Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje – Finansininkų klubo atstovai

Lapkričio 24 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko tradicinė 10-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Apskaita ir finansai: mokslo ir verslo partnerystė“, kurios vieni rengėjų – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Finansininkų klubas.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas – pas cukraus gamintojus

Rūmų klubas tęsia pažintis su didžiausiomis, išskirtinėmis, pažangiausiomis regiono įmonėmis. Lapkričio susitikimo maršrutas nusidriekė į Kėdainius. Beveik 40 rūmų narių susidomėjo kvietimu aplankyti AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ (Kėdainių cukraus fabriką).

Temos: Rūmų klubai 

Finansininkų klubas lankėsi DNB naujajame biure Vilniuje

Kauno finansininkų klubo narė,  AB DNB banko Vidurio regiono vadovė Roma Noreikienė pakvietė kolegas apsilankyti naujame banko biure Vilniuje ir parengė turiningą programą.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas bendrovėje „Kauno grūdai“

Rūmų bendruomenės klubo susitikimas vienoje didžiausių žemės ūkio produktų perdirbimo bendrovių Lietuvoje – AB „Kauno grūdai“ – spalio 26-ąją sulaukė itin aktyvaus susidomėjimo. Susipažinti su 130 metų istoriją turinčia ir šiandien viena pažangiausių šalies įmonių panoro beveik 60 bendruomenės narių. Tai buvo vienas gausiausių klubo susitikimų šiais metais.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klube - egzotika

Pirmasis šį rudenį Rūmų klubo susitikimas buvo kupinas egzotikos: kelionių agentūrų tinklas „West Express“, turintis 21 biurą Baltijos šalyse, pakvietė į meksikietiško maisto ir gėrimų restoraną „Agave“.  Renginyje buvo pristatyta egzotiška kelionė po Centrinę Ameriką (Gvatemala, Hondūras ir Salvadoras – išlikusio majų pasaulio širdis) ir partneris aviakompanija „Aeroflot“.

Temos: Rūmų klubai 

Kas nauja Darbo kodekse

UAB „SDG grupės“ finansų direktorės Žydros Visockienės kvietimu rūmų Kauno finansininkų klubo narės lankėsi jos atstovaujamoje įmonėje.

Temos: Rūmų klubai 

Eksportuotojų ir Jonavos verslo klubų narių vizitas UAB „Baldai Jums“

Rugsėjo 22 d. E Eksportuotojų ir Jonavos verslo klubų nariai lankėsi įmonėje „Baldai Jums“.

Jonavoje veikianti ir p. Alfonso Meškausko vadovaujama UAB „Baldai Jums“ daugiau kaip 20 metų kuria savo sėkmės istoriją, o jos ištakos siekia 1911 m. Bendrovė specializuojasi miegamojo, vaikų kambario ir svetainės baldų gamybos srityje. Visa produkcija yra ekologiška, pagaminta iš natūralios medienos, apdailai naudojamos ekologiškos sertifikuotos medžiagos.

Temos: Rūmų klubai 

Londono Sičio lietuvių klubo jubiliejaus iškilmėse – rūmų atstovai

Londono Sičio lietuvių klubas (Lithuanian City of London Club, LCLC)  rugsėjo 9 d. šventė 10-ties metų veiklos jubiliejų. Į sukakties minėjimo šventę susirinko didžiulis būrys dabartinių bei buvusių klubo narių, draugų ir garbingų svečių iš Briuselio, Stokholmo, Paryžiaus, Vašingtono, Čikagos, Dubajaus ir Lietuvos.

Temos: Rūmų klubai 

Aktyvios Lietuvos verslo moterys susirinko į suvažiavimą ir.... laumių vakarėlį

Rugsėjo 2-3 d. Ventėje vyko Lietuvos verslo moterų tinklo, veikiančio prie Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, narių metinis suvažiavimas. Jame dalyvavo 47 verslininkės, įmonių vadovės.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas „Silberauto“: mersedesai yra mersedesai

Pamatyti tiek naujausius, tiek retro „Mercedes-Benz“ modelius, prašvilpti su vėjeliu šviežutėliais demonstraciniais automobiliais – tokią galimybę turėjo Rūmų bendruomenės klubo nariai, susirinkę į paskutinį šio sezono susitikimą UAB „Silberauto“ Kauno teritoriniame padalinyje. 

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;