Finansininkai lankėsi UAB „Omniteksas“

Kauno PPA rūmuose veikiantis Kauno finansininkų klubas lankėsi uždarojoje akcinėje bendrovėje „Omniteksas“, į kurią pakvietė aktyvi klubo narė, įmonės finansų direktorė  Nijolė Jurkonienė.

Temos: Rūmų klubai 

Apie verslą, žurnalistiką ir rūmus

2015 m. KPPAR prestižinė premija skirta „Verslo žinių“ korespondentei Kaune Indrei Sesartei.

Konkursas ekonomikos ir verslo temas nagrinėjantiems žurnalistams

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno skyriumi skelbia konkursą ekonomikos ir verslo temas nagrinėjantiems Kauno ir Marijampolės regionų žurnalistams. 

Gelgaudiškio dvaras kviečia tapti koncesininku

Šakių rajono savivaldybė kviečia verslininkus pasinaudoti puikia galimybe sėkmingai investuoti ir plėtoti savo verslą – tapti unikalios Gelgaudiškio dvaro sodybos koncesininku. Daugiau apie šią galimybę sužinosite kovo 23 d. 10 val.  Lietuvos pramonininkų konfederacijos didžiojoje salėje (A.Vienuolio g. 8, 4 aukštas, Vilnius)  vyksiančios viešos konsultacijos dėl viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projekto „Gelgaudiškio dvaro sodybos kokybiškos ir efektyvios infrastruktūros, pritaikytos turizmui, sukūrimas, panaudojant valdžios ir privataus subjektų partnerystę“ įgyvendinimo metu.

Pirmasis naujai išrinktos tarybos posėdis

Kovo 15 d. Šakiuose įvyko pirmasis 2016–2019 m. kadencijos Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdis. Simboliškai sutapo, kad po šio išvažiuojamojo posėdžio gausiai dalyvaujant vietos verslininkams, rajono valdžios atstovams, žiniasklaidai buvo oficialiai atidaryta rūmų Šakių atstovybė.

Atidaryta Šakių atstovybė

Kovo 15 d. Šakiuose, rajono savivaldybės rūmuose, oficialiai atidaryta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė. Renginyje dalyvavo rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, rūmų tarybos nariai, rajono meras Juozas Bertašius, savivaldybės politikai, administracijos atstovai, žurnalistai.

EK siūlo peržiūrėti Darbuotojų komandiravimo direktyvą

Europos Komisija pateikė pasiūlymą dėl Darbuotojų komandiravimo direktyvos peržiūros.

Pasak Komisijos, pasiūlymu siekiama sudaryti palankesnes darbuotojų komandiravimo sąlygas, plėtoti sąžiningos konkurencijos aplinką ir gerbti komandiruotų darbuotojų, t. y. vienos valstybės narės darbuotojų, kuriuos darbdavys laikinai siunčia dirbti į kitą valstybę narę, teises. Visų pirma siekiama užtikrinti sąžiningą darbo užmokestį ir sudaryti vienodas sąlygas komandiruojančioms ir vietos įmonėms priimančiojoje šalyje.

Ūkio ministerija kviečia įmones kreiptis dėl dalinio palūkanų kompensavimo

Ūkio ministerija kviečia įmones teikti paraiškas daliniam palūkanų kompensavimui gauti. Iš viso iki 2023 m. įmonėms bus kompensuota iki 21,7 mln. eurų iš Europos Sąjungos (ES) struktūrinės paramos lėšų.

Kviečiama teikti idėjas ir siūlymus dėl Europos Inovacijų tarybos kūrimo

Europos Komisija inicijuoja Europos Inovacijų tarybos steigimą ir kviečia visus suinteresuotus asmenis iki balandžio 29 dienos teikti idėjas dėl šios tarybos veiklos gairių.

Prof. A. Maziliauskas perrinktas ASU rektoriumi

Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) rektoriumi antrai penkerių metų kadencijai perrinktas Antanas Maziliauskas. Kovo 9 d. jungtiniame universiteto tarybos ir senato posėdyje renkant rektorių jis buvo vienintelis kandidatas į šį postą.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

 

 

Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.

Karlas Sandburgas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Jeigu mes savo įmonėje kilusias problemas spręstume taip, kaip problemas sprendžia vyriausybė, tai būtume bankrutavę.
 

Jeigu mes savo įmonėje kilusias problemas spręstume taip, kaip problemas sprendžia vyriausybė, tai būtume bankrutavę.

Vladas Jakaitis, Vilkaviškio siuvimo AB „Žemkalnija“ gen. direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;