gyvenimui.

Šalies regionų mažųjų ir vidutinių įmonių inovacijoms skatinti – beveik 20 mln. eurų ES investicijų

Ūkio ministerija, siekdama skatinti mažųjų ir vidutinių įmonių (MVĮ) investicijas į inovatyvios gamybos ir inovatyvių paslaugų verslo pradžią ir plėtrą, kviečia pasinaudoti galimybe įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Regio Invest LT+“. Finansavimui gauti pagal šią priemonę numatomi du kvietimai teikti paraiškas. Pirmuoju kvietimu gamybos įmonėms, t. y. MVĮ, kuriančioms naujus gamybos pajėgumus, ir antruoju kvietimu paslaugų teikimo įmonėms, t. y. MVĮ, kuriančioms naujus paslaugų teikimo pajėgumus, numatoma skirti po 9,586 mln. eurų.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

 

Patraukite į savo pusę visus kvailius, ir jūs būsite išrinktas į bet kurį postą.

Frenkas Deinas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Vladas Lašas, Verslo taikos premijos laureatas
 

Taiką versle suprantu kaip tarpusavio supratimą, santarvę ir sugebėjimą plėtoti verslą atsakingai ir naudingai visiems.

Vladas Lašas, Verslo taikos premijos laureatas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;