Švietimo ministrė įvertino Kauno siūlomą Nacionalinio mokslo ir inovacijų centro projektą

Penktadienį švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė įvertino Kauno planus dėl Nacionalinio mokslo ir inovacijų centro „Mokslo sala“ projekto. 

Visuomenė bus skatinama užsiimti socialiniu verslu

2016–2017 m. bus siekiama skatinti visuomenę užsiimti socialiniu verslu – numatoma kurti tam palankią teisinę aplinką, finansinę ir mokestinę paramos sistemą, formuoti socialinio verslo kultūrą ir didinti žinomumą. Šie veiksmai, kuriuos įgyvendins šalies institucijos, numatyti patvirtintame Socialinio verslo skatinimo veiksmų plane. „Taip žengtas dar vienas žingsnis skatinant šalyje socialinio verslo kūrimąsi ir plėtrą. Jau yra patvirtinta Socialinio verslo koncepcija, o šis veiksmų planas padės kryptingai skatinti visuomenės verslumą ir jį išnaudoti siekiant socialinių tikslų“, – teigia ūkio ministras Evaldas Gustas.

Kurkime geresnį pasaulį vaikams ir balsuokime už kolegą

2015 m. rudenį Reach for Change  kartu su partneriu - TV3 televizija  - skelbė jau antrąjį konkursą „Talentas keisti“. Ieškota žmonių, turinčių drąsių ir inovatyvių idėjų, kaip kurti geresnį pasaulį vaikams.

Verslo konferencija „Nauji iššūkiai Kaunui“

Sausio 20 d., trečiadienį, 10 val. Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje rengiama konferencija „Nauji iššūkiai Kaunui“. Jos tikslas – pristatyti miesto ir regiono verslo bendruomenei Kauno plėtros galimybes įvairiose gyvenimo srityse. Kauno PPA rūmai yra šio renginio partneriai. Konferencijoje pranešimą „Iššūkiai Kauno verslo bendruomenei“ skaitys Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.

Š. Kliokys. Ar Lietuva sugebės išnaudoti 315 mlrd. eurų investicijų planą?

Europos Komisija (EK) visai Sąjungai nustatė ambicingą tikslą per keletą metų užkurti mažiausiai 315 mlrd. eurų investicijų „pirtį“, taip suteikiant stiprų impulsą viso regiono ir kiekvienos šalies ekonomikai.Ką apie tai žino Lietuvos verslas?

Keičiama daugiau nei pusė Įmonių bankroto įstatymo straipsnių

Seime įregistruotas Įmonių bankroto įstatymo pakeitimo projektas, kuriuo siekiama optimizuoti nemokumo procesų trukmę, sumažinti administravimo išlaidas, geriau sureguliuoti administratoriaus atlyginimo nustatymą ir didinti kreditorinių reikalavimų tenkinimą. Projektu keičiama daugiau kaip pusė įstatymo straipsnių.

Restruktūrizavimo procesu siekiama labiau užtikrinti verslo tęstinumą

Seime įregistruotas  Lietuvos Respublikos įmonių restruktūrizavimo įstatymo Nr. IX-218 pakeitimo įstatymo projektas. Jis parengtas siekiant užtikrinti Europos Komisijos 2014 m. kovo 12 d. rekomendacijos 2014/135/ES dėl naujo požiūrio į verslo žlugimą ir nemokumą įgyvendinimą, taip pat atsižvelgiant į valstybinio audito ataskaitoje „Įmonių restruktūrizavimo proceso valdymas“ nurodytas rekomendacijas ir Pasaulio banko atliekamo tyrimo „Doing Business“ metodikos nuostatas. Jos teigia,  kad reguliavimas, suteikiantis teisę kreditoriams inicijuoti įmonių restruktūrizavimą, taip pat nustatantis, kad dėl restruktūrizavimo plano turi balsuoti tik tie kreditoriai, kurių civilinėms teisėms ir (ar) pareigoms restruktūrizavimo planas turės įtakos, atskirose kreditorių grupėse, turi teigiamą poveikį verslo aplinkai šalyje.

Miesto labdaros baliuje dalyvavo grupė rūmų narių

Tradicinį kalėdinį miesto labdaros renginį, vykusį Kauno rotušėje 2015 m. gruodžio 27 d.,  parėmė dešimtis rūmų narių. Bendra jų iš anksto paaukota suma sudarė beveik 10 tūkstančių eurų, arba ketvirtadalį visų iš anksto surinktų paramos lėšų.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kviečia dalyvauti šalies įmones konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2015“

Pasibaigus 2015 m., Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kviečia dalyvauti šalies įmones konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2015“, papildoma nominacija „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“ skiriama  sėkmingiausiai verslui vadovaujančiai moteriai. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

 

 

Kompiuteris yra nenaudingas. Jis jums tegali duoti atsakymą.

Pablo Picasso

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Bendradarbiaujant su valdžia mums reikia ne tik proceso, bet ir rezultato“.
 

Bendradarbiaujant su valdžia mums reikia ne tik proceso, bet ir rezultato. 

Prof. Mečislovas Rondomanskas, Kauno PPA rūmų garbės prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;