V. Čičelis atidaro ypatingą kavinę ant Milikonių kalno

Kaune, Šilainių rajone šią savaitę duris atvers nauja kavinė „Viva Kaunas“. Jos išskirtinumas – ant Milikonių kalno šlaito pakibusi kavinės apžvalgos aikštelė. Nuo jos Kaunas – lyg ant delno.

Kavinę įrenginėjęs verslininkas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys Vytas Čičelis į apžvalgos aikštelę ir kavinę investavo 300 tūkstančių litų.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija: darbo inspekcijos klausimynas – ne baudimo įrankis

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) nepritaria viešojoje erdvėje pasigirdusioms kalboms, jog Valstybinės darbo inspekcijos parengtas bendrinis klausimynas „Darbuotojų saugos ir sveikatos ir darbo teisės būklė“ – pasityčiojimas iš verslininkų, o pati Inspekcija dirba netinkamai. „Klausimyną tikrai reikia tobulinti, tačiau nereikia menkinti jo svarbos: daugiau nei pusė mirtimi pasibaigiančių nelaimingų atsitikimų darbo vietoje nutinka smulkiosiose ir vidutinėse įmonėse. Su žmogaus gyvybe bei sveikata juokauti negalima, todėl siekiame, kad verslininkai tinkamai pasirūpintų sauga ir apie tai informuotų pareigūnus“, - tvirtina Asociacijos generalinis direktorius Rimantas Šidlauskas. Valstybinei darbo inspekcijai atidėjus deklaracijų įteikimo datą pusmečiui, LPPARA aktyviai bendradarbiaus jį tobulinant ir šviečiant verslininkus. 

Reikšmingas sertifikatas suteiktas „Daumantai LT“

Nepriklausomų ekspertų atliktas auditas patvirtino, kad bendrovė „Daumantai LT“  atitinka visus reikalavimus, kuriuos kelia tarptautinės „British Retail Consortium (BRC) Global Standard for Food Safety“ versijos standartas, informuoja bendrovė.

Kvietimas dalyvauti tarptautinėje investuotojų konferencijoje “Seed Forum”

Tarptautinė ne pelno siekianti organizacija „Seed Forum“ kartu su ”Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais” kviečia į devintą kartą įvyksiantį tarptautinį investuotojų forumą „Seed Forum“, tapusį verslo įmonių bei potencialių investuotojų tarptautinio dialogo vieta Lietuvoje. Pagrindinė  Seed Forum proceso paskirtis yra palengvinti įmonėms  gauti  investicijas be regioninių ar nacionalinių apribojimų. Lietuvos įmonės turi unikalią galimybę pasinaudoti Seed Forum‘o per 12 metų sukaupta patirtimi ir  pristatyti savo investicinius projektus investuotojų tinklui, kuris apima daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

Kokių profesijų atstovų trūksta įmonėse

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai atliko verslo atstovų apklausą, kokių profesijų darbuotojų trūksta įmonėse ir kaip vertinami mokymosi įstaigose parengti specialistai.

Kviečiame dalyvauti konkurse ,,Lietuvos eksporto prizas 2013"

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) organizuoja kasmetinį konkursą „Lietuvos eksporto prizas 2013“ .Maloniai kviečiame dalyvauti.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

 

 

Visų mokslų raktas yra klaustukas.

O. Balzakas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Lozungai, lozungai… O paskui pamatai, kad už akmenėlio slypi kažkieno interesai – nei pastumsi, nei nukelsi… Tai kam plėšytis?
 

Lozungai, lozungai… O paskui pamatai, kad už akmenėlio slypi kažkieno interesai – nei pastumsi, nei nukelsi… Tai kam plėšytis?

UAB „Lonas“ akcininkas Kazimieras Jakutis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;