Eksportuotojų viešnagė įmonėje ACONITUM

Birželio 11 d. Eksportuotojų klubo nariai svečiavosi UAB „Aconitum“ – vienoje iš žinomiausių vaistų ir maisto papildų gamybos įmonių Lietuvoje. 

Temos: Rūmų klubai 

Pirmasis marketingo vadovų klubo gimtadienis

Birželio mėnesį Marketingo vadovų klubo nariai šventė pirmąjį gimtadienį – lygiai prieš metus buvo įsteigtas šios srities specialistus vienijantis klubas.

Susitikimo metu nariai dalijosi įspūdžiais apie praėjusius metus, buvo aptarti klubo susitikimai ir nuveikti darbai – bendradarbiavimas su LiMA (Lietuvos marketingo asociacija), Kauno miesto savivaldybės Kultūros skyriumi (rekomendacijos Kauno miesto ženklo vystymui ir žinomumo didinimui). Diskutuota apie būsimus susitikimus, aptartos galimos temos ir kviestiniai svečiai.

Temos: Rūmų klubai 

Verslininkams apie verslo teisę

„Ši knyga yra skiriama verslininkams. Knygos idėja paprasta: suteikti skaitytojui raktą, padedantį geriau suprasti teisinę savo verslo aplinką, kad pastarasis galėtų efektyviau ir saugiau puoselėti savo verslą“, - taip savo knygos „Verslo teisė“ pratarmėje rašo jos autorius advokatas dr. Tadas Klimas. 

Paskelbti konkurso verslo istorijai įamžinti nugalėtojai

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų paskelbtame konkurse Parodų kalne sukurti unikalią verslo istorijos įamžinimo erdvę paskelbti nugalėtojai.

Geriausiu darbu komisija vienbalsiai pripažino skulptoriaus Algimanto Šlapiko ir architekto Juliaus Pauliukaičio sukurtą koncepciją „Homo faber“ – žmogus kalvis.

Kauno rajono verslininkai diskutavo, kaip sumažinti atotrūkį tarp darbo rinkos dalyvių įgūdžių ir darbdavių poreikių

Birželio 3 d. svečiuose pas Kauno PPA rūmų tarybos narį Vytą Čičelį (viešbutyje „Via Baltica“) vyko Kauno rajono verslininkų susitikimas su Kauno teritorinės darbo biržos atstovais. Jo tikslas – prie apskritojo stalo aptarti, kaip darbo biržos įgyvendinamos priemonės gali būti efektyviau panaudojamos atotrūkio tarp darbo rinkos dalyvių įgūdžių ir darbdavių poreikių mažinimui. Aktuali tema pritraukė ne tik Kauno rajono verslininkų dėmesį – į diskusiją gausiai susirinko ir kituose regionuose veikiančių įmonių vadovų bei personalo specialistų, mokslo institucijų atstovų.

Temos: Verslo ir mokslo partnerystė 

Apie kruizus su Giedriumi Drukteiniu

Birželio 3 d., pasitikdami vasarą, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su rūmų nariu „West Express“ pakvietė verslo bendruomenę į renginį „Stilingos atostogos kruize“.

„West Express“ kelionių ekspertė Julija Čižienė pristatė sparčiai populiarėjantį kelionių tipą – kruizus. Susitikimo svečias – žurnalistas ir rašytojas Giedrius Drukteinis žaismingai ir įkvepiančiai papasakojo apie savo nuotykius kruize Italija-Tunisas-Ispanija-Prancūzija. 

„Metų CEO“: tarp 4 kandidatų – AB „Volfas Engelman“ vadovas

Šiuo metu vyksta jau  trečias balsavimo „Metų CEO“ konkurse, kurį rengia „Verslo žinios“. etapas. Jame liko 4 kandidatai. Tarp jų – rūmų nario AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Rūmų tarybos nariai susitiko su miesto vadovais

Birželio 2 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariai susitiko su miesto meru Visvaldu Matijošaičiu, vicemerais Povilu Mačiuliu, Vasilijumi Popovu ir Simonu Kairiu bei savivaldybės administracijos direktoriumi Gintaru Petrausku.

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Verslo istorijai įamžinti pateikti trys konkursiniai darbai

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų paskelbtame konkurse sukurti Parodų kalne unikalią verslo istorijos įamžinimo erdvę pateikti trys konkursiniai darbai. Jie eksponuojami viešai rūmų salėje. Visi, pageidaujantieji susipažinti su kūrybiniais projektais, gali tai padaryti iki birželio 8-osios dienos. 

Algimantas Astrauskas padeda Ukrainos neįgaliesiems su judėjimo negalia

2015 m. gegužės mėnesį su darbiniu vizitu Ukrainoje viešėjo Algimantas Astrauskas, Lietuvos ortopedijos ir medicinos pramonės įmonių asociacijos prezidentas, UAB „Pirmas žingsnis“ savininkas ir direktorius

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

 

 

Būti tvirto charakterio - reiškia elgtis nuosekliai, patvirtinti savo žodžius veiksmais.

Zigas Ziglaras

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Lengviau svajoti apie tai, kas bus po 20 metų, nei  veikti dabar.
 

Lengviau svajoti apie tai, kas bus po 20 metų, nei  veikti dabar.

Prof. Mečislovas Rondomanskas, Kauno PPA rūmų garbės prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;