K.A.V.A. 2018: Kaunas didžiuojasi!

Balsuokime už tą, kuriuo Kaunas labiausiai didžiuojasi! Net trys rūmų nariai kandidatuoja tarp penkių pretendentų į šią Kauno augančio verslo apdovanojimų (K.A.V.A. 2018) nominaciją, kurios nugalėtoją išrinks kauniečiai!

ES narės pritarė naujoms žiedinės ekonomikos taisyklėms

Šiandien ES valstybės narės pritarė naujoms taisyklėms, kurios leis ES tapti atliekų tvarkymo ir perdirbimo lydere pasaulyje. Naujosiomis taisyklėmis, kurios grindžiamos Žiedinės ekonomikos dokumentų rinkinio, pateikto 2015 m. gruodžio mėn., Komisijos pasiūlymais, bus padėta išvengti atliekų susidarymo ir gerokai padidinti komunalinių ir pakuočių atliekų, kurių neįmanoma išvengti, perdirbimą.

Lietuva užima 13-ą vietą ES skaitmeninės rinkos indekse

Europos Komisija paskelbė 2018 m. skaitmeninės ekonomikos ir visuomenės indekso (DESI) rezultatus. Naudojant indeksą stebimi valstybių narių rezultatai atsižvelgiant į tokius rodiklius kaip skaitmeninio ryšio, skaitmeninių įgūdžių, internetinės veiklos, įmonių skaitmeninimo ir skaitmeninių viešųjų paslaugų.

Prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai rodo pavyzdį Marijampolės regione

Pagrindinis savivaldybės biudžeto pajamų šaltinis – gyventojų pajamų mokestis.  Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė TOP 500 juridinių asmenų, išskyrus biudžetines įstaigas, 2018 m. I ketvirtį į VMI sąskaitą sumokėjusių daugiausiai gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GMP).

Profesinio rengimo reforma: kas laukia Kauno mokyklų?

Gegužės 18 d. vyko Seimo Kauno krašto bičiulių grupės narių organizuotas susitikimas – diskusija dėl naujos profesinio rengimo reformos įgyvendinimo Kauno mieste ir rajone. Susitikime dalyvavo LR prezidentės patarėja S. Žvinienė, švietimo ir mokslo ministrės patarėjas M. Ablačinskas, Kauno miesto profesinių mokyklų vadovai – P. Čepas, J. Dambrauskas, D. Rožnienė, S. Marčiukaitienė, A. P. Grevas, N. Pileičikienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė O. Grigienė ir Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė A. Misonė, MOSTA atstovai.

Kaune siekiama įkurti aviacijos specialistų rengimo klasterį

Aviacijos inžinierių ir orlaivių techninio aptarnavimo specialistų trūkumas – didėjanti problema ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, todėl licencijuoti aviacijos inžinieriai bei specialistai turi puikias perspektyvas siekti tarptautinės karjeros.

Emigracijos poveikį įmonėms sušvelnintų neapmokestintas reinvestuojamas pelnas

2018 m. pradžioje Lietuvoje gyveno 2 milijonai 810 tūkstančių 118 žmonių. Pernai iš šalies išvyko 47 tūkstančiai 925 asmenys. Tai beveik tiek, kiek gyventojų yra Marijampolėje ir Palangoje kartu sudėjus. Šių rodiklių daugiametės neigiamos tendencijos apsunkina įmonių galimybes rasti tinkamų darbuotojų ir planuoti tolesnę verslo plėtrą. Nepaisant to, bendrasis šalies vidaus produktas šalies mastu auga penkti metai iš eilės.

Rūmų žurnalisto premija apdovanota Ramutė Šimukauskaitė

Tradiciniame Spaudos baliuje Kaune, Žurnalistų namuose, gegužės 12 d. penktą kartą įteikta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus įsteigta premija ekonomikos temas nagrinėjančiam žurnalistui.

Gamintojams ir importuotojams – svarbi žinia iš mokesčių inspekcijos

Pastaruoju metu gamintojams bei importuotojams kyla klausimų dėl delspinigių skaičiavimo už patikslintas deklaracijas dėl pakuočių, kurios buvo išleistos į rinką 2013-2015 metų laikotarpiu, atliekų sutvarkymo.

Neteko galios Elektroninio parašo įstatymas

Priimtas Lietuvos Respublikos elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų įstatymas (tuo pačiu neteko galios Lietuvos Respublikos elektroninio parašo įstatymas).

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

 

 

Būkite ne apskritai geri, būkite kam nors geri.

H. D. Toras

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Mūsų tikslas – nugalėti save įveikiant pasenusius stereotipus, glūdinčius pačiose mumyse, o ne nugalėti vyrus.
 

Mūsų tikslas – nugalėti save įveikiant pasenusius stereotipus, glūdinčius pačiose mumyse, o ne nugalėti vyrus.

Fausta Šeputytė, UAB "Metga" generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;