Europos Komisija griežtina kovą su pinigų plovimu

Europos Komisija priėmė pasiūlymą dar labiau sugriežtinti ES kovos su pinigų plovimu taisykles, kad būtų užkirstas kelias teroristų finansavimui ir gauta skaidresnės informacijos apie tikruosius bendrovių ir fondų savininkus.

Bus keičiamas SVV įstatymas

Vyriausybė posėdyje pritarė Ūkio ministerijos siūlymui patobulinti Smulkiojo ir vidutinio verslo įstatymo projektą. Jame pagal Europos Komisijos (EK) rekomendaciją patikslintos smulkiojo ar vidutinio verslo (SVV) subjekto statusui nustatyti reikalingos finansinių duomenų ribos, pagal kurias įmonės priskiriamos SVV subjektams.

Lietuvos Verslo tarybos pareiškimas: Darbo kodeksas nesupriešina darbdavių ir darbuotojų

Verslo taryba, vienijanti kelias verslo ir darbdavių organizacijas – Lietuvos pramonininkų konfederaciją, „Investuotojų forumą“, Lietuvos darbdavių konfederaciją, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociaciją, išplatino pareiškimą, kuriame išdėstė savo požiūrį dėl Darbo kodekso. Pareiškime teigiama, kad naujasis, Seime priimtas Darbo kodeksas negina vien tik darbdavių pusės, ir neskriaudžia darbuotojų, jis užtikrins perėjimą prie lankstesnio ir saugesnio tiek verslo, tiek ir darbuotojų poreikius atitinkančio darbo santykių reguliavimo.

Transporto įmonių atstovams bus pristatomos naujos technologijos

Liepos 11-15 d. įmonė ,,Romasta group“ organizuoja unikalaus pobūdžio technologijų-naujovių renginį „BPW Infomobilio kelionė per Lietuvą“. Įmonė „Romasta group“, vienos didžiausių pasaulyje ašių gamintojos „BPW Group“ narė, į atvirų durų dienas sukvies stambiausius komercinio transporto įmonių atstovus bei gamintojus.

Įteikta rūmų padėka Šakių rajono merui

Šakių miesto šventės, vykusios liepos 2-ąją, metu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų  padėka už iniciatyvą ir geranoriškumą inicijuojant verslo aplinkos pokyčius, pozityvų dalyvavimą Verslo tarybos veikloje, aktyvų ir nuoširdų bendradarbiavimą  įteikta Šakių rajono merui Juozui Bertašiui. Padėką rajono merui įteikė Kauno PPA rūmų Šakių atstovybės vadovas, UAB „Gulbelė“ generalinis direktorius Arūnas Tarnauskas.

„SDG“ sąskrydis – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai

Liepos 1-osios rytą per Kauną važiavo ypatinga automobilių kolona – policijos ir muzikos lydimi „SDG“ vėliavomis papuošti beveik 80 automobilių. Kolona važiavo iš „SDG“ biuro per Pramonės pr., Draugystės g., Taikos pr., Savanorių pr., Šv. Gertrūdos g., Birštono g., Karaliaus Mindaugo pr., Vytauto Didžiojo tiltą link Šakių, Jadagonių. Čia apie 260 visų „SDG“ grupės įmonių darbuotojų ne tik iš Lietuvos, bet ir Baltijos valstybių dalyvauja dvi dienas truksiančiame sąskrydyje.

Susitikimas su LVŽS pirmininku Ramūnu Karbauskiu ir sąjungos kandidatais Kaune

Liepos 12 d., antradienį, rengiamas Kauno PPA rūmų narių susitikimas su su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininku Ramūnu Karbauskiu ir LVŽS keliamais kandidatais Seimo rinkimuose Kaune, taip pat su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektoriumi Remigijumi Žaliūnu ir kitais universiteto atstovais (bus pasirašoma Kauno PPA rūmų ir LSMU bendradarbiavimo sutartis).

Skelbiamas konkursas „Sukurta Jonavos rajone“

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas  kartu su Jonavos rajono savivaldybe, siekdami skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose produktų gamybą ir vartojimą bei verslo plėtrą Jonavos  rajone, rengia konkursą „Sukurta Jonavos rajone“. Konkurse gali dalyvauti visos Jonavos  rajone registruotos ir veikiančios įmonės, nepriklausomai nuo jų narystės rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose. 

Eksportuotojų klubo nariai lankėsi UAB „Mantinga“

Birželio 30 d. Eksportuotojų klubo nariai viešėjo vienoje didžiausių Pabaltijo duonos, užkandžių ir šaldytų produktų gamykloje - UAB "Mantinga". 

Įmonė, veiklą pradėjusi 1998 metais, šiandien gali didžiuotis jau trimis, technologiškai pažengusiomis ir lanksčiai veikiančiomis gamyklomis, gausiu kolektyvu, 400 skirtingų gaminių asortimentu (kuris nuolatos papildomais naujais gaminiais), 31 eksporto šalimi (pradedant Europa, Skandinavija ir baigiant Tanzanija ar net Mauricijumi) ir dėmesiu, meile kiekvienam klientui ir galutiniam produkcijos vartotojui.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

 

Jei nežinai, į kokį uostą plauki, tai niekada nesulauksi palankaus vėjo.

Seneka

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Gegužė ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Kaip futbolo aikštėje debatuose dalyvaujantiems politikams aš rodau geltoną kortelę. Kitą kartą galite sulaukti ir raudonos.“
 

„Kaip futbolo aikštėje debatuose dalyvaujantiems politikams aš rodau geltoną kortelę. Kitą kartą galite sulaukti ir raudonos.“

Algimantas Stasys Anužis, Rūmų tarybos narys

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;