Kviečiame tapti „Kaunas. Art Deco. Nostalgija & Spindesys“ parodos mecenatais

„Kaunas. Art Deco. Nostalgija & Spindesys“. Taip vadinasi antroji tradicinė (kas du metus vykstanti) Lietuvos Pirmosios Respublikos interjero, kilimų ir baldų paroda. Šiemet ji organizuojama išskirtinėje, naujoje aplinkoje – naujam gyvenimui ir spindėjimui prikeltame viename iš žymiausių Pirmosios Respublikos Naujamiesčio pastatų – Jono ir Gedimino Lapėnų name (arch. Feliksas Vizbaras).

VMI kviečia registruotis į rugsėjo mėnesio semi­narus

Mokesčių mokėtojai rugsėjo mėnesį kviečiami į nemokamus seminarus įvairiomis temomis: individuali veikla pagal pažymą pradedantiesiems., PVM prievolės, sąnaudų priskyrimas neleidžiamiems atskaitymams ir nemažai kitų. 

Lankėsi LR Prezidentės patarėja

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi LR Prezidentės patarėja ekonomikos ir verslo klausimais Kristina Biraitė. Susitikime dalyvavo rūmų viceprezidentai Zigmantas Dargevičius, Eduardas Jasas, Vytas Čičelis.

Apsaugokime mūsų ateitį - vaikus

VšĮ „Saugi pradžia“ (SDG įmonių grupės narė) jau 10-ąjį kartą vykdo socialinę akciją „Apsaugokime mūsų ateitį!”, skirtą spręsti   vaikų nematomumo kelyje tamsaus paros metu problemą bei skatinti pradinukų saugaus elgesio kelyje įgūdžius. Kvietimas  (PDF, 1.5MB).

Valstybinė darbo inspekcija konsultuoja dėl Darbo kodekso

Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) svetainėje skelbiama rubrika „Konsultacijos dėl naujojo Darbo kodekso“: http://www.vdi.lt/Forms/Tekstas1.aspx?Tekstai_ID=1214 .

Kvietimas pagal priemonę „Expo konsultantas LT“

Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės (MVĮ) nuo šiol galės gauti kompensaciją, jeigu joms buvo suteikta aukštos kokybės informacinė, konsultacinė ir kita parama eksporto, potencialių rinkų paieškos, tarptautinės prekybos klausimais. Ūkio ministerija kartu su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) skelbia kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Expo konsultantas LT“. Iš viso priemonei skirta 5,58 mln. eurų Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Kviečia teikti paraiškas 2017 m. užimtumo didinimo programai

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užimtumo įstatymu, Užimtumo didinimo programų rengimo ir jų finansavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2017 m. gegužės 23 d. įsakymu Nr. A1-257 „Dėl Užimtumo didinimo programų rengimo ir jų finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, ir Kauno miesto savivaldybės 2017 metų užimtumo didinimo programa, patvirtinta Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017 m. liepos 11d. sprendimu T-443 „Dėl Kauno miesto savivaldybės 2017 metų užimtumo didinimo programos patvirtinimo“, kviečiamos labai mažos įmonės, mažos įmonės ir vidutinės įmonės, kaip jos apibrėžtos Lietuvos Respublikos smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatyme, kurių pagrindinė vykdoma veikla yra Kauno mieste, teikti paraiškas finansavimui gauti pagal Programos 9 punkte nurodytą tinkamą projekto veiklą.

Lengvatinės paskolos smulkiajam ir vidutiniam verslui

Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektai jau gali kreiptis į AB Šiaulių banką ir AB „Swedbank“ dėl lengvatinių paskolų, kurios teikiamos žemesnėmis nei rinkos kainomis pagal Ūkio ministerijos finansinę priemonę „Pasidalytos rizikos paskolos, finansuojamos iš Europos regioninės plėtros fondo“.

Mokesčių ir socialinės sistemos planuojami pokyčiai

2017 m. rugpjūčio 3 d. Vyriausybė pristatė pakoreguotą mokesčių pertvarkos planą - planuojamus mokesčių ir socialinės sistemos pokyčius nuo 2018 m. (pirminiai pasiūlymai buvo pristatyti birželio 2 d.) Pristatymas pateiktas čia.

Užsienio lietuviai skatinami sugrįžti – laukiamos Jūsų idėjos

Vyriausybės kanceliarija skelbia apdovanojimus Kryptis LIETUVA ir kviečia visuomenę teikti iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

 

Geriau padaryti nedaug, bet gerai, negu daug, bet blogai.

Sokratas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Rūmai siūlo labai daug galimybių, kurias reikia mokėti „paimti“.
 

Rūmai siūlo labai daug galimybių, kurias reikia mokėti „paimti“.

Fausta Šeputytė, UAB "Metga" generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;