Šiemetinė rūmų premija – „Verslo žinių“ korespondentei Indrei Sesartei

Gegužės 9 d. tradiciniame, jau dvidešimt trečią kartą surengtame Spaudos baliuje antrą kartą buvo įteikta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų įsteigta premija ekonomikos ir verslo temas nagrinėjančiam Kauno ir Marijampolės regionų žurnalistui. 

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Naujas Lietuvos PPA rūmų asociacijos prezidentas – Šarūnas Kliokys

Gegužės 7 d. naujuoju rūmų asociacijos prezidentu vietoje atsistatydinusio Rimanto Stankevičiaus išrinktas žinomas verslininkas ir vadovas Šarūnas Kliokys. Šiuo metu Š. Kliokys yra AB „Lietuvos energija“ stebėtojų tarybos pirmininkas, UAB „Ekonovus“ valdybos pirmininkas ir akcininkas, UAB „Avestis‘‘ valdybos pirmininkas ir akcininkas,  UAB „Šiaulių plento grupė“ valdybos pirmininkas ir akcininkas, AB „Kilimai“ valdybos pirmininkas. Jis taip pat yra dirbęs Vyriausybėje Ekonominių ryšių su užsienio departamento direktoriumi, UAB „Omnitel“ viceprezidentu, AB „Mažeikių nafta“ generalinio direktoriaus pavaduotoju, 12 metų buvo LKL (Lietuvos krepšinio lygos) prezidentas.

Verslas Estijoje. Kodėl?

Taip pavadintą renginį įžangine kalba pradėjęs moderatorius prof. Giedrius Jucevičius pabrėžė, jog tam tikra prasme lietuviai jaučia spaudimą mokytis iš Estijos. Estija turi kur kas labiau pažengusių sistemų, nors po Sovietų sąjungos žlugimo Lietuva ir Estija pradėjo statyti savo valstybes nuo to paties lygmens. Pavyzdžiui, elektroniniai mediciniai įrašai, piliečių elektroninė erdvė, galimybė balsuoti internetu įvairiuose rinkimuose, ir kt.

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Lobistais taps ir rūmai, ir universitetai?

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba, taip pat Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija susipažino ir išnagrinėjo Seimo darbo grupės parengtą Lietuvos  Respublikos Lobistinės veiklos įstatymo pakeitimo įstatymo projektą.

Kviečia dalyvauti aplinkosaugos konkurse

Artėja Pasaulinė aplinkos apsaugos diena, kuri bus minima birželio 5 dieną.

Šia proga Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Inžinerinės ekologijos asociacija ir Aplinkos vadybos ir audito institutas įsteigia kasmetinę nominaciją “PASIEKIMAI APLINKOSAUGOJE”.

Kviečia paremti mainų programą su Amerika

Amerikos Tarptautinio švietimo taryba kviečia remti vidurinio lavinimo įstaigų mainų programą ExCEL - kultūros, švietimo ir lyderystės mainų programą (the Exchanges for Culture, Education and Leadership program, or ExCEL - anglų k.) ir ieško privačių rėmėjų iš Lietuvos. Programos tikslas - pasiūlyti gabiems ir talentingiems Lietuvos vidurinių mokyklų ir gimnazijų vaikams 2015/16 mokslo metais viešėti amerikiečių šeimose.

Rūmų klubas „Autokurte“

Balandžio 29 d. rūmų bendruomenė lankėsi UAB „Autokurtas“, didžiausiame Lietuvoje sunkvežimių servisų tinkle, veikiančiame keturiuose Lietuvos miestuose – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Nuo 2008 m. naujas modernus specializuotas „Mercedes-Benz“ automobilių priežiūros centras Kauno rajone, Kumpių kaime, tapo pagrindine „Autokurto“ buveine.

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

 

 

Ar norėtumėte sėkmės formulės? Ji visai paprasta. Padvigubinkite nesėkmių skaičių. 

Tomas Dž. Vatsonas, IBM įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Mūsų tikslas – nugalėti save įveikiant pasenusius stereotipus, glūdinčius pačiose mumyse, o ne nugalėti vyrus.
 

Mūsų tikslas – nugalėti save įveikiant pasenusius stereotipus, glūdinčius pačiose mumyse, o ne nugalėti vyrus.

Fausta Šeputytė, UAB "Metga" generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;