„CRAFT BEARINGS“ ATAKUOJA DAKARO RALĮ!

2017-ųjų Dakaro ralyje 2017 metų sausį startuosianti lietuviška Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio  komanda sukirto rankomis su pagrindiniu partneriu ir turės naują pavadinimą – „CRAFT bearings“.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų metiniame renginyje – sveikinimai, apdovanojimai ir... Venecijos kaukių paradas

Gruodžio 9-osios vakarą vienoje gražiausių šventinių erdvių – Raudondvario dvaro Menų inkubatoriuje vykusiame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų iškilmingame metiniame vakare susirinko beveik 280 svečių. Tarp jų – Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, paskirtasis ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, laikinai ministrės pareigas einanti Algimanta Pabedinskienė, Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, kiti regiono savivaldybių merai, verslo bendruomenės nariai, 1991 m. rūmų steigėjai, kitų verslo organizacijų ir žiniasklaidos atstovai, socialiniai partneriai iš akademinės bendruomenės, valdžios institucijų ir kt. 

Svarstomas SVV plėtros įstatymo projektas

Rūmų narių dėmesiui ir pastaboms pateikiame svarstomo LR smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymo projektą . Jis aktualus daugeliui įmonių. Projektas bus svarstomas Smulkiojo ir vidutinio verslo taryboje, kurioje kauniečiams atstovauja rūmų viceprezidentas Zigmantas Dargevičius.

Nominacijos „Draugiškas jaunimui verslas“: kvietimas dalyvauti

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su jaunųjų profesionalų programos „Kurk Lietuvai“ dalyviais steigia nominacijas „Draugiškas jaunimui verslas“. Skatiname verslo ir jaunimo (14-29 m.) atstovus pildyti klausimyną šia nuoroda (http://epilietis.lrv.lt/lt/formos/regionines-jaunimo-politikos-stiprinimas ) ir parodyti, kaip verslas prisideda prie jaunimo situacijos gerinimo Lietuvoje.

Lietuva raginama į nacionalinę teisę perkelti viešųjų pirkimų ir koncesijų ES taisykles

Europos Komisija Lietuvai ir dar 14 valstybių narių (Austrijai, Belgijai, Bulgarijai, Kroatijai, Kiprui, Estijai, Suomijai, Airijai, Latvijai, Liuksemburgui, Portugalijai, Slovėnijai, Ispanijai ir Švedijai) pateikė pagrįstas nuomones kuriose prašoma visapusiškai perkelti į nacionalinę teisę direktyvas dėl viešųjų pirkimų  ir koncesijų (direktyvos 2014/23/EB2014/24/EB  ir 2014/25/EB ).

Pažangos, padarytos pagal Europos migracijos darbotvarkę, ataskaita

Europos Komisija praneša apie pažangą, padarytą įgyvendinant ES ir Turkijos pareiškimą, taip pat perkėlimo Europos Sąjungoje ir perkėlimo į Europos Sąjungą programas.

Kvietimas dalyvauti Kauno kalėdinėje labdaros akcijoje

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis kviečia dalyvauti ir prisidėti prie 27-osios tradicinės Kauno kalėdinės labdaros akcijos. 

Europos Komisija skelbia Europos solidarumo korpuso veiklos pradžią

Europos Komisija pradeda Europos solidarumo korpuso veiklą ir pristato pluoštą kitų priemonių, skirtų jaunimo užimtumui padidinti, švietimo sistemoms pagerinti ir modernizuoti, investicijoms į jaunimo įgūdžius ir geresnėms mokymosi bei studijų užsienyje galimybėms.

Žinios iš rūmų tarybos

Paskutiniame šių metų tarybos posėdyje apsvarstyta nemažai verslo bendruomenei aktualių klausimų.

Aptariant lapkričio mėnesio svarbiausius įvykius, akcentuota susitikimas su Jungtinės Karalystės ambasadore Claire Louise Lawrence, antrą kartą surengto konkurso „Sukurta Kauno rajone“ ir pirmojo konkurso „Sukurta Šakių rajone“ rezultatai bei apdovanojimai,  Kėdainių atstovybės narių posėdis, kuriame buvo išrinkta atstovybės taryba ir jos vadovu tapo AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius Dainius Cibulskis. 

Santaka: kur susitinka mokslas ir verslas | LSMU

Daugelio verslo įmonių atstovai skirtingai supranta bendradarbiavimo su mokslu naudą, tą konferencijoje „Santaka: kur susitinka mokslas ir verslas“, vykusioje gruodžio 1 d. galėjo išgirsti kartu su verslininkais bendravę mokslininkai. LSMU Neuromokslų instituto ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtoje konferencijoje prisistatė mokslo ir verslo atstovai.

Temos: Verslo ir mokslo partnerystė 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

 

 

Aš nesu tas, kas buvo. Esu tas, kas bus.

Loren Bekol

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Fausta Šeputytė
 

Verslas kaip ir gyvenimas: malonumas patiriamas procese, o ne pasiekus tam tikrą tikslą. Kai procese esi apsupta kolegių, viskas atrodo daug paprasčiau, maloniau ir smagiau.

Fausta Šeputytė, Verslo moterų tinklo Kauno regiono tarybos narė, UAB „Metga“ generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;