Finansininkų klubas lankėsi DNB naujajame biure Vilniuje

Kauno finansininkų klubo narė,  AB DNB banko Vidurio regiono vadovė Roma Noreikienė pakvietė kolegas apsilankyti naujame banko biure Vilniuje ir parengė turiningą programą.

Temos: Rūmų klubai 

Paskirta laikina Verslo vadovų klubo pirmininkė

Lapkričio 9 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų  Verslo vadovų klubo valdyba pavedė  VšĮ „Informacijos technologijų mokymo centras“ direktorei ir savininkei,  klubo valdybos narei Skaidrai Vaicekauskienei laikinai eiti klubo pirmininko pareigas iki visuotinio klubo narių susirinkimo. Jis numatomas 2017 m. balandžio mėnesį.

Verslo plėtra Balkanų šalyse. Iššūkiai ir galimybės

Jaunimo organizacija AIESEC Lietuva, sėkmingai dirbanti su verslo plėtros programa, lapkričio 30 d. kviečia į renginį „Verslo plėtra Balkanų šalyse. Iššūkiai ir galimybės“, vyksiantį KTU III-iuose rūmuose, 602 salėje (Laisvės al. 13, Kaunas). Renginio metu turėsite galimybę išgirsti apie verslo plėtros ypatumus Balkanų šalyse, apie sunkumus, kylančius žengiant į Balkanų šalis ir kaip juos spręsti. Dalyvavimas nemokamas.

Konferencija „Santaka: kur susitinka mokslas ir verslas“

Gruodžio 1 d. 14 val. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto „Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos bei sveikatos technologijų centre (Sukilėlių pr. 13, Kaune, auditorija A-205) vyks konferencija „Santaka: kur susitinka mokslas ir verslas“, kurią organizuoja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Neuromokslų institutas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Konferencija skirta identifikuoti galimas verslo nišas ir pramonės šakas, kurioms universitete atliekami mokslo tyrimai ir naudojami metodai, teikiamos paslaugos gali būti įdomūs ar naudingi, taip pat bus siekiama išryškinti mokslo ir verslo poreikius, bendradarbiavimo galimybes ir sąlyčio sritis. Konferencija yra orientuota į mokslo ir verslo kontaktų paiešką bei partnerystės stiprinimą.

Didelio poveikio technologijoms tradicinėse pramonės įmonėse diegti – daugiau kaip 5,88 mln. eurų

Siekiant paskatinti tradicinės pramonės įmones gamybos proceso metu naudoti didelio poveikio technologijas, kurios svarbios tiek pramonės inovatyvumui didinti, tiek ir visos šalies ekonomikai augti, skirta investicijų. Laikinai einantis ūkio ministro pareigas Evaldas Gustas įsakymu skyrė 5,88 mln. eurų finansavimą aštuoniems 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonės „DPT pramonei LT+“ projektams. Šios investicijos padės labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms modernizuoti įmonių pramoninę bazę, leis paspartinti gamybos procesus ir sudarys sąlygas plėtoti masinę inovatyvių produktų gamybą.

Profesinis mokymas: nuo mobilumo link pripažinto mobilumo

Kaip Lietuvoje sekasi įgyvendinti Europos profesinio mokymo kreditų sistemą ECVET ? Kiek ši sistema padeda gerinti profesinio mokymo kokybę? Kaip didinti supratimą ir pasitikėjimą mobilumo projektuose bendradarbiaujant su užsienio partneriais? Ko galima pasimokyti iš Lietuvos profesinio mokymo institucijų gerosios patirties taikant ECVET ?

Sutelktinio finansavimo įstatymas

Seimas priėmė įstatymą, kuriuo reglamentuojamas sutelktinis finansavimas – investuotojų ieškančioms įmonėms tarpininkaujanti finansinių technologijų (Fintech) priemonė.

Nemokami seminarai apie žaliuosius viešuosius pirkimus

Siekiant skatinti žaliuosius viešuosius pirkimus, perkančiosioms organizacijoms rengiami nemokami seminarai šia tema . Pirmasis seminaras vyks lapkričio 29 d. Aplinkos apsaugos agentūroje. Tokie pat seminarai bus surengti lapkričio 30, gruodžio 1 ir 2 dienomis.

Viešųjų pirkimų tarnyba kviečia į nemokamą seminarą apie Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (CVP IS) galimybes

Seminaro tikslas –  supažindinti perkančiųjų organizacijų viešųjų pirkimų specialistus su Viešųjų pirkimų tarnybos administruojamos Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (CVP IS) galimybėmis.

Lietuvos ir Ukrainos ekonomikos forumas

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia į 2-ąjį Lietuvos – Ukrainos ekonomikos forumą, kuris vyks gruodžio 12 d. Kijeve. 

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;