Įsigaliojo sugriežtintos ES kovos su pinigų plovimu taisyklės

Šiandien, birželio 26 d., įsigaliojo Ketvirtoji kovos su pinigų plovimu direktyva . Ja sugriežtinamos esamos taisyklės ir sudaromos sąlygos su pinigų plovimu ir terorizmo finansavimu kovoti veiksmingiau. Be to, ja didinamas skaidrumas, kad būtų galima užkirsti kelią mokesčių vengimui. 

Apie viešuosius finansus

Lietuvos laisvosios rinkos institutas trečius metus iš eilės rengia informacinį bukletą, kuriame pristato Lietuvos viešųjų finansų padėtį – mokesčių ir išlaidų dydį, skolos ir palūkanų naštą dabartinei ir būsimoms kartoms.

Šiaurės ir Baltijos jūrų jungtis: logistikos įmonėms ir krovinių savininkams

Lietyuvos verslo galimybės TEN-T koridoriuje Baltijos jūra - Šiaurės jūra. Krovinių savininkų ir logistikos įmonių Lietuvoje ir šiame koridoriuje apklausos rezultatai. Diskusija apie krovinių gabenimą geležinkeliais panaudojant intermodalinius terminalus.

Maisto politika: tikslai ir pasekmės

Lietuvos Vyriausybės programoje numatyta įgyvendinti maisto politiką, kuria siekiama riboti kai kurių maisto priedų ir žaliavų (cukraus, druskos ir kt.) naudojimą. Užsimenama ir apie mokestines priemones.

Inovacijoms skatinti – 2,5 mln. eurų

Inovatyvios įmonės, bendradarbiaujančios ar norinčios bendradarbiauti su mokslininkais, vėl gali teikti paraiškas gauti inovacinių čekių. Įmonės, kurių paraiškos bus patvirtintos, gaus dalinį finansavimą ir su mokslo institucijomis galės realizuoti savo projektus. Šiam etapui numatyta paskirstyti  2,5 milijono eurų.

Pasiūlymai dėl išorinės reklamos

Ūkio ministerija siūlo atsisakyti perteklinių reikalavimų išorinei reklamai įrengti ir supaprastinti leidimų išdavimo procedūras. Pasiūlymai dėl išorinės reklamos išdėstyti Reklamos įstatymo pakeitimo įstatymo projekte ir šią savaitę pateikti derinti suinteresuotoms institucijoms. Ūkio ministerijos duomenimis, priėmus siūlomus pakeitimus administracinė našta turėtų sumažėti apie 350 tūkst. eurų.

Kaip konsoliduoti Sodros įmokas nedidinant GPM tarifo

Lietuvos Respublikos finansų ministerijos parengtoje Lietuvos stabilumo 2017 metų programoje prie mokesčių srities pokyčių tobulinant mokesčių struktūrą ir optimizuojant mokesčių bazę numatoma

Pirmosios industrinės matematikos dirbtuvės

Birželio 12–16 d. Palangoje įvyko pirmosios Lietuvoje Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto (KTU MGMF) organizuotos industrinės matematikos dirbtuvės, kurių metu mokslininkai matematiniais metodais sprendė SBA koncerno, įmonių „Callcredit Information Group“ ir „CityBee Solutions“, tarptautinės bendrovės „Jacobs Douwe Egberts ir vaistinių tinklo „Gintarinė vaistinė“ pateiktas užduotis.

Lietuva yra tarp sparčiausiai augančių novatorių

Šiandien (2017 06 20) paskelbtoje metinėje Europos inovacijų diegimo rezultatų suvestinėje  pateikiami inovacijų diegimo rezultatai.

Seimas priėmė naujos redakcijos Lobistinės veiklos įstatymą

Seimas  birželio 20 d. priėmė naujos redakcijos Lobistinės veiklos įstatymą.

Įstatymas apibrėžia, kad lobistu bus laikomas tik fizinis asmuo, kuris turės atitikti nustatytus reikalavimus ir vykdys lobistinę veiklą. Lobistinę veiklą vykdys samdomi lobistai-profesionalai bei asociacijų ir juridinių asmenų vadovai arba darbuotojai, kuriems bus pavesta vykdyti lobistinę veiklą.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

 

 

Viskas laiku ateina tiems, kurie moka laukti.

O. de Balzakas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Lengviau svajoti apie tai, kas bus po 20 metų, nei  veikti dabar.
 

Lengviau svajoti apie tai, kas bus po 20 metų, nei  veikti dabar.

Prof. Mečislovas Rondomanskas, Kauno PPA rūmų garbės prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;