Verslo misija į Indiją

VšĮ Indijos-Baltijos prekybos rūmai  organizuoja Lietuvos verslo misiją į Indijos Respubliką ir kviečia dalyvauti Indijos ir Europos verslo forume (ICEBF) New Delhi. 

Moterys versle. Popietė su Laura Normantiene ir Ekaterina Buldakova

Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras kviečia į renginį „Moteris versle“. Tai renginys apie moteris – apie jų sėkmės istorijas, ryžtą, atsidavimą savo darbui ir šeimai. Susitikimo tikslas – nugalėti vyraujančius stereotipus ir įkvėpti moteris nebijoti siekti karjeros, kurti savo verslą.

Regiono transporto infrastruktūra – piliečių ir verslo savivaldų aktualija

Spalio 13 d. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas pakvietė atsakingus valstybės institucijų asmenis ir Kauno PPA rūmų vadovus bei narius į apskritojo stalo diskusiją dėl Kauno regiono transporto infrastruktūros plėtros. Diskusijoje dalyvavo LR susisiekimo viceministras Saulius Girdauskas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas Dainius Miškinis, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Kauno intermodalinio terminalo grupės vadovas Sigitas Baltokas, VĮ „Vidaus vandens kelių direkcija“ atstovas, VĮ „Kauno oro uostas“ pardavimų vadovas Žygimantas Šeštokas, Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, viceprezidentai Vytas Čičelis, Saulius Valunta, generalinis direktorius Vytautas Šileikis, pramonės ir logistikos įmonių vadovai, kitų institucijų specialistai.

Kviečiame tapti Kauno PPA rūmų verslo bendruomenės šventinio vakaro rėmėjais ir partneriais

Kviečiame Jūsų įmonę tapti Kauno PPA rūmų Verslo bendruomenės šventinio vakaro rėmėjais ir partneriais. Už skiriamą paramą siūlome pasinaudoti Rūmų reklaminėmis priemonėmis. 

Konferencija „Studentų verslumas: tarp lūkesčių ir realybės“

Aleksandro Stulginskio universitetas ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija kviečia į konferenciją, skirtą tarptautinio ir Lietuvos studentų verslumo tyrimo rezultatams pristatyti bei aptarti. 

Idėjų generatorius 2016

Kauno rajono moksleiviai ir visi studentai kviečiami į startinį konkurso „Idėjų generatorius 2016“ renginį  „Pasimatuok verslą“. Jo metu dalyviai turės galimybę išgirsti įdomių pranešimų nuo verslo iki savo asmeninių savybių pažinimo.

Rūmų klube - egzotika

Pirmasis šį rudenį Rūmų klubo susitikimas buvo kupinas egzotikos: kelionių agentūrų tinklas „West Express“, turintis 21 biurą Baltijos šalyse, pakvietė į meksikietiško maisto ir gėrimų restoraną „Agave“.  Renginyje buvo pristatyta egzotiška kelionė po Centrinę Ameriką (Gvatemala, Hondūras ir Salvadoras – išlikusio majų pasaulio širdis) ir partneris aviakompanija „Aeroflot“.

Temos: Rūmų klubai 

Asmeninių kompetencijų svarba

Spalio mėn.  17 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filiale vyko apskritojo stalo diskusija „Profesinės ir asmeninės kompetencijos šiuolaikinių pokyčių kontekste", kurią organizavo  Marijampolės filialas ir  Marijampolės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Verslo ir ekonomikos katedros nariai. Į renginį buvo pakviesti Kauno finansininkų klubo, Marijampolės buhalterių klubo nariai, įmonių ir Marijampolės savivaldybės administracijos atstovai.

Kas nauja Darbo kodekse

UAB „SDG grupės“ finansų direktorės Žydros Visockienės kvietimu rūmų Kauno finansininkų klubo narės lankėsi jos atstovaujamoje įmonėje.

Temos: Rūmų klubai 

Verslo bendruomenės ir valdžios atstovų diskusija Marijampolėje

Spalio 6 d. Kauno PPA rūmų  Marijampolės filiale į jau tradicija tapusią apskritojo stalo diskusiją rinkosi verslo bendruomenės ir valdžios atstovai. Kalbėta ir gilintasi į du tiek Marijampolės miestui, tiek ir regionui svarbius klausimus.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

 

 

Aš nesu tas, kas buvo. Esu tas, kas bus.

Loren Bekol

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Fausta Šeputytė
 

Verslas kaip ir gyvenimas: malonumas patiriamas procese, o ne pasiekus tam tikrą tikslą. Kai procese esi apsupta kolegių, viskas atrodo daug paprasčiau, maloniau ir smagiau.

Fausta Šeputytė, Verslo moterų tinklo Kauno regiono tarybos narė, UAB „Metga“ generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;