Švaresnė gamyba – ekonomiškai naudinga

Švaresnė gamyba – ne tik palanku aplinkai, bet ir ekonomiškai naudinga. Tai įrodo KTU Aplinkos inžinerijos instituto mokslinė ir taikomoji 25 metų patirtis ir aplinkos apsaugos vadybos ir švaresnės gamybos magistro 15 laidų specialistai. 

Temos: Rūmų klubai 

Vakaras su Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi

Kelionių agentūra West Express kviečia praleisti Karibų ir Centrinės Amerikos šalių dvasia persmelktą vakarą kartu su Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi. Šie žymūs keliautojai su Jumis pasidalins savo kelionės įspūdžiais iš paskutinio savo kelionių projekto "Karibų Ratai". 

Rūmų vasaros šventė - birželio 18-ąją

ŠVENTĖS METU JŪSŲ LAUKIA:

  • žaidynės „Chamberiada‘16“ (sportiniai ir kūrybiniai komandiniai užsiėmimai)
  • geriausio „Daumantai LT“ Barbekiu meistro konkursas*
  • nauja pramoga FunBolas (www.funbolas.lt)
  • pirtis, kubilas
  • stalo tenisas, tinklinis, futbolas
  • vaikų užimtumo zona
  • vaišės ir šventinis tortas
  • puiki aplinka ir dar puikesnė kompanija

Kviečiame įmones jungtis prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“

2016 m. balandžio mėn. 18 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė ilgalaikės nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ pradžią, kuria siekiama mažinti smurtą, žalingas priklausomybes, savižudybes, skatinti vaikų globą šeimose ir įvaikinimą.

Rūmų elektroninio naujienlaiškio prenumerata

Kiekvieną ketvirtadienį, 10-12 val. rūmų nariams yra platinamas rūmų elektroninis naujienlaiškis. Jame glaustai pateikiama visa aktualiausia informacija iš rūmų svetainės chamber.lt : informuojama apie artimiausius renginius, skelbiamos svarbiausios veiklos naujienos, rūmų tarybos posėdžių informacija, žinios iš įmonių, rūmų klubų, nuolaidos ir pasiūlymai nariams, socialinių partnerių pranešimai ir kt. Turinys formuojamas iš kelių interneto svetainės rubrikų, tai patogi galimybė vienoje vietoje gauti skirtingų sričių informaciją.

Strateginės lyderystės studijos vadovams ir verslo praktikams

KTU Vadovų mokykla esamus ir būsimus vadovus bei verslo praktikus kviečia į Strateginės lyderystės studijas. Studijų metu ugdomi gebėjimai praktiškai taikyti naujausius vadybos instrumentus, inicijuoti strateginius pokyčius, priimti verslo ir organizacijos vystymo sprendimus.

Kvietimas į IT inovacijų konferenciją

Kauno mokslo ir technologijų parkas kartu  UBER, VCA (Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija), KTU NIVC (nacionalinių inovacijų ir verslo centru), INSIDEWAREHOUSE organizuoja IT inovacijų konferenciją -  "IT ateities technologijos: verslas, mokslas, rizikos kapitalas." 

Kvietimas dalyvauti XII Lietuvos-Baltarusijos ekonominiame forume

Gegužės 26-27 d. Lydoje vyks Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) su partneriais Baltarusijoje organizuojamas XII Lietuvos-Baltarusijos ekonominis forumas, skirtas aktualiausių abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo klausimų aptarimui. Šių metų forume ypatingas dėmesys bus skiriamas žemės ūkio, turizmo bei transporto temoms.

Susitikimas su TS-LKD partijos pirmininku G. Landsbergiu ir Seimo rinkimuose dalyvaujančiais kandidatais

Gegužės 16 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose viešėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis ir Seimo rinkimuose partijos keliami kandidatai Edita Gudiškauskienė, Andrius Kupčinskas, Rimantas Jonas Dagys, Donatas Jankauskas, Tadas Langaitis, prof. Juozas Pundzius, Kazys Starkevičius.

Pasiūlymai partijų programoms

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, atstovaudami bendriesiems verslo interesams, suvokdami savo kaip atsakingo valdžios socialinio-ekonominio partnerio vaidmenį, analizuodami Lietuvos konkurencingumui svarbias verslo aplinkos problemas, dalyvaudami teisėkūros procesuose,  politinėms partijoms siūlo 10 programinių nuostatų.

Verslo bendruomenė tikisi, kad 2016 m. Seimo rinkimuose dalyvaujančios partijos atsižvelgs į pateiktus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų pasiūlymus ir įtrauks juos į rengiamas  partijų rinkimines programas.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

 

 

Netalentingas žmogus kaip grybas – išauga didelis, o šaknys nestiprios.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Rūmų stiprybė, autoritetas ir įtaka visuomenėje priklauso nuo pačių narių, jų skaičiaus ir solidarumo.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;