Idėjų generatorius 2016

Verslo idėjų konkursą „Idėjų generatorius 2016“ organizuoja VšĮ „Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras, bendradarbiaudamas su Aleksandro Stulginskio universiteto Verslumo ugdymo centru, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais bei Kauno rajono savivaldybe.

Pasirūpinti geresne aplinkos apsauga verslui skiriama parama

Užtikrinti, kad gamybos procesai bei verslo veikla tausotų aplinką, įmonėms skirta solidi parama. Ūkio ministras Evaldas Gustas įsakymu skyrė 98,59 tūkst. eurų finansavimą 11-ai 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonės „Eco-inovacijos LT“ projektų. Tai padės labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms diegti netechnologines inovacijas, kurios užtikrina draugiškumą aplinkai.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas E. Jasas: naujasis Darbo kodeksas naudingas visiems

Įtemptas, įdomus ir intriguojantis metas šiuo metu Lietuvoje. Iki rinkimų likus mažiau nei mėnesiui priimtas svarbus sprendimas dėl naujojo Darbo kodekso. Seimas atmetė prezidentės Dalios Grybauskaitės veto dėl naujojo Darbo kodekso ir paliko birželį priimtą kodekso variantą, liberalizuojantį darbo santykius. Naujasis Darbo kodeksas kartu su visu socialinio modelio paketu įsigalios nuo kitų metų pradžios. 

Paroda „Art Deco Kaune"

Nuo 2016 m. gruodžio 1 d. iki 2017 m. sausio 15 d. Kauno įgulos Karininkų ramovės Kunigaikščių menėje rengiama jau tradicine tampanti paroda “Art Deco Kaune”. Rūmai ir rūmų nariai kviečiami tapti mecenatais parodai, kuri kalba apie mūsų miesto pramonės, amatų, pramoninio dizaino ir taikomosios dailės šaknis.

Būsimiems i.SAF ir i.VAZ posistemių vartotojams VMI parengė atmintines

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos informuoja, kad būsimiems elektroninių važtaraščių posistemio i.VAZ ir elektroninio PVM sąskaitų faktūrų registrų posistemio I.SAF vartotojams parengė atmintines, padėsiančias lengviau pasiruošti duomenų teikimui į minėtus Išmaniosios mokesčių administravimo sistemos (i.MAS) posistemius. 

Kaune įsteigtas STEAM AP centras

Rugsėjo 15 d. Kaune įsteigtas Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atviros prieigos centras (STEAM AP). 

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Neatlygintinos kraujo donorystės tikslas - padėti kitiems

Viešoji įstaiga Nacionalinis kraujo centras - didžiausia Lietuvos kraujo donorystės įstaiga, veikianti pagal Europos Sąjungos reikalavimus. Jos centras yra įsikūręs Vilniuje, turi filialus Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje ir Šiauliuose. 

Svarbiausia dienos aktualija: naujasis Darbo kodeksas

Vakar, rugsėjo 14 d., Seimas atmetė prezidentės Dalios Grybauskaitės veto Seimo priimtam naujam Darbo kodeksui. Už veto atmetimą balsavo 74 Seimo nariai, prieš buvo 39 parlamentarai ir 10 susilaikė.

Londono Sičio lietuvių klubo jubiliejaus iškilmėse – rūmų atstovai

Londono Sičio lietuvių klubas (Lithuanian City of London Club, LCLC)  rugsėjo 9 d. šventė 10-ties metų veiklos jubiliejų. Į sukakties minėjimo šventę susirinko didžiulis būrys dabartinių bei buvusių klubo narių, draugų ir garbingų svečių iš Briuselio, Stokholmo, Paryžiaus, Vašingtono, Čikagos, Dubajaus ir Lietuvos.

Temos: Rūmų klubai 

Verslo lūkesčiai rinkimų išvakarėse

Rugsėjo 12 d. Seime įvyko Verslo tarybos, kurią sudaro didžiausios Lietuvos verslo organizacijos, atstovų susitikimas su parlamentinių partijų vadovais. Renginio tema - verslo lūkesčiai rinkimų išvakarėse, siūlymai, rekomendacijos. Susitikime dalyvavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentai Eduardas Jasas ir Zigmantas Dargevičius.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;