Ar užteks GPAIS taikymui pereinamojo laikotarpio?

Dėl GPAIS įgyvendinimo Kauno PPA rūmai, atstovaudami verslo interesams, ne kartą kreipėsi į savo narius dėl problemų identifikavimo ir teikė problematiką, klausimus ir rekomendacijas (įskaitant ir termino atidėjimą) Aplinkos ministerijai. Kauno PPA rūmai yra neformalios darbo grupės GPAIS klausimams spręsti nariai.

Prioritetai regionų plėtrai iki 2030 m.

Viešam svarstymui pateiktas Vyriausybės nutarimo „Dėl Nacionalinės regioninės politikos prioritetų iki 2030 metų patvirtinimo“ projektas, parengtas siekiant sudaryti oraus, aktyvaus, saugaus, sveiko ir patrauklaus gyvenimo ir darbo galimybes visoje Lietuvoje.

Lietuvos ilgalaikio kredito reitingo perspektyva iš „stabilios“ tapo „teigiama“

Tarptautinė kredito reitingų agentūra „Fitch Ratings“, teigiamai įvertinusi valstybės įgyvendinamą fiskalinę politiką. Šiuo metu agentūros šaliai nustatyti ilgalaikio ir trumpalaikio kredito reitingai (A- ir F1) lieka nepakitę.

VMI ieško ekspertų iš verslo i.EKA (išmaniųjų elektroninių kasos aparatų) el. paslaugų sukūrimo ir diegimo projekto įgyvendinimui

VMI, tęsdama gerąją praktiką diegiant e-paslaugas, kviečia prisijungti prie Išmaniųjų elektroninių kasos aparatų (i.EKA) elektroninių paslaugų sukūrimo ir įdiegimo projekto Verslo ekspertų darbo grupės.

Derybos dėl laisvosios prekybos sutarčių su Australija ir Naująja Zelandija – kokie Jūsų verslo interesai šiose šalyse?

Kviečiame įmones, kurios eksportuoja į Australiją ar Naująją Zelandija ar bando patekti į šias rinkas, informuoti apie prioritetus, interesus ir kliūtis patenkant į šias rinkas.

Rūmų pasiūlymai Ūkio ministerijai dėl LEZ ir pramonės parkų fizinės infrastruktūros plėtros

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija pateikė poziciją Ūkio ministerijai dėl paramos priemonių laisvosioms ekonominėms zonoms ir pramonės parkams.

Rūmai įgyvendino projektą, skirtą naujų verslų kūrimui

Nuo 2017 m. kovo iki 2018 m. liepos padėjome įsteigti 6 naujas įmones, mokymuose dalyvavo 265 jaunieji verslininkai, suteiktos 235 konsultacijos dėl verslo steigimo, organizavimo, mokesčių, finansavimo, tarptautinės partnerystės ir kitomis temomis. Tai Kauno PPA rūmų rezultatai projekte, skirtame jauniesiems verslininkams.

„Regio potencialas LT“ – priemonė moderniųjų technologijų diegimui

Ūkio ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui priemonės „Regio potencialas LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr. 1 projektą. Priemonės tikslas – paskatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių investicijas į modernių technologijų diegimą, kuris įgalintų pritaikyti esamus ir kurti naujus gamybos pajėgumus naujiems ir esamiems gaminiams gaminti, kas savo ruožtu sudarytų sąlygas sparčiau vystytis ir augti Lietuvos regionams.

Rūmų narių nusipelniusiems darbuotojams įteikti „Darbo žvaigždės medaliai“

Rugpjūčio 4 d. Jonavos miesto šventėje „Darbo žvaigždės medaliu“ apdovanoti Tomas Krejaras, UAB „Achempak“ direktorius, ir Aloyzas Čekavičius, UAB „Ekovalitas“ įkūrėjas ir vadovas.

Konkurso „Sukurta Jonavoje‘ 2018“ laimėtojai

Rugpjūčio 4 d. Jonavos miesto šventėje apdovanoti konkurso „Sukurta Jonavoje‘2018“ nugalėtojai: UAB „Jonavos paslaugos“ už paslaugą „Elektroninis internetinis kapinių registras www.jonavoskapines.lt “, MB „Lioli Lioli“ už gaminį „Personalizuotas smėlinukas kūdikiui“, UAB „Plankmara“ už gaminį „Grindys TOP-LAG“.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

 

 

Vienas iš pačių pražūtingiausių mūsų klaidų – blogai atlikti gerus darbus. 

V.Penas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Mūsų tikslas – nugalėti save įveikiant pasenusius stereotipus, glūdinčius pačiose mumyse, o ne nugalėti vyrus.
 

Mūsų tikslas – nugalėti save įveikiant pasenusius stereotipus, glūdinčius pačiose mumyse, o ne nugalėti vyrus.

Fausta Šeputytė, UAB "Metga" generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;