Per rūmus į Lietuvą atkeliavo vaizduotės aikštelės vaikams

Lietuvoje jau atsirado novatoriška mobili žaidimo sistema, lavinanti vaikų fantaziją ir skatinanti laisvą žaidimą. Tai vaizduotės aikštelė, kuri susideda iš įvairių formų bei dydžių mėlynų detalių. Jos kelias į Lietuvą prasidėjo per rūmuose veikiantį Enterprise Europe Network (Europos įmonių tinklą).

Tarp solidaus leidinio bendraautorių - Evaldas Rapolas

VDU Teisės fakultetas kartu su Latvijos universiteto Teisės fakultetu ir Talino technologijos universiteto Teisės mokykla išleido tris Baltijos valstybes reprezentuojančią knygą „The Law of the Baltic States“. Vienu šios knygos bendraautoriumi yra Kauno PPA rūmų tarybos narys advokatas Evaldas Rapolas.

EIB Baltijos regione investuoja 20 mln. EUR

Europos investicijų bankas (EIB) įsipareigojo investuoti 20 mln. eurų į 100 mln. eurų fondą „BaltCap Infrastructure Fund“, skirtą infrastruktūros projektams finansuoti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Statybos leidimams numatoma įvesti infrastruktūros mokestį

Liepos 4 d. Birštone vykusiame Kauno regiono plėtros tarybos posėdyje buvo pristatyta regioninės politikos vizija. Jos kertiniai pamatai – stipri savivalda, subalansuota regionų ir valstybės plėtra, paslaugų optimizacija.

Patvirtinti vidutiniai darbo dienų ir darbo valandų skaičiai

LR socialinės apsaugos ir darbo ministras patvirtino 2017 metų metinius vidutinio mėnesio darbo dienų skaičius ir darbo valandų skaičius.

Su Valstybės diena!

Iškilmingai ir pakiliai paminėkime Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Tegu valstybinė šventė, primenanti didingą Lietuvos praeitį, ilgaamžes jos valstybingumo tradicijas, žadina patriotinius jausmus ir istorinę atmintį.

Benjaminas Žemaitis,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Olga Grigienė,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė 

Tautvilo Rinkevičiaus plakatas

Nauji vardai Lietuvos verslo alėjoje

Kaune, Parodų kalne kuriamos Lietuvos verslo alėjos rėmėjais tapo viena seniausių Kauno bendrovių AB „Volfas Engelman“, įmonių grupė „YIT Kausta“, UAB „Hegelmann Transporte“ ir UAB „Hoptrans holding“.  

Rūmų taryba apsvarstė strateginės sesijos rezultatus

Liepos 4 d. posėdyje Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba susipažino su strateginės sesijos „Pasirengę ateičiai“, visuotinio narių forumo rezultatais.

Ūkio ministerijos siūlymai dėl mokesčių lengvatų

Reaguodama į Finansų ministerijos pasiūlymų dėl mokesčių lengvatų tobulinimo paketą, Ūkio ministerija pateikė savo rekomendacijas mokestinės aplinkos gerinimo klausimais. Pagrindiniai Ūkio ministerijos pasiūlymai – nulinis pelno mokestis reinvesticijoms, „Sodros“ viršutinė riba startuoliams ir lengvatos viešbučiams išlaikymas.

LLRI atliko Vyriausybės mokestinių pasiūlymų analizę

Lietuvos laisvosios rinkos institutas atliko Vyriausybės mokestinių pasiūlymų analizę. LLRI sutinka su Vyriausybės tikslais mažinti skurdą, didinti šeimų, auginančių vaikus, gerovę, taip pat skatinti verslumą, pritraukti daugiau investicijų, sukurti naujų darbo vietų ir užtikrinti mokesčių sistemos paprastumą bei teisingumą, tačiau mano, jog dalis siūlomų pakeitimų ne tik neleis pasiekti šių tikslų, bet ir ves prie priešingų rezultatų – didins mokesčių sistemos sudėtingumą, „šešėlio“ mastus bei trukdys naujų darbo vietų kūrimui.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

 

 

Dažniau naudokis ausimis negu liežuviu.

Seneka

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Liepa ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Zigmantas Dargevičius
 

Jei aš tik kartą per metus tikrinčiau savo įmonės rezultatus, būčiau dešimt kartų subankrutavęs.

UAB „Liuks“ generalinis direktorius Zigmantas Dargevičius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;