Nuo šiol Kauno PPA rūmai - socialiniame tinkle Facebook

Socialiniame tinkle Facebook startavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų puslapis. Kviečiame jungtis, pamėgti puslapį, dalintis, rašyti atsiliepimus, kviesti draugus įsitraukti į bendruomenę socialiniame tinkle. Puslapio nuorodą rasite čia

Susitikimas su ES ambasadoriumi Rusijos Federacijoje Vygaudu Ušacku

„Lietuva yra  labiau susijusio, ginčijamo, besikeičiančio, sudėtingo, kompleksinio pasaulio dalis. Todėl turime mąstyti globaliai, o veikti lokaliai“, – susitikime su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais sausio 20 d. kalbėjo ES ambasadorius Rusijos Federacijoje Vygaudas Ušackas. Tą pačią dieną vyko JAV prezidento Donaldo Trumpo inauguracija, tad daug dėmesio diskusijoje buvo skirta su tuo susijusiems galimiems geopolitiniams pokyčiams.

Valstybės ir savivaldybių įmonės turi būti valdomos skaidriau

Ūkio ministerija parengė ir pateikė suinteresuotoms institucijoms derinti teisės aktų pakeitimus, kuriais siūlo skaidrinti valstybės valdomų įmonių veiklą didinant jų valdybų narių nepriklausomumą.

Kvalifikacinis reikalavimas dėl tiekėjo patirties

Viešųjų pirkimų tarnyba teikia paaiškinimą Perkančiosioms organizacijoms dėl kvalifikacinio reikalavimo, susijusio su tiekėjo turima patirtimi (su per tam tikrą laikotarpį suteiktomis paslaugomis, pateiktomis prekėmis ar atliktais darbais).

Verslo moterys degustavo… meną

„Menas yra būdas pamatyti savo sielą“,– kaip suprasti, o tiksliau pajausti meną,  sausio 19-osios vakarą susirinkusioms  kaunietėms Verslo moterų tinklo narėms pasakojo Vilma Jankienė, Vilniaus AP galerijos savininkė. Verslininkėms buvo originaliai pristatyta apie 50 menininkų darbų. Dalis jų eksponuoti pirmą kartą, dalis – jau demonstruoti  parodose.

Temos: Rūmų klubai 

Automobilių nuomos bendrovės sudaro geresnes sąlygas

Atsižvelgiant į daugėjančius vartotojų skundus Europos vartotojų centrams dėl probleminių automobilių nuomos atvejų, Europos Komisija ir nacionalinės vartotojų apsaugos institucijos dar 2014 m. pradėjo bendradarbiauti su penkiomis svarbiausiomis automobilių nuomos bendrovėmis, kurioms Europos Sąjungoje tenka du trečdaliai visų automobilių nuomos užsakymų iš privačių asmenų („Avis“, „Europcar“, „Enterprise“, „Hertz“ ir „Sixt“), siekiant geresnės vartotojų apsaugos visoje Europoje.

Paskelbtas kvietimas pagal priemonę „Formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybių plėtra“

Sukurti sąlygas ir paskatas mokymuisi visą gyvenimą, plėtojant formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybes

Europos Komisija skelbia nuomonę dėl atnaujinto Lietuvos biudžeto plano projekto

Sausio 18 d. Europos Komisija priėmė nuomones dėl atnaujintų 2017 m. Ispanijos ir Lietuvos biudžeto planų projektų , pateiktų praėjusį gruodį, kai abiejose šalyse buvo suformuotos naujos vyriausybės. Vertinimas pagrįstas atnaujinta Komisijos 2016 m. rudens prognoze, skirta tik šioms dviem valstybėms narėms.

Verslo vadovų klube – apie unikalią patirtį

Sausio 11 d. Kauno PPA rūmų  Verslo vadovų klube svečiavosi Lietuvos šaulių sąjungos Mokymo centro vadovas Virgilijus Milišauskas, turintis 4 metų gyvenimo ir darbo prie Afrikos krantų patirties, kurią įgijo padidintos rizikos zonose saugodamas prekybos verslą ir laivų įgulas nuo piratų keliamų pavojų.

Temos: Rūmų klubai 

Startuoja priemonė „Inovaciniai čekiai“: skelbiamas pirmasis kvietimas

Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia pirmąjį kvietimą teikti paraiškas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų priemonę „Inovaciniai čekiai“, kurios biudžetas 2017 metams – 2,5 mln. eurų. Planuojama, kad šiais metais priemone pasinaudos apie 600 Lietuvos įmonių. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

 

 

Oponuoti reikia taip, kad vėliau būtų įmanoma pereiti į priešininko pusę.

Taleiranas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Liepa ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Informacijos yra daug ir ji brangi. Rūmai jos suteikia sistemiškai ir protinga kaina.
 

Informacijos yra daug ir ji brangi. Rūmai jos suteikia sistemiškai ir protinga kaina.

Jūratė Banienė , UAB „Elodėja“ direktoriaus pavaduotoja

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;